Oldal: 241 / 246 ElsőElső ... 141191231239240241242243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.401 - 2.410 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2401
    Lelkes újonc pourpres avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    latest vaersion van. úhygogy ezekszerint nem.
    marad a kézzel farigcsálás.

  2. #2402
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet pourpres eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    latest vaersion van. úhygogy ezekszerint nem.
    marad a kézzel farigcsálás.
    gyorsan utánanéztem és valóban nincs még... a legfrissebb info tegnap előtti amit találtam a 2p2 HM2 topikjában:

    "It is a big change to implement to a postgresql database schema so it is taking longer than we would like with HM2 (and PT4 I believe as well). We have an internal HM2 alpha with cashout support that we are testing already but we found at least one issue in the first round of testing that has to go back to the developers next week. Once any remaining issues are resolved we will push a new HM2 beta.

    These changes should be available in the next gold beta release. While we do not have an exact date for the release, you will receive a prompt to update once available as long as you have enabled the Settings > General > [x] Prompt for Beta Updates.

    Fozzy71
    Customer Support"

    Szóval dolgoznak rajta és ki tudja mikor lesznek kész vele...

  3. #2403
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Új gépre viszem át majd a HM2 és az lenne a kérdés, hogy ha csinálok egy backupot azzal az összes létrehozott popup/hud/note átvihető az új gépre ugye? Elméletben igen, de gondoltam megkérdezem mert giga szívás ha nem;p

    Köszi!

  4. #2404
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Hello!

    Igen. Én "Skip database"-t ki szoktam pipálni, és a hand-eket más módszerrel exportálom a régiből és imporátlom az újba.

  5. #2405
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Az új adatbázisnál majd a Restore fül alatt tudod a backup file-t importálni, azt ha jól emlékszem "create new database" opcióval szoktam.
    Hero hand-jei: select player -> kiválasztod (egyenként külön-külön egymás után, alias-szal szokott probléma lenni) a nickjeidet, reports-nál "overall" fül - "all hands", clear filters, első handre klikk, majd <SHIFT>+<END>, klikk jobb egérgombbal egy hand-re, "save to hard drive" - így egy-egy file-ban lesz egy-egy nick minden hand-je.

  6. #2406
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Már van megoldás az "All in Cashout" handek problémájára HM2-ben.

    https://forums.holdemmanager.com/sho...d.php?t=540286

    Innen letölthető a béta verzió frissítése. Nálam rendesen működik. (Ha baj lenne vele, a linkben szerepel a legutóbbi kiadás is, amire vissza lehet váltani.)
    Utána a "Hand importing"-ban kiválasztod a "HM Archive" szeptember mappáját, majd az október mappát. Duplikálódni fognak a handek nyilván, de ez nem érdekes, viszont így már a cash out-os handeket is látni fogja.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  7. #2407
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Másnál is vannak problémák a license serverrel? Nem uptodate verziót használok kiváncsi vagyok van-e összefüggés vagy mindenkinek sz*r.

    köszi

  8. #2408
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 16.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Hello,
    Nekem se működik. De az weboldaluk sem elérhető. https://www.holdemmanager.com

  9. #2409
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás Sziasztok. Újabb HM2 probléma

    Sziasztok. Még minding tök süti vagyok a hm hez .Valamiért nem akarja a handeket megjeleníteni neki.Nem vágom ezt az importálós,arhiválós sztorit.küldök képekete. A segítséget előre is köszönöm.

  10. #2410
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •