Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Santas Challenge - a Mikulás már megérkezett az Unibetre!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Ez is egy elképesztően gagyi promó, ugyanaz a f0s, ami már ezerszer futott náluk, csak most hógolyót kell dobálgatni, nem pedig bőröndöket nyitogatni vagy focilabdát a kapuba rúgni...

  3. #3
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez is egy elképesztően gagyi promó, ugyanaz a f0s, ami már ezerszer futott náluk, csak most hógolyót kell dobálgatni, nem pedig bőröndöket nyitogatni vagy focilabdát a kapuba rúgni...
    Nekünk nem is a promóció miatt éri meg tolni, hanem a promóció miatt gyengülő mezőny miatt.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Én rohadtul nem úgy veszem észre, hogy ilyen promók idején gyengülne a mezőny.
    Sőt, gyakorlatilag alig vannak már fishek itt is, csak gyenge regek ütlegelik egymást.

  5. #5
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én rohadtul nem úgy veszem észre, hogy ilyen promók idején gyengülne a mezőny.
    Sőt, gyakorlatilag alig vannak már fishek itt is, csak gyenge regek ütlegelik egymást.
    Néha én is észlelem,hogy túl sok a reg,ennek lehet a napszak is az oka,de volt pár hete olyan jó akció NL25-ön, hogy 20-25 asztal ment egyszerre, én 9en bent ültem és passzív fishek és óriási bálnák ültek majdnem minden asztalomon 2en legalább. Az más kérdés hogy ellenük 3 óra alatt sikerült minimum(kb) 10BI-vel EV alatt futni.

  6. #6
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez is egy elképesztően gagyi promó, ugyanaz a f0s, ami már ezerszer futott náluk, csak most hógolyót kell dobálgatni, nem pedig bőröndöket nyitogatni vagy focilabdát a kapuba rúgni...
    El is felejtettem írni múltkor hogy az ilyen promókon el lehet vinni a fődíjat is:Idén júliusban buliról eljöttünk egy haverral nem kicsit részegen már éjfél után és mondta hogy odaül még játszani Unibeten, mikor felkeltem az fogadott hogy írta képpel együtt, hogy az ezüst szintet megnyerte a Rags to Riches promón 200€-ért.
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2019. 11. 29. 16:51

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •