Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
Like Tree61Likes

Téma: Probirs döbbenetes - két versenyen 265 ezer dollárt nyert a GG Seriesen!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Probirs döbbenetes - két versenyen 265 ezer dollárt nyert a GG Seriesen!


  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Egészen brutális! Ezek után a WCOOP-on is süljön valami nagy score! GG! (a gg itt egyébként is adja magát )
    a tudás hatalom likes this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #3
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Don Németh András!

  4. #4
    Újonc sikiboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Bot!
    Greyboy likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    És a kisebb eredményei már be sem férnek ide "szegénynek" azért az is egy jó 120-130k usd

  6. #6
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Grat! Lehet már jobb az órabére mint Kylie Jennernek.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Vagy egy ufó vagy a jövőből jött

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Természetesen gratula Neki, de én ezeknek a "döbbenetes" cikkeknek sok értelmét nem látom. Ezek gyakorlatilag high stakes sng-k 7-15 indulóval. Van, h egy versenyre elmegy 50-75ezer$, napi szinten nevezésre mennyi mehet, 100-250ezer$ között?
    A hatásvadász, teremreklámozó cikkeken kivül engem jobban érdeklne, ami az egész mögött van. Milyen neki egy ilyen high stakes sorozatot végigtolni, mit gondol az ellenfelekről, ha jók hol a többi magyar reg, ha rosszak miért játszik? stbstb, bármi aminek értelme van a false eredmények közlésén kivül.
    Jtomi, MrChaotic and tonyi like this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Én is kíváncsi vagyok, hány döntő asztala lenne micro/low MTT-ken. Ha mögöttem is ilyen pénzhalom állna, gondolom, lehetnék sikeres ilyen versenyeken. Sőt, még Isinek is lehetne sikere ekkora versenyeken a piros oldalról

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen gratula Neki, de én ezeknek a "döbbenetes" cikkeknek sok értelmét nem látom. Ezek gyakorlatilag high stakes sng-k 7-15 indulóval. Van, h egy versenyre elmegy 50-75ezer$, napi szinten nevezésre mennyi mehet, 100-250ezer$ között?
    A hatásvadász, teremreklámozó cikkeken kivül engem jobban érdeklne, ami az egész mögött van. Milyen neki egy ilyen high stakes sorozatot végigtolni, mit gondol az ellenfelekről, ha jók hol a többi magyar reg, ha rosszak miért játszik? stbstb, bármi aminek értelme van a false eredmények közlésén kivül.
    a nettó profitnál nem tudom mi lehet pontosabb mérőszáma valaki sikerének. amúgy gondolhatod, hogy a magyar hs prókkal készülő interjúknak nem a PA áll az útjában

    persze nyilván mindenki nyerő lenne high-stakes-en, ha lenne hozzá bankrollja, hiszen a high-stakes prók több millió dolláros bankrollal születtek és még csak véletlenül sem alacsony tétről küzdötték fel magukat.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •