Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2019. 10. 09

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2019. 10. 09

    Lapok:
    Játék: PLO Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BTN
    Kis vak: €1
    Nagy vak: €2

    Ezt az érdekes partit a Team Hero PLO oktatója, Ephedrine szállította nektek! PLO200-at játszol egy fast-fold asztalon, amikor a gombon 9864 lapokat kapsz. A leosztás az UTG nyitásával indul. Róla tudod, hogy ebből a pozícióból 38-40%-ban nyit és összességében nem túl erős játékos, ezért a 3-bet mellett döntesz. A flopra Q46 lapok érkeznek, ellenfeled checkel indít. Rajtad a sor, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Őszintén bevallom ez nekem nagyon nem jön be. Milyen flopot szerettünk volna, ha nem ezt? Preflop vígan 3beteltünk a spekulatív lapunkkal, most meg check back a gyengeséget mutató villain ellen.
    Hátha leesik turnre a fullunk és akkor majd jól megkopasztjuk, vagy mi a terv?
    Én sajnos csak ugatom az omahát, de ezek után talán már nem is nagyon akarom megtanulni.
    GL!Dj11
    van Gerwen likes this.
    A fish aki fejlődni akar

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mi az opening size? Mi a 3bet size? Sztem sima 1/2pot/call, tul magasan van a rangeunkben a pot/callhoz, de a chbackhez meg tul eros

    Check?Miert?

    Raadasul ha nem tul eros jatekos, akkor nem is szamithatunk sok turn stabre imo, szal muszaj betelni
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2019. 10. 09. 21:14

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet djeleven eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Őszintén bevallom ez nekem nagyon nem jön be. Milyen flopot szerettünk volna, ha nem ezt? Preflop vígan 3beteltünk a spekulatív lapunkkal, most meg check back a gyengeséget mutató villain ellen.
    Hátha leesik turnre a fullunk és akkor majd jól megkopasztjuk, vagy mi a terv?
    Én sajnos csak ugatom az omahát, de ezek után talán már nem is nagyon akarom megtanulni.
    GL!Dj11
    Hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is, mondjuk én a holdemet is ugatom, az omahát meg pláne, szóval én ezt preflap világgá dobtam volna, de ha már "beviselkedtünk" a partiba, ahogy azt az egyik egri cigó szokta mondani, akkor ezen a floppon semmiképp sem kopognék, hanem a végsőkig, azaz tövig is elmennék! MVG omaha pró mélyenszántó elemzését olvashatták.
    Tomcsikaaaaa likes this.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nem omahásként nem egészen értem. Gondolom egy nem túl izmos ellenféllel szemben szeretnénk egy 70% cbet-et egy 3bet partyban. Akkor viszont, ha ezt nem beteljük a cbetünk nagy része totál air lesz nem? Mi a terv, milyen floppon fogunk emelni ezzel a lappal?

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Én biztosan emelnék itt.
    A Check miért jo?

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Ezek szerint danfiu se ért hozzá, meg az összes hozzászóló velem együtt, mert senki nem csekkelne :P

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én is beteltem itt, Dánt is kiejtettem már omahában... Lehet, műfajt kéne váltanom.
    szroli and Buksisak like this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    A holdemről omahára gondolsz, vagy az újságírásról omahára? Szerintem mindkettő aktuális lehet
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 10. 11. 15:19

  10. #10
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A holdemről omahára gondolsz, vagy az újságírásról omahára? Szerintem mindkettő aktuális lehet
    Mindenről omahára
    szroli and csiga19794 like this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •