Oldal: 669 / 709 ElsőElső ... 169569619659667668669670671679 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.681 - 6.690 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6681
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Elvileg az EEA országokban csak € a pénznem már.
    Szerk.:Közben már sikerült megoldani az aktiválást.
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2019. 09. 25. 20:14

  2. #6682
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!

    És ez extra költségekkel nem jár, ha dollár alapú az account és a kártya EUR?

    Rájuk írtam én is, hogy miért van ez/jár-e extra költséggel.

  3. #6683
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tud valaki a telefonon és a help@skrill.com mail címen kívül még egyéb elérhetőséget?
    Köszi!
    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A help menüből el lehet érni olyan formában is amit máshol nem tüntetnek fel.

    Pl. itt van telefonos, emailes és chat gomb is:
    https://www.skrill.com/en/support#/p...ll-account.htm
    bemásoltam még egyszer
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #6684
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    Nekem is ez van. Azt nem tudom, hogy megváltozott-e a kártya pénzneme(a régi kártyára ugye az is rá volt írva), de a menűben nekem is "EUR" kezdődik az elnevezés szintén dollár alapú számla.

    A másik probláma ami jelentkezett, hogy nekem a Revolut visszadobta az új skrill kártyát és nem tudtam feltölteni. Valakinek estleg van hasonló gondja?
    Remélem, hogy csak nalad van vmi gebasz de amugy sejtesem szerint, eloszor egy atm pénzfelvet kell, s lehet csak utana mukodik a tobbi cucc (pl. a paypass fizetest is eloszor az kell megelozze)

  5. #6685
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg az EEA országokban csak € a pénznem már.
    Szerk.:Közben már sikerült megoldani az aktiválást.
    Ezt mibol gondolod?? kartya fooldalan ez van:
    available in four currencies; Euros, British Pounds, US Dollars and Polish Zloty.

    amugy en is eur-t kaptam dollarosra. meg jo h irtatok, nem hasznalom ezt a dollarosat, eszre sem vettem vna soha

  6. #6686
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Aktiváltam a kártyát elötte és már több forrásból hallottam azóta a Revolutos problémát.

    Pénzt is vettem ki, hogy teszteljem az EUR kérdést és, ha jól értelmezem EUR-ban küldi az atm az igényt és a skrill azt váltja dollárra(természetesen jó szarul) és gondolom az adott ATM bankja az eurt váltja forintra. Kiváncsi vagyok mit ír a skrill mert ez így ultra gáz, hogy majd mindig váltogatnak jó szarul ha használod a dolláros számlához adott EUR kártyád.

    Revolut support-nak is írtam, ott annyit tudtak "segíteni", hogy onchip/pin mellett használjam paypass-al is a kártyát hátha utána jó lesz:P
    peraspera likes this.

  7. #6687
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 03. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Ennek nem lehet köze ahhoz, hogy EUR kártyák érkeznek dolláros számlához?:

    "
    e’ve listened to your feedback and have introduced the new Skrill multi-currency account, with enhanced features
    With your multi-currency account, you can now:


    -Receive funds and access up to 40 currencies from one single account



    -Provide each user with their own unique login credentials



    -Assign different access rights to each user for more targeted and controlled access


    If you haven’t already switched to the multi-currency account and would like to do so today, then please contact Merchant Services or your Account Manager.
    "

    Hírlevélben kaptam ezt pár napja.

  8. #6688
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aktiváltam a kártyát elötte és már több forrásból hallottam azóta a Revolutos problémát.

    Pénzt is vettem ki, hogy teszteljem az EUR kérdést és, ha jól értelmezem EUR-ban küldi az atm az igényt és a skrill azt váltja dollárra(természetesen jó szarul) és gondolom az adott ATM bankja az eurt váltja forintra. Kiváncsi vagyok mit ír a skrill mert ez így ultra gáz, hogy majd mindig váltogatnak jó szarul ha használod a dolláros számlához adott EUR kártyád.

    Revolut support-nak is írtam, ott annyit tudtak "segíteni", hogy onchip/pin mellett használjam paypass-al is a kártyát hátha utána jó lesz:P
    S a revo feltöltés bank transzferrel vajon megy, errol nem hallottal vmit? ertds skrill-nél withdraw sajat szamlara, ugyebar barmilyen orszagot meg lehet adni, s a revo-nal meg a szamlaadatoknal ott van a nevem, mint kedvezmenyezett, szoval mukodni kene.

  9. #6689
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Ezt válaszolták:

    "Please, be advised that your new card has a base currency EUR however, a currency conversion fee will not be applied for transactions performed in your account currency USD.

    For transactions with currency different then your account/card currency a conversion fee will be applied."

    Ez így kevés. Tovább kell kérdezni.
    Mert, ha az EUR-->USD átváltásnál váltási díjat nem is számolnak fel, akkor is kérdés, h az átváltást milyen árfolyamon teszik.
    Akkor maradna minden a régiben, ha középárfolyamon (valós értéken) váltanák.
    Ha ettől eltér az mindenképpen rosszabb. Akár bankközi árfolyamon (a kettő közül ez az előnyösebb), akár a Mastercard által alkalmazott árfolyamon (amit a Skrill használ "normál" esetben).

    Majd beszámolok róla mire jutottam.
    Kérlek ti is tegyétek ezt, ha kaptok vmi választ.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  10. #6690
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pénzt is vettem ki, hogy teszteljem az EUR kérdést és, ha jól értelmezem EUR-ban küldi az atm az igényt és a skrill azt váltja dollárra(természetesen jó szarul) és gondolom az adott ATM bankja az eurt váltja forintra. Kiváncsi vagyok mit ír a skrill mert ez így ultra gáz, hogy majd mindig váltogatnak jó szarul ha használod a dolláros számlához adott EUR kártyád.
    Leírhatnád, h hány HUF-ba került 1 USD felvétele neked.
    Ehhez az is kérdés, h az ATM-ben milyen pénznemű terhelést választottál.

    Mert, ha HUF, akkor a könyvelés (ami nem a felvétel napja lesz! hanem 1-2 nappal később) napján alkalmazott MasterCard szerinti árfolyamon számolnak.
    Ha pedig USD-ként terhelted, akkor az ATM-et üzemeltető bank saját árfolyamán történik a váltás.

    Ez persze csak az USD-->HUF tranzakcióra vonatkozik.

    Csak ebből talán már lehetne vmennyit következtetni az EUR (kártya) / USD (számla) váltási értékére is.
    Utoljára módosítva: Aenima által: 2019. 09. 27. 21:08
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •