Oldal: 1634 / 1746 ElsőElső ... 634113415341584162416321633163416351636164416841734 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.331 - 16.340 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16331
    Idegen Szamojunior avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 03.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Segitsetek kérlek hogy volt e már nálatok olyan hogy MacBook-ra akarnom telepíteni a Starst, de egyszerűen miután feltölt nem indul el... felugrik a launching ablak még de utána semmi, nem jelennek meg a versenyek full üres minden és nem csak mintha keresné a hálozatot.

    Köszi a segítséget ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tippje.

  2. #16332
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Folyamatosan szivatnak két hónapja a számla zárásokkal(3 éves önkizárás miatt húzódott sokáig a dolog, biztonsági kérdések, stb) Ma feloldották végre, aztán befizettem és azonnal újra zárolták. Olyan mintha szivatnának direkt. Két hetente válaszolgatnak.... Nincs kivel kiabálni, verekedni stb.... Ez már a pofátlanság csúcsa... Szó szerint két hónapja várakozom, most még a pénzem is bent van. Hogyan lehetne velük gyorsabban felvenni a kapcsolatot mint az email? Élő chatre nincs lehetőségem, de amúgy se tudok belépni a számlámra mivel zárolva van. Várható ez a hozzáállás minden egyes be és kifizetésnél? Augusztus végén kezdtem az önkizárást feloldani, talán Decemberben végre veszíthetek náluk egy kis pénzt. EZ DURVA

  3. #16333
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 06. 23.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    irjal stars supportnak ok tudnak ilyenbe segiteni

  4. #16334
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 06. 23.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet Szamojunior eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Segitsetek kérlek hogy volt e már nálatok olyan hogy MacBook-ra akarnom telepíteni a Starst, de egyszerűen miután feltölt nem indul el... felugrik a launching ablak még de utána semmi, nem jelennek meg a versenyek full üres minden és nem csak mintha keresné a hálozatot.

    Köszi a segítséget ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tippje.

    Irjal stars supportnak ok tudnak segiteni

  5. #16335
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a PS-en live chat az mikor elérhető? Elvileg van, bár én még sosem láttam..

  6. #16336
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 08. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Admin a segítséged kérném! Pokerstarsra szeretnék pénzt tölteni, vásároltam 100 eurós paysefcardot, de csak 50 eurót enged egy töltéssel, korábban működött 100-al is. Valahogy meg lehet oldani, hogy starsra kerüljön fel a lóvé? Köszi előre is!

  7. #16337
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Gondoltam tennék egy kis pénzt PS zsebébe, csak hogy lássak némi statisztikát a játékomról mert egy ideje no hh termekben garázdálkodom.

    Mivel skrill topikban olvastam h $-os számlához is €-os kártyát küldenek ki gondolom netellernél is lehet ettől tartani (én azt használom). Ezért szeretném a PS-en megváltoztatni a $ preferred currency-t, amit meg is találtam hol lehet €-ra váltani.
    Viszont hogy minden baba legyen a $-os netellert is le kéne cserélni a deposit-nál de erre lehetőséget nem látok. Meg lehet ezt oldani manuálisan (és csak én nem találom) vagy support-tal kell erről csevegni (ami hosszú hetekbe tellhet ahogy a fórumokon olvasom)??
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #16338
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondoltam tennék egy kis pénzt PS zsebébe, csak hogy lássak némi statisztikát a játékomról mert egy ideje no hh termekben garázdálkodom.

    Mivel skrill topikban olvastam h $-os számlához is €-os kártyát küldenek ki gondolom netellernél is lehet ettől tartani (én azt használom). Ezért szeretném a PS-en megváltoztatni a $ preferred currency-t, amit meg is találtam hol lehet €-ra váltani.
    Viszont hogy minden baba legyen a $-os netellert is le kéne cserélni a deposit-nál de erre lehetőséget nem látok. Meg lehet ezt oldani manuálisan (és csak én nem találom) vagy support-tal kell erről csevegni (ami hosszú hetekbe tellhet ahogy a fórumokon olvasom)??
    Nekem a napokban kell megjönnie a skrill kártyának. Dolláros kártyát kértem, meglátjuk.

  9. #16339
    Idegen Szamojunior avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 03.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    Tegnap jatek kozben felfuggesztettek a fiokomat, melyre azt irjak pr percet vesz igenybe... namost ennek majdnem egy napja... arrol nem beszelve hogy eleg sok penzem benn van... esetleg vkivel tortent mar ilyen? Mi a tapasztalat?

  10. #16340
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Szamojunior eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Tegnap jatek kozben felfuggesztettek a fiokomat, melyre azt irjak pr percet vesz igenybe... namost ennek majdnem egy napja... arrol nem beszelve hogy eleg sok penzem benn van... esetleg vkivel tortent mar ilyen? Mi a tapasztalat?

    Hello!

    Mostanában nem te vagy az első, akitől ezt hallom, hogy random, akár ok nélkül felfüggesztik a számláját. Sajnos, ez soha nem pár perces művelet, méh akkor sem, ha rutin ellenőrzés.

    Amennyiben nem használtál tiltott szoftvert, nem követtél el T&C-ben leírtak elleni tevékenységet, tehát teljesen megfelelően, szabályokat betartva játszol, akkor nem kell aggódnod. Se a számlád, se pedig a pénzed miatt. Ilyenkor kell nekik pár nap, esetleg egy hét, mire átellenőriznek 1-1 felhasználót.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •