Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By SötétEgér

Téma: Nl 10 A9s-el SB iso és 3 utca bet

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás Nl 10 A9s-el SB iso és 3 utca bet

    BU egy 115 hand alatt 20/5-ös. BB 97 hand alatt 81/54-es. Én ezt most is így játszanám. Nektek mi a véleményetek róla?(talán turnön lehetne kisebbet betelni, hogy jobb spr legyen riverre)

    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (SB): $11.66 (116.6 bb)
    BB: $28.54 (285.4 bb)
    UTG: $10.45 (104.5 bb)
    MP: $10 (100 bb)
    CO: $12.73 (127.3 bb)
    BTN: $23.32 (233.2 bb)

    Preflop: Hero is SB with
    3 folds, BTN calls $0.10, Hero raises to $0.45, BB calls $0.35, BTN calls $0.35

    Flop: ($1.35) (3 players)
    Hero bets $0.95, BB calls $0.95, BTN calls $0.95

    Turn: ($4.20) (3 players)
    Hero bets $3.55, BB folds, BTN calls $3.55

    River: ($11.30) (2 players)
    Hero bets $6.71 and is all-in,

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Flop, turn, rivert kiveve rendben is van
    (bar biztos a 4.5x isoba is bele lehet kotni ilyen ellenfelek ellen)

  3. #3
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    river akkor give up?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Mi volt az oka a flop cbetnek, mit akartal elerni?
    Ket ellenfeled van, ugyebar, egyik relative feszes, masik 80vpip fish aki gyanitom sokat nem fog itt dobni neked. Asz magasod van, BDFD-vel, 2 overrel, de multiway, es 2 emberre is OOP.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    A floppot még meg tudom védeni, a fish tendenciájától függően. Láttam már olyan 80/x-et aki ha nem találta el a flop dobott. Viszont miután egyedül maradtál a BTN-el a turn feladós. A 20/5 sajna azt jelenti hogy a limp/call range tele van olyan dolgokkal amit vagy eltalált a turn/river vagy nem fogja bedobni. (láttam igaz unibeten aki AA-val is ezt csinálta és csodálkozott amikor valami random két párral agyonvertem). QQ, AQ, AK, KK, mind ott van nála minden párral együtt amivel lecallol mert meggyőzi magát a potodssal.
    Szóval pf mérsékelten tetszik, flop OK lehet, turn, river szerintem határozottan -EV
    NL10-en a 3 utcás blöff amúgy is felejtős. Elvileg főleg azért csinálod, hogy a B/B/B/B ranged ne csak a nutsot tartalmazza.

  6. #6
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    köszönöm a hszanos infókat.GL

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Flop check/fold ha btn támad, ha BB támad akkor is többnyire, bár minimális betre még lehet úszni egyet. Nem látom értelmét a cbetednek, mert sd value-d van, és soha nem fognak jobbat eldobni. Ha flop körcheck akkor ezen a turnon pl már inkább belelőhetsz, hogy dobasd a kis párokat pl meg a többi A magast, de kb ez a maximum, ha valaki megadja akkor úgyse fog dobni riveren se.
    Tanács(ok): nl10-en ne akarj wp-zni, játsz fit or foldot, meg fog látszódni a winrateden, ha nem ilyeneken bukod el amit nutsokkal összenyersz, aztán könnyebb lesz felfele haladni.
    + mikro limitre a pokerstars, gyakorlatilag semmi bónuszt nem ad a játékosoknak, inkább olyan helyen kellene játszani ahol van rakeback/cashback/chase/race stb Én szerintem ha nl10-en játszanék kb lenne havi 1000$ rakem, most ha ennek a 30-50%-át visszakapom, na az nagyon nem mindegy
    banoster, kacsa1st and csiga19794 like this.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Nem látom értelmét a cbetednek, mert sd value-d van, és soha nem fognak jobbat eldobni.
    Jobbat valszeg nem, de equity-t igen, de tényleg határeset szituáció. Viszont ha egy ilyen viszonylag kedvező floppon (két over, bd flush, alacsony, nem igazán talál el egy 20-as ranget) C/F a terv akkor a PF 4.5BB OP izo volt a hiba, mert hogy a 85/50-es jön az tuti, és ha valaki 20/5-öt játszik és végre talált valamit az is fog jönni. Előre sejthető tehát hogy OP leszünk két ember ellen.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ha nem 3way lennénk, akkor más lenne, de nálam így stop loss. Multiway nagyon meg kell gondolni mikor cbetelsz, és az hogy OOP vagyunk az teljesen elrontja. Ha itt mi lennénk pozícióban és kapnánk 2 checket akkor value betelhetnénk, hogy 85/50-es barátunk fizessen ha 2 overrel oda akar érni, de akkor is 1 utca thin value (kb 1/3 pot) és örüljünk ha azzal megvesszük a showdownt.

  10. #10
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Értem. Igyekszem majd beépíteni a játékomba. Köszönöm a jó tanácsokat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •