Oldal: 274 / 332 ElsőElső ... 174224264272273274275276284324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.731 - 2.740 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #2731
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Köszönöm az információkat!

    Az emailről lemaradtam sajnos, és azt mondod, hogy ez az utolsó a Party SM? Na hiszem. 4 jegyet csak nem tolok el rá..

    Én is hiányoltam a holnapi nagyversenyt - eszerint megvan az oka, hogy miért csak jövőhét vasárnap lesz a következő. Nekem szimpatikus a phase struktúra, de azért megoldhatnák úgy, hogy egy sikeres kvalifikáció után már ne lehessen újrapróbálkozni..., bár én akkor sem tenném, ha csak 3bb-vel jutok tovább..., remélhetőleg lesz még hasonló alkalom.

    Tervben is volt, hogy írok majd nekik, én is arra tippeltem volna, hogy ki lehet egészíteni...

    Én szinte azonnal (5 perc) megkaptam az első jegyem, amint levásároltam és be is regeltem a holnap estire - vélhetően az a leg +EV-sebb mezőny.

    Az accom nem akadémiás, sajnos.

    És eszerint, nem jött be nekik ez a livedollár project, ha így visszavonták.., pedig nagyon sok pénzt fektettek bele, hogy az emberek nyissanak az élőjáték felé is.. Én is mentem volna, ha nincs ez a lehetőség, de jobban örülök, hogy online is elhasználható.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2020. 01. 04. 17:06
    HeroCallNogood likes this.

  2. #2732
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Eredetileg a mai napig volt kiírva a promó befejezése ami átkerült jövő hét vasárnapra a technikai gondok miatt. Az oldalon nem írnak semmit róla, de a szoftver promóció fülnél már nincs benne a million. Overlayesek voltak a másik kettő garantáltat csökkentették (mini, mikro) 200k --> 150k és 20k --> 15k így az utolsó hétre.

    day 2-nél 2 level latereget ír, de nem lehet közvetlen nevezni rá, gondolom még elhúzódott satokat várja be.

    Remélem jobban futsz, mint én a satokon és marad még live dollarod
    + hogy utána is ad lehetőséget a party a live dollár online felhasználásra...

    Glgl
    Ascent888 likes this.

  3. #2733
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Nos, nem célom ellőni a "liverollt", de ha hamar kiesek, akkor azonnal veszek új jegyet -ha még lehetséges- és ha néhány percen belül jóváírják, akkor élek a reentry-vel. Amennyiben tényleg tart még a jövőhéten is, akkor felhasználom, ha többször is kiesnék. Ha meg nem lehetséges, akkor a fennmaradót vagy engedik máskor elkölteni, vagy kiugrom Bécsbe vagy Prágába valamikor ősszel.

    Köszönöm a kívánságot, de nekem nagyon furcsa lesz HUD nélkül MTT-t játszani - főleg ilyen téten.

    Neked is Glgl!
    chaab likes this.

  4. #2734
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem tudja esetleg valaki, hogy a HM2 importlája e azokat a HH-kat, amiket most újra le lehet tölteni a Partytól? Vagy esetleg csak HM3 tudja?

  5. #2735
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Annyi, hogy tudtommal bécsi, prágai verseny nem volt '19-ben, a legközelebbi Rozvadovban volt. '18-ban emlekszem bécsi party versenyre.
    Ekkora összeget inkább online füstölnék el, mert az utazási macera/költségek a kis buy inhez főleg, ha bécsi verseny sem lesz idén nem túl jó deal.
    Inkább lazább játékot játszanék online, stack építés bevállalva olyan határeset szitukat ahol egyébként inkább dobnál pl. Főleg, hogy limitált ideig tudod felhasználni.
    Ascent888 likes this.

  6. #2736
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    1A nekem nem adta, mondjuk nem lepődtem meg rajta
    Viszont 19-ig ki vannak írva a Million versenyek szóval +1 hét még benne van. Az is lehet állandósítani akarják csak nehéz így tervezni.
    Ascent888 likes this.

  7. #2737
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Én most estem ki, az utolsó vakszinten.

    A héten még egyszer-kétszer rápróbálok - vagyis, remélem, hogy csak egyszer kell, hogy Rozvadovra maradjon még egy mikromtt-re való. Bár, így hogy 19-én is lesz még verseny, valószínű, nem lesz probléma már az utazás.

    Glgl!
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2020. 01. 06. 00:54
    chaab likes this.

  8. #2738
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Jah és, ha akadémiás az accod akkor erre a promóra is elvileg tudsz majd jelentkezni:
    partypoker MILLION - exkluzív promóció csak Akadémiásoknak - $22-os szatellit jegyeket kapsz ha elindulsz
    Írtam nekik, hogy egy hetet csúszik a fent említett szerver gond miatt a verseny szóval a határidő is valószínűleg kitolódik 13. hétfőig.
    Így van, ahogy mondod!

  9. #2739
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Mostanában keveset toltam itt, érdeklődni szeretnék hogy NL25-ön normál asztalok milyenek mezőny/stílus szempontjából? Válaszokat előre is köszönöm! Ha privátba írod, az is teljesen jó.

  10. #2740
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A partypoker MILLIONS Online versenye valószínűleg az eredeti $5,300-os buy-in-nel tér vissza 2020-ban.

    Cikkünk itt olvasható >>

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •