Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By KisMuck

Téma: Érdekes póker partik - 2019. 12. 20

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2019. 12. 20

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 0 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $2.50
    Nagy vak: $5.00

    A partit egy éppen megszűnőben lévő asztalnál játsszuk, ahonnan éppen távozott a fish, pénzt nem csak frusztráltságot hagyott a regeknek hátra. Kisvakból lehetőségünk nyílik openelni, amit meg is teszünk, a nagyvak pedig megvédi a vakját. A flopra 692 érkezik. Itt kis cbet size-t választunk, igyekezve minél szélesebben betelni a range-nk nagy részével. Ezt a nagyvak továbbra is tartja. A turn egy Q képében tárul elénk, ami egy remek kártya a szemszögünkből a folytatásra. Az ellenfél preflop és flop játékával már eddig is meglehetősen cappelte magát. A Q minden bizonnyal kevéssé segíthette a BB range-t, míg mi kisvakból továbbra is támadhatunk minden nut és erős kombinációt a range-nkben tudva. Ezt a kedvező turn kártyát pedig egy overbettel próbáljuk támadni. A nagyvak továbbra is a megadás mellett dönt. A river egy K. Az alábbiak közül melyik lappal lesz a legjobb EV-jű lépés befejezni a riveren blöffünket?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    AJ, aztán a T8. Turn miért OB?
    allinkamikaze likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Elméleti magyarázat gondolom valami ilyesmi : Capelt rangek ellen sokat akarunk blöffölni. Ha ezt balanszáltan akarjuk megtenni akkor minél nagyobb sizét választunk annál több blöffünk lehet.
    Gyakorlatba meg szerintem azért overbeteljünk itt mert sokat dobnak rá és ha épen nem erős lapunk van akkor az jó.

  4. #4
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Baszki. Nem toltam még 1x sem NL500 on. El is baxtam a választ.
    Ezek szerint ideje volna oda érnem a limitre, minél hamarabb, akkor nem kéne találgatnom, hanem pikk pakk menne a helyes megoldás.))

  5. #5
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    szerk.... én néztem be nagyon valamit
    Utoljára módosítva: Buksisak által: 2019. 12. 21. 19:27

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •