Oldal: 273 / 332 ElsőElső ... 173223263271272273274275283323 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.721 - 2.730 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #2721
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    net van, partypokerre nem tudok csatlakozni szintén

  2. #2722
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Twitteren irtak, hogy szervergond van es dolgoznak az ugyon
    HeroCallNogood likes this.

  3. #2723
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Hihetetlen,hogy állandóan ez a probléma náluk.
    HeroCallNogood likes this.

  4. #2724
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Akadémiás partypoker játékosok figyelem! Megvannak a januári exkluzív promóciók részletei, a race-t $12,000-os összdíjazással folytatjuk ÉS MELLETTE továbbra is fut a 10-15%-os chase is! Hamarosan jönnek majd a részletek cikkben is.)

    partypoker - Íme a PókerAkadémiás ajánlat - Legjobb deal garanciával! - 2020 január

    • 10-15%-os exkluzív cash race januárban is (csak ha tőlünk regisztrálsz)
    • $12,000 Exkluzív Race (további 12-14% extra rakeback) - Januári promóció
    • Akár 60%-os központi VIP visszatérítés
    • Akár $30-os SPINS jegy bónusz első befizetőknek
    • Minden központi promóció



    A partypoker ajánlatunk kiemelkedően jó, legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg mégis jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj!

    partypoker terembemutató és regisztráció >>

    Nem akadémiás a partypoker regisztrációd? Lehet, hogy tudunk segíteni! Keress minket >>
    djeleven likes this.

  5. #2725
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A decemberi race-t és chase-t egy beragadt report miatt nem tudtuk még frissíteni, ezért nem láttok új eredményt karácsony óta. Rajta vagyunk az ügyön, reméljük ma megoldódik és kapunk friss adatokat.

    Türelmeteket kérjük.

    BUÉK

  6. #2726
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A decemberi race-t és chase-t egy beragadt report miatt nem tudtuk még frissíteni, ezért nem láttok új eredményt karácsony óta. Rajta vagyunk az ügyön, reméljük ma megoldódik és kapunk friss adatokat.

    Türelmeteket kérjük.

    BUÉK
    Megvannak az adatok, hamarosan frissül a decemberi eredmény és ha minden igaz január első napja is.

  7. #2727
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    van 1k live pénzem. Létezik bármiféle mód az élő versenyen kívüli felhasználására? Bármilyen megoldás szóbajöhet..., bár úgy rémlik, hogy nem lehetséges átruházni.

    Egy másik kérdés; szeptemberben fog lejárni és nem egyértelmű, hogy legkésőbb szeptemberi versenyre lehet e felhasználni, vagy esetleg a lejárat előtt is el lehet még vásárolni egy akár hónapokkal a lejárat után következő versenyre - ami szerepel a naptárban? Nem nagyon van időm sehová sem kiutazni - de ha muszáj, akkor mindenképpen jobb lenne jövőre felhasználni.

  8. #2728
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

    Alapbeállítás

    Partypoker millionra tudsz venni jegyet partypokerlive.com-on
    Ascent888 likes this.

  9. #2729
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Woow, ennek nagyon örülök, köszönöm!

    Nem tudom, hogy rögtön volt e erre lehetőség, de talán csak az overlayes versenyek miatt döntöttek így. Innentől eltolom itt - igaz, nem tudom teljesen eljátszani (az 1050-et), ha csak a 215-ös versenyre érvényes(a 22-esre nem), így 190 bent marad, de ezzel is kiegyezem.

    update: visszaolvastam és ugyanaz a problémám, mint Tompikának (2019. 12. 26., 14:16 hsz).. Tényleg nincs már sat - amivel nekem elegendő lett volna 25-öt gyűjteni még, így gyakorlatilag sehol sem lehet a 215-nél kevesebb livepénzt felhasználni az élő versenyen kívül.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2020. 01. 04. 11:11

  10. #2730
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Woow, ennek nagyon örülök, köszönöm!

    Nem tudom, hogy rögtön volt e erre lehetőség, de talán csak az overlayes versenyek miatt döntöttek így. Innentől eltolom itt - igaz, nem tudom teljesen eljátszani (az 1050-et), ha csak a 215-ös versenyre érvényes(a 22-esre nem), így 190 bent marad, de ezzel is kiegyezem.

    update: visszaolvastam és ugyanaz a problémám, mint Tompikának (2019. 12. 26., 14:16 hsz).. Tényleg nincs már sat - amivel nekem elegendő lett volna 25-öt gyűjteni még, így gyakorlatilag sehol sem lehet a 215-nél kevesebb livepénzt felhasználni az élő versenyen kívül.
    partypokerlive.com-on csak 215-ös jegyet tudsz venni, ez már az első versenytől élt, emailt is küldtek róla. Annyi, hogy elvileg ez az utolsó hét, vasárnaptól lesznek a day1 napok jövő hét vasárnap pedig a day2.(most lett volna vége 5-én vasárnap, de múlt héten meghaltak a versenyek szerver gond miatt)
    Ha akár most vasárnap már az első tickettel sikerül továbbjutni day2-re akkor nem sok értelme van tovább játszanod day1 napokat, mert nem kapsz extra visszatérítést, ha többször bejutsz. A legtöbb zsetonnal kvalifikált indulásoddal kezdesz day2.
    Nekem úgy rémlett live résznél, ha maradvány értéked van akkor kiegészítheted. Egyeztess velük a live chaten illetve arról is, mi van ha több jegyet veszel, de nem használod fel, mert sikerült kevesebbről bejutnod (szerintem akkor törlik és visszaírják livedollar creditre)
    Igényléstől számítva 24 órán belül megkapod a 215-ös jegyet, gyakorlatban fél órán belül megvolt eddig, kivéve 2 ünnep között ott sajna későn csak másnap kaptam meg.

    Jah és, ha akadémiás az accod akkor erre a promóra is elvileg tudsz majd jelentkezni:
    http://www.pokerakademia.com/hirek/p..._ha_elindulsz/
    Írtam nekik, hogy egy hetet csúszik a fent említett szerver gond miatt a verseny szóval a határidő is valószínűleg kitolódik 13. hétfőig.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2020. 01. 04. 13:48

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •