Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 85 (85) összesen
Like Tree102Likes

Téma: NL10-ről NL1000-re a Team Hero-ban - Daniboy interjú

  1. #81
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon sok vállalkozó mondhatja ezt és azért valljuk meg a pokernek inkább a vállalkozás feleltethető meg, nem az alkalmazotti lét
    Na igen!

  2. #82
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért is jó a póker. Egy munkahelyen te nem mondhatod, hogy "én most csak 6 órát dolgoznék a 8 helyett mert nem érzem a chi-t". vagy "most nagyon klappol minden tolom még vagy 2-3 órát pluszban jó főnök?"
    Ez egy soktényezős dolog, de szeretni kell és csinálni.
    Mindenkinek vannak rossz napjai vagy amikor egy nap nem tol le x handet csak a felét.
    Sztem a legfontosabb, hogy szeressük a játék minden részét!
    Azért ez rohadtul nem igaz... konkrétan 5 éve akkor és annyit dolgozom amennyit akarok csak a munka legyen elvégezve. A munkahelyek nagy része már rég engedi a rugalmas munkaidőt vagy akar a home officet.
    ***** nehéz a pokeres elet, de Ti az összehasonlításban a pokeres szabadságot a sor melletti 12 órával hasonlitjatok össze... ami ugyanolyan fals, mint az autistanak kell lenni hogy pokeres lehess...

  3. #83
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A munkahelyek nagy része már rég engedi a rugalmas munkaidőt vagy akar a home officet.
    Ez konkrétan hülyeség úgy ahogy van! Középvezetők és felsővezetők esetében talán igaz is lehet!
    De az emberek hány százaléka is tartozik ebbe a 2 csoportba?
    Utoljára módosítva: zo6Hwf által: 2019. 12. 07. 22:49

  4. #84
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez rohadtul nem igaz... konkrétan 5 éve akkor és annyit dolgozom amennyit akarok csak a munka legyen elvégezve. A munkahelyek nagy része már rég engedi a rugalmas munkaidőt vagy akar a home officet.
    ***** nehéz a pokeres elet, de Ti az összehasonlításban a pokeres szabadságot a sor melletti 12 órával hasonlitjatok össze... ami ugyanolyan fals, mint az autistanak kell lenni hogy pokeres lehess...

    olvasd el és értelmezd amit írok, ne szalmabábokat üss. Azt mondtam ,ahhoz, hogy vki hosszútávon 200 órákat letoljon és ne égjen ki 2 hó alatt, ahhoz kell magasan funkcionáló autistának lenni.

    Neurotipikus embernek tényleg olyan ***** érdekes x hónap után, hogy most x boardon overall y %t donkolunk és ez majd downstream milyen hatással van a river xcall rangere, míg z boardon a% játszunk etcetc. Nem véletlen, hogy az emberek jó része a csoportokban nem hajlandó ezzel tölteni a fiatalságát meg a szombat estéit.
    Utoljára módosítva: bostef által: 2019. 12. 08. 02:26

  5. #85
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olvasd el és értelmezd amit írok, ne szalmabábokat üss. Azt mondtam ,ahhoz, hogy vki hosszútávon 200 órákat letoljon és ne égjen ki 2 hó alatt, ahhoz kell magasan funkcionáló autistának lenni.

    Neurotipikus embernek tényleg olyan ***** érdekes x hónap után, hogy most x boardon overall y %t donkolunk és ez majd downstream milyen hatással van a river xcall rangere, míg z boardon a% játszunk etcetc. Nem véletlen, hogy az emberek jó része a csoportokban nem hajlandó ezzel tölteni a fiatalságát meg a szombat estéit.
    ugyanezt tudom javasolni Neked is, amivel kezdesz... Sarkítva látod a dolgot. Voltam mindkét oldalon sokáig, jelenleg bőven többet töltök a civil munkámmal mint 200 óra havonta, de mivel szeretem csinálni ezért fel sem tűnik évek óta... Ugyanez van a pokerrel is, valaki képes rá beletenni ilyen sok munkát valaki nem... Én amikor ebből éltem, tudtam, hogy képtelen vagyok rá hosszútávon ezért kerestem civil állást... Poker hőskorában csináltam amikor nl400-600 olyan volt mint most a 25 kb.

    Én azt vitatom csak, hogy mindenki aki szorgalmas eljuthat nl200-ig nyerő játékosként. Ha ez igaz lenne 3-4000 euro befektetéssel lehetne csinálni több 100k-t...
    Rengeteg olyan tulajdonság kell, ami ha nincs, akkor lehetsz Te szorgalmas nem jutsz sehova...

    Viszont a poker megtanít sok olyan dologra, amit a civil életben is használni tudsz (komplex gondolkodás, ego lenyomása, gyors döntéshozatal stb)
    Sok sikert mindenkinek az asztaloknál, aki végigviszi ezt vagy bármelyik küldetést. Én biztosan munka mellett csinálnám, aztán ***** könnyű kiszámolni, hogy hol lépsz előre jobban. Azt csináljátok amit szerettek és feltölt Titeket...
    banoster, mattack, Tony9 and 1 others like this.

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •