Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (85) összesen
Like Tree102Likes

Téma: NL10-ről NL1000-re a Team Hero-ban - Daniboy interjú

  1. #11
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Egyébként itt abszolút megfigyelhető, hogy azok jutottak a legmesszebb, akik teljes "munkaidőben" ezzel tudtak foglalkozni. Mindig mondjuk a jelentkezőknek, h heti 30 óra a minimum - de inkább több -, amit bele kell tenni a képzésbe, ennél kevesebb egyszerűen nem elég, és csak frusztrációt fog szülni. Ma már abszolút elvárás, h amikor engedélyt kap az NL100 shotolására a játékos, teljes munkaidőben kell folytatnia. Azt is hozzáteszem, h a képzés is sokat fejlődött, kineveltünk olyan játékosokat, akik edzőként is nagy hozzájárulást tesznek, Daniboy mellett Zendermanra és Leftyre gondolok. A most csatlakozóknak kikövezettebb az útja, mint az alapcsapat tagjainak volt.
    Katzorka and Jymaster111 like this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat!





    Ezeket az infókat egyelőre nem szeretném közzétenni.
    Így viszont nem túl hiteles kirakni egy promó interjút bizonyíték és referencia nélkül. Legalább a Starsot ami kereshető és gondolom ott van a legkisebb mennyiséged havonta.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szerintem az inkább csökkenti a hitelességét, hogy az akkor kezdő brigád fele x év után még mindig nl50-100on játszik. Az hogy a legsikeresebb játékosuk mid stakes-en játszik és nem akarja felfedni a nickjeit szerintem érthető és ettől nem lesz hiteltelen a promó interjú.

  4. #14
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az inkább csökkenti a hitelességét, hogy az akkor kezdő brigád fele x év után még mindig nl50-100on játszik. Az hogy a legsikeresebb játékosuk mid stakes-en játszik és nem akarja felfedni a nickjeit szerintem érthető és ettől nem lesz hiteltelen a promó interjú.
    Ugyebár az, hogy ki hova jut az kis túlzással csak a tanítványon múlik. Az oktató fejen állva is oktathat, ha otthon a tanítvány nem foglalkozik a dologgal. Valaki írta korábban, hogy amúgy az a standard, hogy a backing csapatok átlag játékosai megmaradnak nl100 környékén és kész. Ha a tanítványban nincs meg a tudásvágy, az akarás...., akkor LLinusLLove se fog belőle mid reget csinálni= nem az oktatón múlik. A kezdő csapaton belül 2en vannak/vagyunk/vagytok miden. Gondolom nem kell most több sporttal kapcsolatos példát mondjak....ha Magnus Carlsen oktat, akkor sem lesz 2000feletti ÉLŐm, ha nem csinálok semmit... stb stb

  5. #15
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az inkább csökkenti a hitelességét, hogy az akkor kezdő brigád fele x év után még mindig nl50-100on játszik. Az hogy a legsikeresebb játékosuk mid stakes-en játszik és nem akarja felfedni a nickjeit szerintem érthető és ettől nem lesz hiteltelen a promó interjú.

    Azt senki nem írta, hogy mindenki nl50-100-n jatszik. A képzés részünkről tavaly júliusban indult. Az viszonyt tény, és mindenhol hangsúlyozni is akarjuk, hogy attól, hogy valaki belép a képzésünkbe , nem lesz automikusan sikeres játékos. Beleszaladtunk már ebbe, hogy pár one on one óra után többen azt gondolták, hogy megkapják a szent grált, és mostantól nyerő játékosok lesznek, nyitva az út a high stakesre. Nem lehet elégszer leírni, hogy mi csak mankót tudunk adni, járni a játékosnak kell elkezdeni. Igen, kemény munkával, rengeteg elemzéssel, szenvedéllyel és elhivatottsággal. Sajnos nem lehet megúszni.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Igen lényegében én is ezt próbáltam leírni, hogy Daniboy nem az átlag hanem 20ból a 2-3 játékos egyike aki eljut ide úgy, hogy minden segítséget megkap és elkötelezi magát x időre.
    banoster, Skaidy and Katzorka like this.

  7. #17
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Igen, Daniboy kiemelkedő. A lehetőség viszont mindenki előtt adott, de csatlakozom az előttem szólokhoz, tényleg keményen meg kell dolgozni a sikerért és áldozatokat kell hozni. Azért azt nyugodtan mondhatom, h egyre több ilyen interjú fog születni, hiszen egyre inkább beérik a közös munka. Még nagyon fiatal csapat vagyunk, és úgy gondolom, az sem lebecsülendő, hogy ilyen rövid idő alatt több nl100+ játékost kineveltünk, több esetben kezdő szintről. És ezek a játékosok még fejlődni fognak nálunk. De az is tény, hogy van lemorzsolódás, sokan vágynak a sikerre, de aztán elfogy a lendület, és már nem teszik bele a sikerhez szükséges erőfeszítést. Munka mellett játszva pedig sajnos azt kell mondani, h a legtöbb esetben az NL50-NL100 elérése a maximum, és itt már tehetséges játékosokról beszélünk. Egyszerűen innen már olyanokkal kell versenyezni, akik teljes munkaidőben a játékkal foglalkoznak, a játékból élnek, ami szinte lehetetlen feladat részmunkaidőben.

  8. #18
    Kitiltott
    Csatlakozott
    2019. 11. 09.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Az még nem gáz hogy a nicknevet nem osztja meg (habár tényleg hiteltelenné teszi) , de legalább valami grafikont betehetne, vagy annyit hogy egy átlag reg milyen BB/100at hoz az adott limiteken... a shotolás annyit jelent hogy nem NL1Ks reg még, hanem még csak próbálkozik (gondolom) , komoly tableselectinggel ami nem a jövő, mert egyre több teremben tilos és boomhuntinggal egyenlő! Magyarul NL1Kt meg nagyobb tétet is lehet shotolni NL50es tudással is ha csak olyan asztalhoz ülök be ahol fish van. Erre élő példa a magyar élő cg regek akik vegasban élnek és cash game a munkájuk, többük mondta nekem hogy egy online NL10en boldoguló reg simán megél élőben NL500 cash grindból 30-50$ os órabérrel, mert annyi a fish. Szóval maga az hogy kiteszitek eredmény nélkül hogy milyen tétet shotol az nem jelent semmit számomra. NL20Kn is van 1-2K játékom pluszban gg-n úgy hogy kb NL100at tudom verni tudásban sztem. Az egész csak roll kérdése és persze table selecting, viszont jó lenne olyan reggé válni hogy ne számítson hogy ki az ellenfél, hanem verjem a legmagasabb téten is. Természetesen PS-en rakeback nélkül nem túl bölcs dolog regwarozni és sokan tolják mégis abban reménykedve hogy "okos enged szamár szenved" közben aki enged az nem fog fishezni utána, aki meg szenved az utána csak fishezni fog.

  9. #19
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Kovi1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarul NL1Kt meg nagyobb tétet is lehet shotolni NL50es tudással is ha csak olyan asztalhoz ülök be ahol fish van. Erre élő példa a magyar élő cg regek akik vegasban élnek és cash game a munkájuk, többük mondta nekem hogy egy online NL10en boldoguló reg simán megél élőben NL500 cash grindból 30-50$ os órabérrel, mert annyi a fish.
    Nem tudom, ki az a backer, aki NL50 tudással rendelkező játékosokat küld NL1k-t shotolni. Az élő játékok persze valóban könnyebbek, Daniboy viszont online reg. Sajnos már nem azokat az időket éljük, amikor egyedüli regként lehet csapkodni a fisheket az asztalnál, pláne ezeken a téteken, igazából ez mikrotéten is ritka már.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 11. 26. 15:54

  10. #20
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Te vagy az Probirs??????????
    Jymaster111 and zo6Hwf like this.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •