Oldal: 1644 / 1746 ElsőElső ... 644114415441594163416421643164416451646165416941744 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16.431 - 16.440 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #16431
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Windovst kelett telepítenem és fel akarom újra rakni a PS-t és a Starshelpert.
    De a PS oldaláról amikor le akarom tölteni a programot ezt írja ki :
    The requested URL /PokerStarsInstallEU.exe was not found on this server.
    Másnál is ez van ? Mi lehet a gond ?
    Starshelpernél meg a kimentett beálításaimat akarom importálni. Ott meg ezt írja ki :
    Invalid data. It looks like you are trying to import settings from one profile to all settings.
    Nem igazán tudom értelmezni. Valaki tud segíteni ?
    Előre is köszi !
    Gondolom a nav trollkodik, a klienst én le tudtam szedni torral, de a szerződési feltételes részt első indításnál nem nyitja meg, csak fehér ablak, ha bezárom zárja az egész klienst, én idáig jutottam.

  2. #16432
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Windovst kelett telepítenem és fel akarom újra rakni a PS-t és a Starshelpert.
    De a PS oldaláról amikor le akarom tölteni a programot ezt írja ki :
    The requested URL /PokerStarsInstallEU.exe was not found on this server.
    Másnál is ez van ? Mi lehet a gond ?
    Starshelpernél meg a kimentett beálításaimat akarom importálni. Ott meg ezt írja ki :
    Invalid data. It looks like you are trying to import settings from one profile to all settings.
    Nem igazán tudom értelmezni. Valaki tud segíteni ?
    Előre is köszi !


    Hello!

    Ez egy elég régi probléma a PS weblapján, érdekes, hogy még mindig nem csinálták meg.

    Ez egy régebbi telepítő exe linkje, innen szedd le, és felrakás után, updatelni fogja magát a legfrissebbre, ha minden igaz. Másnál is sikerült ez a művelet

    https://drive.google.com/file/d/1Krl...Z4YrUtWUW/view

  3. #16433
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Ez egy elég régi probléma a PS weblapján, érdekes, hogy még mindig nem csinálták meg.

    Ez egy régebbi telepítő exe linkje, innen szedd le, és felrakás után, updatelni fogja magát a legfrissebbre, ha minden igaz. Másnál is sikerült ez a művelet

    https://drive.google.com/file/d/1Krl...Z4YrUtWUW/view
    Ez mekkora biztonsági rés, itt ott lebegnek telepítők a neten, a júzerek pedig kénytelenek használni miközben ki tudja milyen keylogger-backdoor-vírus cuccok rejtőzhetnek benne?

    A NAV honlapblokkolós akciói is elősegítik ezt persze, lemásolod a pókerterem honlapját egy az egyben és kiteszed az eredetihez hasonló http://www.pokerakademia.comre, csak az installer helyett ad preparáltat, itt magyarhonban halál egyszerű kivitelezni, mondjuk máshol is...
    HeroCallNogood likes this.

  4. #16434
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora biztonsági rés, itt ott lebegnek telepítők a neten, a júzerek pedig kénytelenek használni miközben ki tudja milyen keylogger-backdoor-vírus cuccok rejtőzhetnek benne?

    A NAV honlapblokkolós akciói is elősegítik ezt persze, lemásolod a pókerterem honlapját egy az egyben és kiteszed az eredetihez hasonló http://www.pokerakademia.comre, csak az installer helyett ad preparáltat, itt magyarhonban halál egyszerű kivitelezni, mondjuk máshol is...
    Ez a rengeteg alternatív linkes weboldal is ezt csinálja ezek szerint? Tehát pl. nem is az unibetnél fogadsz, hanem valami xyz cég weboldalán, ami az unibetet másolja?

  5. #16435
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora biztonsági rés, itt ott lebegnek telepítők a neten, a júzerek pedig kénytelenek használni miközben ki tudja milyen keylogger-backdoor-vírus cuccok rejtőzhetnek benne?

    A NAV honlapblokkolós akciói is elősegítik ezt persze, lemásolod a pókerterem honlapját egy az egyben és kiteszed az eredetihez hasonló http://www.pokerakademia.comre, csak az installer helyett ad preparáltat, itt magyarhonban halál egyszerű kivitelezni, mondjuk máshol is...
    Korábbról "elrakott" link ez. Én nem használtam, nincs rá szükségem, de többeknek segített minden gond nélkül.

    Nincs közöm a linkhez. Csak segíteni akartam.

  6. #16436
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ezzel szivatott PS már valakit

    Deposit and withdrawal transactions are currently disabled in your account as it has come to our attention that your account is associated with a player with whom we have an outstanding issue.


    In order to assist you in clearing your account, we kindly request an explanation of your association to 'gasitran'.


    It is standard procedure to request an explanation when this type of situation occurs.


    We do not mean to imply any wrongdoing, however, please understand that we have to make security checks routinely to make sure that Stars remains a safe and secure environment for its players.


    If you have any further questions, please contact us via: Contact Form

    A hm2 nem talált vele közös handet, Note-om nincs rajta olyan gemet se játszhattam vele pár handnél többet amit hm2 nem kezel, Megnéztem az arcot Sharkscop-on az arc 3 db freeroll játszott életébe.

    És a support 48 órája nem reagál aválaszomra
    HeroCallNogood likes this.

  7. #16437
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Mac-hez nincs véletlen linketek hogy le tudjam tölteni a Starts? A honlap engem is a could not found a server hibaüzetenet adja.

  8. #16438
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel szivatott PS már valakit

    Deposit and withdrawal transactions are currently disabled in your account as it has come to our attention that your account is associated with a player with whom we have an outstanding issue.


    In order to assist you in clearing your account, we kindly request an explanation of your association to 'gasitran'.


    It is standard procedure to request an explanation when this type of situation occurs.


    We do not mean to imply any wrongdoing, however, please understand that we have to make security checks routinely to make sure that Stars remains a safe and secure environment for its players.


    If you have any further questions, please contact us via: Contact Form

    A hm2 nem talált vele közös handet, Note-om nincs rajta olyan gemet se játszhattam vele pár handnél többet amit hm2 nem kezel, Megnéztem az arcot Sharkscop-on az arc 3 db freeroll játszott életébe.

    És a support 48 órája nem reagál aválaszomra
    Nem akarlak elkeseriteni, mostanaban masfel ket het egy valasz, jelen esetben minimum ket koros lesz a te ugyed, probalkozz live chattel, bar ott altalaban egybol azzal fogadnak, hogy ok ebben nem tudnak segiteni, csak a blablabla bizonyos osztaly, de egy probat meger.

  9. #16439
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 12. 12.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mekkora biztonsági rés, itt ott lebegnek telepítők a neten, a júzerek pedig kénytelenek használni miközben ki tudja milyen keylogger-backdoor-vírus cuccok rejtőzhetnek benne?
    Mivel én vagyok a link tulajdonosa,ezért garantálhatom hogy amit Jymaster111 megosztott az 100%-ig vírusmentes. Ha meg ez az 1 mondat nem győzött meg senkit,akkor sincs probléma. Mielőtt megnyitná a programot a "júzer",le lehet azt ellenőrizni.
    Van annyiféle online vírus scanner ahová csak szimplán drag&dropolni kell a fájlt,és kidobja hogy megbízható-e vagy sem.
    Na ha azon a rostán átmegy,akkor elég sanszos,hogy az exe nem tartalmaz "meglepetéseket."

  10. #16440
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Lyukszormok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak elkeseriteni, mostanaban masfel ket het egy valasz, jelen esetben minimum ket koros lesz a te ugyed, probalkozz live chattel, bar ott altalaban egybol azzal fogadnak, hogy ok ebben nem tudnak segiteni, csak a blablabla bizonyos osztaly, de egy probat meger.
    Hello

    a live chat hol van sehol ne találom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •