Oldal: 1636 / 1746 ElsőElső ... 636113615361586162616341635163616371638164616861736 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.351 - 16.360 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16351
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Talán nálad van a probléma.

  2. #16352
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán nálad van a probléma.
    Bocsi, te a PS supporttól vagy?!
    trixilw and Jymaster111 like this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #16353
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 11. 25.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás pokerstars kifizetés

    Üdv, mindenkinek

    Olyan problémám van, hogy eddig gond nélkül működött a kifizetésem, de csütörtök óta mindenféle okmányokat + közüzemi számlát kér(kötelező zöldkártyáját küldtem az több nyelvű). Ezeket el is küldtem, de most a következőt írja:
    Hello ....,

    We regret to inform you that the document(s) you provided is in a language that we do not offer support for.

    As part of our security procedures, we ask you to kindly submit an official or notarised translation of the document(s) you are sending.

    Küzdöttem velük, hogy az igazolványon szereplő adatok multilangual, de leszarnak, csak a fenti szöveget szajkózzák.
    Esetleg valami ötlet mit tegyek, nem akarok közjegyzőre, fordításra kidobni sok pénzt.

    Köszi.

  4. #16354
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet lacosagria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, mindenkinek

    Olyan problémám van, hogy eddig gond nélkül működött a kifizetésem, de csütörtök óta mindenféle okmányokat + közüzemi számlát kér(kötelező zöldkártyáját küldtem az több nyelvű). Ezeket el is küldtem, de most a következőt írja:
    Hello ....,

    We regret to inform you that the document(s) you provided is in a language that we do not offer support for.

    As part of our security procedures, we ask you to kindly submit an official or notarised translation of the document(s) you are sending.

    Küzdöttem velük, hogy az igazolványon szereplő adatok multilangual, de leszarnak, csak a fenti szöveget szajkózzák.
    Esetleg valami ötlet mit tegyek, nem akarok közjegyzőre, fordításra kidobni sok pénzt.

    Köszi.
    Olyan doksikat küldjél amiket kérnek, azokból jók a magyar nyelvűek is (még életemben nem hallottam olyat, hogy valaki zöldkártyát küldött volna pókerteremnek LOL azt azért nem fogadták el mert olyat még nem láttak sose )
    Személyi igazolvány első és hátsó oldala, illetve valamilyen 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla (víz, gáz, villany stb. a lényeg hogy látszódjon rajta a címed) amit szoktak kérni a termek.
    Utoljára módosítva: Feriboyslimshady által: 2019. 11. 25. 19:42
    van Gerwen likes this.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  5. #16355
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 11. 25.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Küldtem upc számlát, telefon, gázszámlát semmi nem volt jó nekik, lehet megorroltak mert mostanában sokat vettem ki. Megpróbálom 1 villanyszámlával is

  6. #16356
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet lacosagria eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldtem upc számlát, telefon, gázszámlát semmi nem volt jó nekik, lehet megorroltak mert mostanában sokat vettem ki. Megpróbálom 1 villanyszámlával is
    Gusztustalan egy banda, nekem is belekotottek, mert vodafone e szamlat kuldtem screenshotolva, de nekik kellet pdfben. Miutan azt elfogadtak meg huztak az idot 3 email erejeig, konkretan olyanokat kertek, hogy a kovetkezo emailben irjam le, hogy elfogadom a t&c-t meg hasonlo ****sagok.

  7. #16357
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 28.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Új számítógép, frissen telepített windows, felraktam a PS-t, de valamiért play money játékokat látom. Gondolom, hogy nagyon egyszerű átváltani, de nem találom. Hol kell átvátlani? Kösszönöm.

  8. #16358
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    A villanyszámla lesz a nyerő.

  9. #16359
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet SzerelmemNyara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új számítógép, frissen telepített windows, felraktam a PS-t, de valamiért play money játékokat látom. Gondolom, hogy nagyon egyszerű átváltani, de nem találom. Hol kell átvátlani? Kösszönöm.
    Csatoltam egy képet, itt lehet állítani a play money és real money között a.jpg

  10. #16360
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 25.
    Hozzászólások
    2

    Kérdés Kliens letöltése.

    Sziasztok!

    Asztali gépen használom a PS kliensét ,szeretném laptopra is letölteni ,de minden próbálkozásomra ezt dobja fel:"Not Found
    The requested URL /PokerStarsInstallEU.exe was not found on this server". Tud valaki egy linket ahonnan le tudom tölteni a softwaret. Előre is köszi a segítséget. Üdv

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •