Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree8Likes

Téma: EPT Prága 2019 - Szécsi Norbi az ötfős döntőben!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsi_Bacsi_UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel az 567r flop BB ranget talalta el
    Ezen a ponton Szécsi óriási stack volt és volt lent egy 8bb-s stack is. Nagyon szélesen tud openelni míg a BB-nek észnél kell lenni, minden azért nem védhet. A nagy stackből kinézem hogy nyit 55%-ot a védekező meg nem hinném hogy tudna többet védeni. Kicsit persze jobban a BB flopja de nem lényegesen.

  2. #12
    Team Hero Ocsi_Bacsi_UK avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen a ponton Szécsi óriási stack volt és volt lent egy 8bb-s stack is. Nagyon szélesen tud openelni míg a BB-nek észnél kell lenni, minden azért nem védhet. A nagy stackből kinézem hogy nyit 55%-ot a védekező meg nem hinném hogy tudna többet védeni. Kicsit persze jobban a BB flopja de nem lényegesen.
    Mondjuk ezeket nem vettem figyelembe, ugy altalanossagban irtam Amugy se ertek egyaltalan az MTT-hez

  3. #13
    Team Hero Ocsi_Bacsi_UK avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl polarizált a BTN range, ezért nem szabad emelni a BB-nek, mert akkor vagy eldobja vagy megadja jobb lappal?
    Nyilvan BBnek a flop strategiaja azt volt, hogy flop x/r es szinte any turnon push. Igy viszont nekem tetszett a probe. Esetleg meg szoba johetett volna ismetelten a check, aztan check/raise, viszont DH board volt lenn, ahol konnyen valtoznak az Equityk es nem tudta volna bepakolni turnon, szoval az egyetlen opcio a bet volt BB reszerol szvsz.

    Riveren valid gondolat lehet olyan kombokkal callolni, amikkel blokkolja BTN flush ranget pl: 8Jxd,Td8x stb stb stb. Viszont ilyen payjumpoknal, aki egy ilyet bevallal, annak szerintem oriasi golyoi lehetnek

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •