Oldal: 11 / 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (135) összesen
Like Tree187Likes

Téma: Nagy bejelentés - fúzióra lépett a Team Hero és a TeamSpew MTT!

  1. #101
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 09.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    a negatív dolgok engem sem érdekelnek, ugyanakkor a meglepetések és a gamblerkedő kriptovalutások sem, engem a tényleges várható érték érdekel és az hogy havi szinten meg lehet e élni belőle vagy ideje visszaköltözni a szülőkhöz? Amit ewoksamurai írt az számomra mérvadó és ha a teamhero csoporton belül a várható havi kereset jobb cashen mint mtt-n akkor természetesen oda jelentkezek akkor!

  2. #102
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Kovi1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a negatív dolgok engem sem érdekelnek, ugyanakkor a meglepetések és a gamblerkedő kriptovalutások sem, engem a tényleges várható érték érdekel és az hogy havi szinten meg lehet e élni belőle vagy ideje visszaköltözni a szülőkhöz? Amit ewoksamurai írt az számomra mérvadó és ha a teamhero csoporton belül a várható havi kereset jobb cashen mint mtt-n akkor természetesen oda jelentkezek akkor!

    Cashen se fogsz keresni fél éven belül 1kt....szinttől függ alapvetőlegesen, de egy kezdőnek kb esélye sincs eljutni a midstakesre fél év alatt. CG-n ez a 100-500$. Plusz ha csak az motivál, hogy mennyit fogsz keresni, akkor még kevésbé lesz realitása

  3. #103
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Szeresd a játékot, fejleszd a tudások, és akkor a winrate is szeretni fog
    crazy3317 likes this.

  4. #104
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 09.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    viccelsz? NL25ön keresek annyit csak a rakebackből, akkor itt miért ne keresnék? nem értem :O

  5. #105
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    DD ok

  6. #106
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Kovi1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viccelsz? NL25ön keresek annyit csak a rakebackből, akkor itt miért ne keresnék? nem értem :O
    Starson?
    Ott én is.

  7. #107
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2019. 11. 10.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem MTTzek, de szerintem masokat is erdekelhet, meg hosszu tavon azt ki tudja...

    Ha valaki nappal akar jatszani, akkor mi a legjobb idobeosztas? Sok ROI-t bukik valaki ezzel, illetve mekkora avg bi-ig lehet tolni ezt?
    Gyanitom a hajnali mezonybol el kell csipni, emiatt kerdezem, hogy mennyire koran kell kezdeni, hogy legyen eleg jo verseny stb.
    A délelőtti/kora délutáni fieldekben jellemzően gyengébb a mezőny mint ugyanazon az átlagtéten este így magasabb ROI érhető el. A variancia is jóval kisebb viszont ezzel karöltve a nyereményalapok is jóval alacsonyabbak. 2-3 teremből össze lehet rakni egy 30-35 versenyes sessiont 75$ ABI-n reggel 9-es kezdéssel és délután 4-5-6-os befejezéssel. Ebben az idősávban ez a plafon kb ami az ABI-t illeti.
    szroli, gaboor, Ibiza and 1 others like this.

  8. #108
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 09.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    látom nem világos a kérdésem és nem világos az amit tudni szeretnének az új jelentkezők, én nem starson keresek annyit mert ott nincs rakeback, ezt gondolom tudod te is tesó ? :S MTThez annyit szólnék hogy Wildacehun aki sztem Mo legjobb mttse, szerinte Jancsi (grafjából kiindulva) jelenleg top játékos, aki kb 5$nyer versenyenként, akkor most 400 darab/hóval (ami nekem sok) nyerek 2000$ havonta ha a legjobb mtts vagyok az országban, szval nyerek én is 2000$hó ha megszakadok + legjobb vagyok és ezt még leosztom mondjuk 60-40%ban szóval 1200$ kereset a várható érték havonta starson mttn, 10 órás sessiönökkel, jól értem Breeth,Wildace, Jancsi vagy valaki válaszolj kérlek ? Mert ezt jelenleg kis termekben NL25ön megkeresem csak a rakebackből úgy hogy rollra és oktatásra sincs szükségem! Félreértés ne essék, szeretnék feljutni arra a szintre ahol ők vannak és meg is ér nekem minden pénzt, csak akkor ne szemfényvesztő módon adjátok elő kérlek, hanem tiszta számokkal légyszi! Mire várhatok? Mi a max ha a legjobb vagyok és a letöbb munkát teszem bele? Mert ahogy ewoksamurai fogalmazott, a legjobb játékosotok aki a mézesmadzag, ő nyer hosszútávon 1000$t max osztás után... akkor Londonba elmegyek duplájáért mosogatni agyhalottként az jobb elvileg? Én szeretnék jó MTTs lenni, olyan aki megél belőle, ezt tudjátok valamelyest garantálni ha éjjel nappal tolom és elemzek? Világosítsatok fel légyszi... Spinben vagyok otthon főként és tudom hogy itthon van két csoport a shark és a PPB azon belül, van egy PPBs ismerősöm aki 5 eurón ( direkt nem mondom hogy hol) spinezik és hoz havi 1500-2000 eu keresetet és ő a PPBből lépett ki (60$os játékosként) és mondja hogy most egyedül keres annyit 5ön stresszmentesen mint ott osztás után nagy téten.... sőt sok 100$os játékos sem keres annyit.... Elismerem hogy a tudás és a bankroll sokat ér, és sok embernek létfontosságú, de ha nem látom az előrelépés lehetőségét akkor miért is jelentkezzek? Feltettem itt jó pár kérdést előtte is amire nem érkezett válasz! Tehetséges MTTsnek tartom magam és ugyanolyan feltételek mellett biztos vagyok benne hogy TOP játékosok közt lennék versenypokerben, viszont mielőtt belevágnék érdekelnének ezek az információk amire választ várok. (bár nekem rollom van, csak az átvett tudás érdekelne főként és ha megszerezhető nagyobb kereset akkor az is)
    Utoljára módosítva: Kovi1980 által: 2019. 11. 12. 00:48

  9. #109
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    WOW, jancsi69! Hát itt vagy?! Végre manifesztálódott a mester!!! El sem hiszem!
    Te Jani, hogy jellemeznéd az oktató videódat? Mi a véleményed a riverre kialakult 60%-os bluff skáláról full ismeretlen villain ellen? UTG+1 nyithatok nyugodtan A2o+t, de akár Kxo-kat is, aztán post A, K high boardon calldown OOP, mert az durván >=0EV, vagy azt már csak az erősen tapasztalt proknak érdemes? Vagy csak azzal foglalkozzak, hogy riveren 30%+ a PEQ-m, tehát minimum van 30%-os bluff skálája és akkor bármikor callozhatok akár 9x, de akár 8x-el is, mert ő azokat soha nem fordítja bluffbe, hiszen két utca bet után 100%, hogy terítés értéke van, igaz? Hm? Hogy látod, tanár úr? Nem bírok a véremmel..

  10. #110
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Kovi1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehetséges MTTsnek tartom magam és ugyanolyan feltételek mellett biztos vagyok benne hogy TROLL játékosok közt lennék versenypokerben, viszont mielőtt belevágnék érdekelnének ezek az információk amire választ várok. (bár nekem trollom van, csak az átvett tudás érdekelne főként és ha megszerezhető nagyobb kereset akkor az is)
    Hm, ez igaz, like.

Oldal: 11 / 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •