Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Szavazás - Megvannak már a 2020-as pókeres céljaid? (Fórumba írd be, hogy mi az!)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Megvannak már a 2020. as pókeres céljaid? (Fórumba írd be, hogy mi az!)


  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Új szavazásunk immár aktív.

    Kérdésünk így az év elején az éves tervezéssel és azzal kapcsolatos, hogy foglalkoztál-e pókeres célok kijelölésével az évre vonatkozóan.

    Megvannak már a 2020-as pókeres céljaid?

    • Igen, megvannak
    • Nem, de már folyamatban, hamarosan meglesznek
    • Nem, és nem is tervezem hogy célokat tűzzek ki 2020-ra póker tekintetében



    Szavazni a főoldal alján lehet a "Blog bejegyzések legújabb kommentjei" doboz alatt.

    Szavazok >>



    Ha megvannak a 2020-as céljaid, kíváncsiak lennénk milyen jellegűek azok. Több játék? Több profit? Több elemzés?

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 12. 21.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Egy 100 to 10 000 euros BR challenge. 100 eurorol NL4röl indulva fogok év végére 10 000 euros BR-t felépíteni.
    25BI limitenként lépek fel és szükség esetén 10BI alatt visszalépek.
    csabadeak, szroli and mattack like this.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Szép.
    Sok sikert hozzá.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet milliodollarosbaby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy 100 to 10 000 euros BR challenge. 100 eurorol NL4röl indulva fogok év végére 10 000 euros BR-t felépíteni.
    25BI limitenként lépek fel és szükség esetén 10BI alatt visszalépek.
    Szervszusz!

    Így 40 felett eléggé felhúzom magam, hogy én is sajnos ilyesmi célokat tűztem ki régen.

    Két alapvető probléma van vele:
    1. Nagyon kevés ráhatásod van, hogy ez év végéig így meg fog történni v. sem. A variancia nagy úr.
    2. Teljesen rossz helyen van a fókusz. Még Aptok is belátta 1-2 évtizeddel a háta mögött, hogy érdemes akár 50%-ban a tanulásra koncentrálni.

    Szóval, szerintem ha céljaid vannak a pókerrel, akkor érdemes inkább egy heti/napi rutint kialakítani, olyat ami 20-30 évig is működne. Ha valami erőltetett worklflowba kényszeríted magad, szerintem kevésbé fog működni.

    Jó erőt, egészséget! xD

  6. #6
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    ...Ha valami erőltetett worklflowba kényszeríted magad, szerintem kevésbé fog működni.
    Ez szerintem egy nagyon jó tanács!

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Na igen.
    Semmit sem szabad erőltetni.

  8. #8
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen.
    Semmit sem szabad erőltetni.
    Kivéve a céltalan kommentelést

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 12. 17.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    nem értem miért Aptok a példa bármiben is... amikor jó volt mtt mezőny abc pokerrel nyert egy kicsit, de az abc játéka jelenleg NL50re éppen elég... a statok amiket mutatott a videóban magáról az mindent elárul, és ez nem igaz hogy 50% tanulás kell! Azoknak kell sokat tanulni, dolgozni akik kevésbé tehetségesek de számtalan nyerő pokerest ismerek akik játék közben tanulnak és elenyésző az az idő amit elemzéssel töltenek! Elismerem hogy kell a tanulás, kell az elemzés, de nem az kb 1-2 limittel növeli meg a számodra elérhető szintet... Riddler fórumtársunk 6 vagy 7 éve spinezik, 2 csoportot megjárt, tanult becsülettel mindenhol és spinen 15$os tétig jutott (ez nem szégyen, szépen keres ott) , mellette van jó pár spines akik fél év alatt 10 videót megnézve 60-100on vannak. Szóval ezt el kéne felejteni hogy sok tanulás kell, mert ez relatív, ha az emberünk egy zseni akkor easy a küldetése, ha kicsit gyengébb képességű akkor kell tanulni, elemezni és akkor talán a játék 20%át átlátja amivel profitot is tud realizálni egy mini limiten.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Na már kötelező olvasmány vagyok? Viccet félretéve kell a tanulás de ha egy full time játékos ezt 50% ban csinálja napi szinten az kb. 4 óra naponta. Fél év alatt elfogy a tananyag! Szerintem a tanulás mellett legalább olyan fontos dolog az új dolgok helyes beépítése/használata. Ennek is idő kell amíg az ember azt veszi észre hogy már zene mellett több asztalon auto clickel egy spotban amit nem rég tanult, csak akkor lehet menni a következő témára. Szóval nem érdemes egyszerre sok dologba belekapni mert könnyen reverzes lehet a téma!
    Másrészről nekem sosem volt célom fentebb jutni, mert volt rálátásom, hogy az mivel jár és ahelyett hogy izzadjak 2-3 asztalon RBnélkül 100$ on hatalmas varianciával 1% roi-ért, inkább a konstans, nyugis több asztalos grindot választottam a fishy-bb mezőnyben amiben majdnem minden nap egy pozitív feedback-et élek meg és nem így nézek ki 35 éves koromra: 554d77adf2.jpg

    Peace!
    allinkamikaze likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •