Oldal: 20 / 81 ElsőElső ... 1018192021223070 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #191
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Koszonom szepen a valaszokat.

  2. #192
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ennek a pokercraftnak van valami értelme? Megnéztem az összes leosztásom grafikonját azt írja hogy plussz 80 buyin az ev-m viszont ennek ellenére kb 15 bi minuszban vagyok, ez a 95bi ev különbség kicsit irreálisnak tűnik, 65000 leosztás alatt. Persze az feltűnt hogy folyamatosan mindenki behúzza az 1-2 outját, meg lejön az összes draw, még a gs is minden fishnek 90%-ban, ellenben nekem meg 15+ outos kombók se jönnek le soha még run it three timesban sem, ami oké, lesz ez még fordítva is, de azért 65000 parti alatt ez a + 80 bi ev túl soknak tűnik, még a felére se gondoltam.

  3. #193
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szerintem ott nincs levonva a rake, azért olyan szép a grafikon amit a pokercraft mutat

    Hát vannak furcsaságok, olyan fishek vannak akik kb egész nap tolják és alig lehet nyerni potot ellenük...

  4. #194
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Igen, a pokercraft nem mutatja a rake levonást.

    Mondjuk az, hogy nyer a fish, annak én csak kifejezetten örülök. Tovább marad, nem megy el a játék kedve. Benn tartja a többi halat stb ... Szóval szerintem itt nem a legnagyobb tragédia talán, hogyha egy fish nyer. Hosszútávon úgyis mi járunk jól ellenük.

  5. #195
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ha levonom a raket akkor kb annyi amire számítottam így fejben becsülve, marad 25-30 bi-n +ev. Megnéztem még az általam legjobbnak tartott regek ellen hogy állok, akikkel a legtöbbet kerülök össze, érdekes módon vastagon pluszba van, aki ellen legnagyobb a minuszom az is csak kb 4 bi, de van olyan fishy regszerű aggro akinél +10bi. Csak így statok nélkül minuszolni nyomasztó, mert nem lehetek biztos benne, hogy én vagyok a hülye vagy fortuna asszonyság trollkodik. Mondjuk lehet az az oka hogy bő másfél évig nem pókereztem most, és így hirtelen visszacsöppentem a 8-10 órás grindba

  6. #196
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    A GGpoker új változtatása ,miszerint lapjaim lefelé fordítva vannak és külön gombot kell megnyomnom,hogy láthassam őket, eléggé zavaró(főleg ha több asztalon játszik az ember). Nem találtam olyat,hogy alapbeállításokra tudjam állítani.

  7. #197
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet BrutalBarby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A GGpoker új változtatása ,miszerint lapjaim lefelé fordítva vannak és külön gombot kell megnyomnom,hogy láthassam őket, eléggé zavaró(főleg ha több asztalon játszik az ember). Nem találtam olyat,hogy alapbeállításokra tudjam állítani.
    Igen, jó kérdés. Tudja valaki hol lehet ezt kikapcsolni? Köszi.

  8. #198
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    A beallitasoknal van egy card squeeze funkcio, ott lehet kikapcsolni.
    SötétEgér likes this.

  9. #199
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Atyavilág... Én azért szoktam le a site-ról mert a sok villogástól nem tudtam figyelni a játékra, de ezek szerint sikerült rátenni egy lapáttal...

  10. #200
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én attól mászok falra, mikor körfoldot kapok BB-n és tapsol

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •