Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (135) összesen
Like Tree187Likes

Téma: Nagy bejelentés - fúzióra lépett a Team Hero és a TeamSpew MTT!

  1. #21
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Fu, de megneznem, ahogy az utca vegen levo pszichologusnak elmondom, hogy tudom, hogy 100k mintan 24% a valoszinusege, hogy EV alatt futok 3bb/100 eseten, de amugy kvara frusztral ez az egesz es mit csinaljak? Es ahelyett, hogy en kernek orabert a pszichologustol, hogy tagitottam a latokoret, ahelyett olyan embertol kapok valaszt, aki 150szer latta mar a problemat alsohangon. Egyebkent miert ragadtunk le ennel a kerdesnel? Az senkit sem erdekel, hogy melyik konyvvizsgalo ceg vezette le az M&A uzletet????????????

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 11. 04.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Igen, új acc, bizonyos okok miatt inkább így írom le a tapasztalatom.
    A legtöbb játékosnak/embernek itt pontosan nem mental coach kell, hanem egy komoly pszichológus (nem akire csak úgy rágooglezol és elsőnek kidob - jó lesz az, kipróbálom - mert azoknál talán ezek a srácok is többet adnak). Az emberekben olyan sérelmek, rossz berögződések vannak amiket gyerekkorából hoz és ez kihat a mindennapjaira (munkájára, párkapcsolatára, gyerekére...). Ezeket a dolgokat kell kiásni mélyről és megoldást keresni rá. Sokak ilyenkor magukba azt mondják, hogy nekem aztán nincs semmi ilyen gondom. (hidd el van, csak nem tudsz róla).
    Nem akarok eltérni a lényegről, mert regényeket lehetne írni, de egy jobb pszichológus akinek végzettsége van, publikációi, előadásokat tart, 10+ éve ebben dolgozik és van tapasztalata abban, hogy az adott "páciense" miben gyenge, milyen sérelmei vannak, hogyan lehetne ezt orvosolni 12.000Ft-ot kér el 60 percért (Budapesten). Persze sokan nem szeretnének kimozdulni lakásukból, de már skypeos beszélgetést is vállalnak, de az élőt jobban preferálják (gondolom a testbeszéd miatt) mert ott aztán minden van sírás, nevetés, teljesen kimozdítanak a komfort zónádból.
    Buytherest likes this.

  3. #23
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fu, de megneznem, ahogy az utca vegen levo pszichologusnak elmondom, hogy tudom, hogy 100k mintan 24% a valoszinusege, hogy EV alatt futok 3bb/100 eseten, de amugy kvara frusztral ez az egesz es mit csinaljak? Es ahelyett, hogy en kernek orabert a pszichologustol, hogy tagitottam a latokoret, ahelyett olyan embertol kapok valaszt, aki 150szer latta mar a problemat alsohangon. Egyebkent miert ragadtunk le ennel a kerdesnel? Az senkit sem erdekel, hogy melyik konyvvizsgalo ceg vezette le az M&A uzletet????????????
    Az én pszichológusomnál gyakori téma az EV alatti futás, a downswing és az, hogy én hogyan viszonyulok ezekhez a dolgokhoz. Próbáljuk feltárni azt, hogy milyen környezeti vagy lelki tényezők befolyásolják azt, ha elmegy játék közben a fókuszom, vagy hogy adott szituációban tiltelek. Mondott elég sok gyakorlati tanácsot, amiket be is tudtam építeni játék közben, és pozitív hatása volt az overall teljesítményemre.

    írj már pár példát pls, hogy egy mental coach milyen pluszt tudni adni 3-4x akkora órabérért innen-onnan összeollózott cikkekből leszűrt "tudásból", amit egy 6-8 évig tanult pszichológus/pszichiáter rengeteg gyakorlati tapasztalattal nem tud nyújtani?
    MrChaotic and Buytherest like this.

  4. #24
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Semmi probélma azzal, ha vita alakul ki a témáról, sőt, de megkérnék mindenkit, hogy a mental coachinggal kapcsolatos gondolatok ide menjenek:

    Mental coach - mi a véleményed róluk?

    Köszi!

  5. #25
    Újonc sikiboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Csak ajánlani tudom a csapatot! A mentál részéhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én személy szerint sok segítséget kaptam Csabától. Neki köszönhetően sokat fejlődött a játék közbeni fókuszom, valamint rávilágított a sess előtti és utáni rutinok fontosságára is.
    banoster likes this.

  6. #26
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    -hány évre szól a szerződés?
    -hány db-ot kell havonta tolni?
    -mi a kezdő profitsáv és mi a maximum elérhető?
    -mi a legnagyobb tét, amire még stakelni akartok?
    -mennyire gto-alapú az oktatás? vannak elméleti órák? és ha igen, akkor írnátok pár szót róluk?

    köszi
    Szigi and Greyboy like this.

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    67

    Beszélő

    Idézet PIOneer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -hány évre szól a szerződés?
    -hány db-ot kell havonta tolni?
    -mi a kezdő profitsáv és mi a maximum elérhető?
    -mi a legnagyobb tét, amire még stakelni akartok?
    -mennyire gto-alapú az oktatás? vannak elméleti órák? és ha igen, akkor írnátok pár szót róluk?

    köszi
    Nahh,ezek azok amiket majd csak személyesen....amit eddig leírtak,azt nyugodtan bármelyik backing bemutatkozó szövegéből át lehet copy/paste-zni, profi hozzáállás,családias környezet,felkészült csapat stb.

  8. #28
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 10. 28.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Team Spewhez jelentkeztem tavaly, 2 hétre jött egy email hogy nem válogatak be, idén is ugyan ez volt, remélem most azt is megírják hogy "te szerencsétlen ne jelentkez mert csak nagy nyerőket veszünk fel!!

  9. #29
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet anonimitás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...hidd el van, csak nem tudsz róla...
    Igen tudom. Mint a szélesebb WC-tisztítóra/fertőtlenítőre(vagy mi a g**** az) a perem alá. Igaz, hogy amíg nem mondták a TV-ben nem tudtam róla, de hála a jó égnek felvilágosítottak. A legszebb parasztvakítás.

    Idézet anonimitás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert ott aztán minden van sírás, nevetés, teljesen kimozdítanak a komfort zónádból.
    Igen. Ezt még jobban tudja nyújtani egy alapszintű empátiával rendelkező ember, nyilván aki lehetőleg közel is áll a delikvenshez. Esetleg barát?(objektív látokörrel, hogy ne a dagonyázásban segítsen)

    Csak annyit akartam mondani édes, drága, jó, bizonyos dolgok miatt anonimitásba burkolódzó, titokzatos testvérem, hogy te itt pont a xarnak adtál egy baxott nagy pofont ezzel a postoddal. GYK: a pszichológusok nagy része pontosan annyit ér mint a Természetesen Szép Nyugati Csaba és tsa.-i.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    A mondadndó második felével teljesen egyetértek. A pszichológus az egyik legtúlértékelt "szakma". A pszichológus BTK-s, a pszichiáter az orvos. Ebből lehet következtetni melyik mennyit ér.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •