Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A Winamax beépített HUD-ot vezethet be hamarosan


  2. #2
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    "A beépített HUD tehát valóban egy olyan alternatíva lehet, ami el is vesz a regularoktól, de azért ad is. "

    Mármint a regulároknak "ad is"? Mert én nem látom be teljesen, hogy a VPIP, PFR overall 3bet meg egy overall AF az nekem mit is adna pontosan. 2007-ben biztos jó lett volna egy ilyen is.... Ja nem, az már akkor is kevés volt köszi

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    A mai vilagban szerintem mar orulni kell annak is, ha adnak egy beepitett HUDot ami realis statokat ad.

    Azert ad, mert az az alap, hogy elveszik a HUDot. Ahhoz kepest, hogy tiltanak mindent, ez "adasnak" szamit mar...

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Tök jó, hogy erről is beszámoltatok, de tényleg ... Csak jelenleg számunkra, legalábbis a többség számára ez nem egy hasznos info.

    Vagy talán újra támadhatnak a magyarok is winamaxon, van erről infó? - Mert az maga lenne a gyönyör.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó, hogy erről is beszámoltatok, de tényleg ... Csak jelenleg számunkra, legalábbis a többség számára ez nem egy hasznos info.

    Vagy talán újra támadhatnak a magyarok is winamaxon, van erről infó? - Mert az maga lenne a gyönyör.
    Hát én próbálkoztam vele, de elhajtottak a búsba

  6. #6
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó, hogy erről is beszámoltatok, de tényleg ... Csak jelenleg számunkra, legalábbis a többség számára ez nem egy hasznos info.

    Vagy talán újra támadhatnak a magyarok is winamaxon, van erről infó? - Mert az maga lenne a gyönyör.
    Elsősorban a piac HUD-hoz való hozzáállása miatt éreztük fontosnak, hogy egy nagy játékosforgalmat bonyolító teremnek milyen tervei vannak ezen a téren.

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A beépített HUD tehát valóban egy olyan alternatíva lehet, ami el is vesz a regularoktól, de azért ad is. "


    Mármint a regulároknak "ad is"? Mert én nem látom be teljesen, hogy a VPIP, PFR overall 3bet meg egy overall AF az nekem mit is adna pontosan. 2007-ben biztos jó lett volna egy ilyen is.... Ja nem, az már akkor is kevés volt köszi
    Én bármikor a beépített HUD-ot választom a "nincs HUD" termekkel szemben. Az ad-ot persze nem úgy kell érteni, hogy ad a jelenlegi állapothoz képest, hanem hogy ad valamit a semmihez mérten.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 10. 17. 09:59

  7. #7
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök jó, hogy erről is beszámoltatok, de tényleg ... Csak jelenleg számunkra, legalábbis a többség számára ez nem egy hasznos info.

    Vagy talán újra támadhatnak a magyarok is winamaxon, van erről infó? - Mert az maga lenne a gyönyör.
    Azért lehet ez fontos mert az iparági trendeket mutatják az ilyen lépések, a winamax pedig jelentős terem. Ez egy újabb információ arról, hogy abba az irányba mehet a piac hogy a beépített HUD-ok terjedhetnek el.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy talán újra támadhatnak a magyarok is winamaxon, van erről infó? - Mert az maga lenne a gyönyör.
    Tamadnak, csak nem legalisan..

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tamadnak, csak nem legalisan..
    Én is támadtam "nem legálisan", aztán be is zárták a számlámat szépen.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Milyen modszerrel nyomtad ott?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •