Oldal: 1641 / 1746 ElsőElső ... 641114115411591163116391640164116421643165116911741 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.401 - 16.410 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16401
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Nahát-nahát, kikapcsoltam az új auróra graphics engine-t, és megjavult a hang, már pittyeg az ablak akkor is ha nem aktív.
    HeroCallNogood likes this.

  2. #16402
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Másik hogy a régi grafikus motorral a detach chat is működik, érdekes irányba mennek ezek a "fejlesztések"
    HeroCallNogood likes this.

  3. #16403
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy kis help jól jönne. Visszatértem kicsit statot gyűjteni eme csodás terembe. Azt tapasztalom, hogy a preflop time bank-ot lecsökkentették így szeretném ha az extrát automatikusan elindítaná akkor is ha nincs pénzem a kasszában. Viszont vak vagyok vagy csak fogyi és sehol nem találom hol lehet ezt beállítani.

    Anno 10 sec alatt megleltem és nekem tetszőre szabtam, most viszont vagy qrvára eldugták vagy csak öregszem
    HeroCallNogood likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #16404
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    új kérdés, hátha erre lesz reakció

    mely file-ok tartalmazzák a PS beallításokat/jegyzeteket/szinkódolásokat stb... (kénytelen vagyok win10-et felteni és jól jönnének reinstall-kor a régi beállítások PS-en)
    régen volt user.ini, notes.username.xml, notes.username.xml.bak de most még csak hasonló file-okat sem találok a PS könyvtárban
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #16405
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Szia!

    Én nem tudok ilyen beállítást, hogy automatikusan induljon a time bank (mint pl. iPoker-en). De még talán bugos is ez Stars-on... számtalanszor "húz be" lapokat pl. úgy is, hogy az idővonalból van még 1 másodpercnyi kb., én klikkelek a time bank-re, mégis dobja a lapot, ahogy elfogy a csík.... de van hogy automatikusan elindul a time bank (lehet csak akkor, ha már van betett pénzem a potban).

    File-ok: időnként kimentem mindig magamnak a legfrissebbeket, biztos ami biztos az összes .ini-t. De amúgy azokat kell tudomásom szerint csak, amiket írsz. Nem csak régen voltak, de nekem is volt már hogy nem a telepített főkönyvtárba pakolja ezeket, hanem appdata\local\-ba azt hiszem, szerintem ott meg fogod lelni! Többször vittem már át szűz rendszerre így a stars beállításaimat.
    kacsa1st and van Gerwen like this.

  6. #16406
    Tag pobyka avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Nyugtassatok meg, hogy nem csak nekem nem valaszol a support lassan 3 hete?!

  7. #16407
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet pobyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugtassatok meg, hogy nem csak nekem nem valaszol a support lassan 3 hete?!
    Megnyugodhatsz, nekem sem. Elfogadtak 1.5 honap utan a limit emelesem, majd irtak, hogy allitsam be a kliensben es irjak nekik vissza egy emailt, mivel a szamlat inaktivaltak addig...Azota sem erkezett semmi valasz, a szamla meg minden ok nelkul inaktiv lassan 2 hete

  8. #16408
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    új kérdés, hátha erre lesz reakció


    mely file-ok tartalmazzák a PS beallításokat/jegyzeteket/szinkódolásokat stb... (kénytelen vagyok win10-et felteni és jól jönnének reinstall-kor a régi beállítások PS-en)
    régen volt user.ini, notes.username.xml, notes.username.xml.bak de most még csak hasonló file-okat sem találok a PS könyvtárban

    user/appdata/local mappába keresd asszem
    kacsa1st likes this.

  9. #16409
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    köszi köszi!!! megleltem a file-okat
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #16410
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Köszi, de én még ott sem leltem meg őket. Konkrétan semmi nincs ott. Hol bujkálhatnak?
    Közben megtaláltam, mekkora pró vagyok.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2020. 01. 06. 03:05
    kacsa1st likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •