Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By aggressivepostflopcbet

Téma: Szavazás - A rendszeresen játszó magyar pókerjátékosok hány százaléka nyerő

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A rendszeresen játszó magyar pókerjátékosok hány százaléka nyerő szerinted?


  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Új szavazásunk immár aktív.

    Kérdésünk:


    A rendszeresen játszó magyar pókerjátékosok hány százaléka nyerő szerinted?


    • Kevesebb, mint 5%
    • 5-10%
    • 11-15%
    • 16-20%
    • 21-30%
    • 31%-nál több




    Szavazni a főoldal alján a "Blog bejegyzések legújabb kommentjei" doboz alatt lehet.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Jó ez a kérdés ... Ezt a nyerő fogalmat szerintem lehetett volna egy kicsit konkretizálni ... Arra gondolok, hogy nyerő az a játékos is, aki esetleg egy nagy versenyt nyert meg mondjuk 40-50k + $-ért, és azóta semmit, meg nyerő az az NL5-ön nl10-en grindelő játékos is, aki havi szinten kivesz mondjuk 1-200$ körüli összeget.

    Persze ez csak egy gondolat.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Szerintem nem az a nyerő aki kivesz pénzt a rendszerből,hanem az aki nem tesz be.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem az a nyerő aki kivesz pénzt a rendszerből,hanem az aki nem tesz be.
    az idő pénz...
    mindigszomoru likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Attól függ, hogy mi számít nyerőnek, mert sokan nem nyerők, viszont bónusszal együtt még vastagon plusszba lehetnek. Régen, ha magyar ült az asztalnál automatikusan regnek néztem, viszont manapság kb minden 4. reg, a többi erősen tippmixes, meg kocsmagépes, mármint valószínűleg csak rászán pár beülőt hogy szórakozzon kicsit (ilyen embereket ismerek személyesen, volt hogy a szomszédom mesélt valami nagy partit előző estéről, és felismertem, hogy ott én voltam az ellenfele, bár ezt a titkot inkább megtartottam magamnak). Szóval kb 25%-ot néznék alapnak, ők akik komolyan gondolják a játékot, és nekik hány %-a nyerő, és én kb úgy tippelném hogy 10% nyerő, további 10%-ot a bónusz eltart, a maradék meg talán kicsit vesztő bónusszal is. Szóval nagy átlagban 16-20%-ra teszem a voksom.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "nem nyerő,de bónusszal plusszos",lol

    az nl400as "nem nyerő" 0$ körüli nyereménnyel,aki hó végére rakebackból és bónuszból kap 3000$t(máshogy jellemezve:akit a bónusz "eltart"),az miért is kevesebb egy nl10en játékban megnyert 100$-nál?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Van aki nl10-et se veri itt az összes játékos a kérdés, aki nl400-on bónuszreg az nyilván veri az nl100-nl200-at, nem vagyok biztos benne, hogy jól választott tétet, viszont nl10-en is van aki mondjuk lejátszik egy hónapot veszít mondjuk 100$ de kap 200$ bónuszt. Én erre gondoltam. Egyszer egy nl5-ös játékos megkért hogy segítsek fejlődni, megnéztem hogy játszik, de hát én nem vagyok oktató, nincs készségem, hogy tanítsak, csak azt láttam hogy semmi koncepció a játékában. Ellenben mikor megmondtam mit csináljon akkor hasított. Szóval alapvetően ha van olyan tét amit ver valaki onnantól nyerőnek tekinthető, akármennyire kicsi is az a tét, mivel az nem része a kérdésnek. Szerintem ha valaki pl játszik 0-ás eredménnyel nl50-en miután verte a kisebb téteket ő is nyerő kategória. Nl400-t meg fölösleges belekvereni, ha a kisebb téteken valaki nem teljesít jól nl400-on úgyis szétszedik pillanatok alatt.

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Ezt a szavazást lezártuk.

    Kérdésünk az alábbi volt:

    A rendszeresen játszó magyar pókerjátékosok hány százaléka nyerő szerinted?

    Válaszaitok alapján:

    22% szerint: Kevesebb, mint 5%
    38% szerint: 5-10%
    16% szerint: 11-15%
    14% szerint: 16-20%
    6% szerint: 21-30%
    5% szerint: 31%-nál több

    A nagy többség szerint, tehát a magyar játékosok kevesebb, mint 10%-a nyerő.

    Új szavazásunk már aktív. Kérdésünk a karácsonyi pókeres terveidre vonatkozik.

    Szavazni a főoldal alján a "Blog bejegyzések legújabb kommentjei" doboz alatt lehet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •