Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (85) összesen
Like Tree102Likes

Téma: NL10-ről NL1000-re a Team Hero-ban - Daniboy interjú

  1. #21
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Kovi1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az még nem gáz hogy a nicknevet nem osztja meg (habár tényleg hiteltelenné teszi) , de legalább valami grafikont betehetne, vagy annyit hogy egy átlag reg milyen BB/100at hoz az adott limiteken... a shotolás annyit jelent hogy nem NL1Ks reg még, hanem még csak próbálkozik (gondolom) , komoly tableselectinggel ami nem a jövő, mert egyre több teremben tilos és boomhuntinggal egyenlő! Magyarul NL1Kt meg nagyobb tétet is lehet shotolni NL50es tudással is ha csak olyan asztalhoz ülök be ahol fish van. Erre élő példa a magyar élő cg regek akik vegasban élnek és cash game a munkájuk, többük mondta nekem hogy egy online NL10en boldoguló reg simán megél élőben NL500 cash grindból 30-50$ os órabérrel, mert annyi a fish. Szóval maga az hogy kiteszitek eredmény nélkül hogy milyen tétet shotol az nem jelent semmit számomra. NL20Kn is van 1-2K játékom pluszban gg-n úgy hogy kb NL100at tudom verni tudásban sztem. Az egész csak roll kérdése és persze table selecting, viszont jó lenne olyan reggé válni hogy ne számítson hogy ki az ellenfél, hanem verjem a legmagasabb téten is. Természetesen PS-en rakeback nélkül nem túl bölcs dolog regwarozni és sokan tolják mégis abban reménykedve hogy "okos enged szamár szenved" közben aki enged az nem fog fishezni utána, aki meg szenved az utána csak fishezni fog.
    És mi a story az NL20k mögött, próbálgattad milyen a limit? Azért az már 200 buy in NL100-on, egy jó nagy bankroll.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Azta valami nagyon el lett térítve itt ebben a topicban, de kiváncsi lettem . Az Amrikai sorozatoknál van , hogy így felcsigáznak az aktuális epizód végén, aztán várhatok egy hétig a folytatásra....

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Normal munka mellett solverezni kell, nem jatszani. Azt majd akkor, ha az elmeleti tudas elerte azt a szintet, amivel ertelmes limiten lehet nyomni. Persze nyilvan ez total kezdokre nem igaz, hanem ilyen NL25-50 koruli arcokra, akik melo mellett potyognek es varjak a csodat.
    Kovi1980 likes this.

  4. #24
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Semmi értelme állandóan elemezni, ha nem játszol. Az elemzésnek be kell épülnie a játékba, a döntések nagy részét a tudatalattidból kell meghoznod, különben baszhatod játék közben majd a sok infót.
    banoster and Baliyy like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Eleg nehezen fogsz tudatalatti jo donteseket hozni (barmit is jelentsen ez), ha azt se tudod, mi a helyes jatek.
    Ha fogsz 20 floppot (+nehany turn +nehany river) es azokat kielemzed a legtobb szituban (nehany SRP IP/OOP, 3bet OOP/IP, 4bet IP/OOP variacio) akkor lesz egy ertelmes alapod.
    Amig ezeket nem csinalod meg, addig felesleges jatszani, mert ezek elemzese sokkal fontosabb, mint a csoves elmeleti jatekkal valo grindolas.

    Nem veletlenul beszel errol sokat Ben Sulsky/Go0se.core, mert valtoznak az idok.

    Munka mellett ha grindolsz es elemzel, soha a budos eletben nem fogod beerni a mezonyt. Nincs eleg idod. De mivel munkad van es penzt keresel, ezert megvan az a lehetoseged, hogy tobbet tanulj, mint a profik ezzel felzarkozhatsz. Aztan johet a grindolas, ahol ezeket alkalmazod is.
    Arrol nem beszelve, hogy a mely tanulas nem grindolas kozben zajlik le, nem akkor fogod a tudatalattidba varazsolni a tudast, amikor van kb 10 mpd donteni (es azt se tudod, hogy jol jatszol-e), hanem amikor nyugodtan, melyen atgondolhatod a helyzetet es latod a megfelelo megoldast.

    Ha kesz az alapjatek, tenyleg megerted a megoldasokat, a logikat, akkor utana johet a grind.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Persze azt is lehet, es valoszinuleg az a legjobb, ha egy temakor kielemzese utan elkezd az illeto grindolni GTO Trainerrel, hogy beepuljon a tudatalattiba

    Ha valaki ezt megcsinalja, az tuti, hogy fel ev alatt otthagyhatja ezeket a rake szempontjabol borzalmas limiteket.

  7. #27
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Szerintem is nagyon fontos, h az újdonságok rögzüljenek a játékban, és egy spotban ne azon gondolkodj, h hogy is van ez, hogy is olvastam/láttam/hallottam/solvereztem, hanem reflexből tudd, azaz egy valóban beépült tudásként tudd használni. Erre gondolhatott trixilw. Szerintem mindig egyszerre egy tematikára kell koncentrálni a tanulás során, aztán azt beépíteni a játékba, és ha stabilan megy, akkor áttérni egy másik tematikára. Én nem tudom elképzelni, hogy valaki mondjuk egy évet solverezzen, pláne segítség nélkül, munka mellett, és aztán hirtelen beüljön az asztalokhoz, és crusholjon 50-en.
    trixilw and zo6Hwf like this.

  8. #28
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy inkább a bekóstolgatást kéne tolni, de csak simán 'szrolizni" szeretnék egyet azzal, hogy nekem daniboy bemutatkozó interjúja tetszett eddig a legjobban. Inspiráló volt, köszi!
    kanrich_, banoster, anspro and 2 others like this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is nagyon fontos, h az újdonságok rögzüljenek a játékban, és egy spotban ne azon gondolkodj, h hogy is van ez, hogy is olvastam/láttam/hallottam/solvereztem, hanem reflexből tudd, azaz egy valóban beépült tudásként tudd használni. Erre gondolhatott trixilw. Szerintem mindig egyszerre egy tematikára kell koncentrálni a tanulás során, aztán azt beépíteni a játékba, és ha stabilan megy, akkor áttérni egy másik tematikára. Én nem tudom elképzelni, hogy valaki mondjuk egy évet solverezzen, pláne segítség nélkül, munka mellett, és aztán hirtelen beüljön az asztalokhoz, és crusholjon 50-en.
    De ennel hatekonyabb akkor az, ha 1 temakort kivesez az illeto, es utana GTO Trainnerel begyakorolja azt az 1 dolgot, nem pedig varja grindolas kozben azt a szitut, mikozben csomo masban meg hibazik.

    Csomo idot meg lehet takaritani, es igy fel eves tavlatban sokkal magasabb limitre lehet eljutni szerintem.

    En nem olyanrol beszeltem, aki 50et akarja elerni, plane ha kezdo. Egy kezdo semmire nem megy egy solverrel, mert at se latja meg a jatekot tisztan, hogy pontosan milyen elemekbol all. En arrol beszelek, ha valaki munka mellett 25/50 korul jatszik, latott mar sok videot, volt mar edzoje vagy valami ilyesmi, szoval tisztaban van a koncepciokkal, a game treevel stb, csak soha nem asta bele magat, de legalabb tudja, hogy mit kell tanulnia.

    Munka mellett kb soha nem fogsz 50rol 200ra jutni, ha sokat grindolsz mellette, mert nincs eleg idod a tanulasra, es masok full time nyomjak. De arra van eselyed, hogy tobbet tanulj naluk pl. fel evig es beerd/lehagyd oket, es igy lepj limitet es valj profiva.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 12.
    Hely
    Helyileg Visontán vagyok
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Daniboy-nak gratulálok! Nick-et és BB/100-at nem kérdezek, mert taplóság... Viszont melyik teremben (vagy mely termekben) zajlik az akció zöme, vagy ez javarészt Zoom CG Stars-on?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •