Oldal: 280 / 332 ElsőElső ... 180230270278279280281282290330 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.791 - 2.800 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #2791
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Mekkora egy bullshit ez az egész.. meg alapból rossz a kliensem is, de senki se ad normális választ hogy mitől is van.. Nem jelennek meg a kliensen belül meg az opciók

  2. #2792
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet kiki1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mekkora egy bullshit ez az egész.. meg alapból rossz a kliensem is, de senki se ad normális választ hogy mitől is van.. Nem jelennek meg a kliensen belül meg az opciók
    Nézd meg h rendszergazdaként futtatod-e?
    Sokmindent okozhat ha nem.

  3. #2793
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szia Pokeryorki! Most az imént próbáltam mind rendszergazdaként, mind az összes régebbi kompatibilitási módok vissza állításával, eredménytelen volt az összes probálkozásom... hibaelháritásokat is végig futtatam, de semmi..

    Kriszkova95

  4. #2794
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet kiki1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Mai napon megnyitott PartyPoker kliensem egyszerűen eltűntek, az opciók, mármint hogy milyen oszlop mit tartalmaz, felirat nélkül van az egész Kliens,elvétve van néhány hogy mi mit is tartalmaz , valakinek esetleg ötlete van??
    Köszönöm Szépen!

    Kriszkova95
    Üdv. Én anno. minden héten belefutottam ebbe. Durva számomra hogy egy ilyen ,amugy jól futó terem. ilyen bakikat meg enged magának! Én a supporttal nem egy nap,hosszasan vitáztam e tekintetben,ime amit én megtudtam tőlük: (jah elég gáz szerintem hogy neked kell szerelgetni és ujratelepitgetni,mikor vélhetően náluk van a gond, pass... na bemásolom,kicsit hosszú,hátha segit: "Azt javasoljuk, zárja be a programot, majd indítsa újra. Amennyiben ez nem segít és lehetősége van rá, próbálja meg másik készüléken a játékot. Amennyiben ez sem segít, távolítsa el, majd telepítse újra az alkalmazást. Ha a probléma továbbra is fennáll, hajtsa végre az alábbi lépéseket: Mobil alkalmazás, illetve tablet esetén, a klienssel kapcsolatos technikai problémák általános megoldásaként azt javasoljuk, hogy távolítsa el, majd telepítse újra az alkalmazást az internetes áruházból. Asztali számítógép, illetve laptop esetén azt javasoljuk, hogy telepítse újra az alkalmazást az alábbi módon: Mielőtt kitörli a programot, másolja ki a Notes.txt fájlt a telepített mappából az Asztalra. 1. Zárjon be minden megnyitott ablakot. 2. Zárja be a "PartyGaming.exe" feladatot a Feladatkezelőből (ha a partygaming.exe a program bezárása után is fut). 3. Jobb egérgombbal kattintson a partypoker ikonra az Asztalon. 4. Kattintson a "Tulajdonságok"-ra. 5. Kattinson a "Fájl helyének megnyitása"-ra (leggyakrabban C:/Programfájlok/PartyGaming), ezután nyissa meg a "partypoker" mappát. 6. Jobb egérgombbal kattintson a "Jegyzetek" fájlra majd a "Másolás"-ra. 7. Jobb egérgombbal kattintson az Asztalon, majd a "Beillesztés"-re. Fontos a mentés, hogy egyéb adatok ne vesszenek el amit már elmentett. Amint újratelepítette az alkalmazást, bemásolhatja a Jegyzetek fájlt az alapértelmezett helyére. A program törlése: 1. Kattintson a "Start"-ra, ezután a Vezérlőpultra. 2. Menjen a "Vezérlőpult/Programok/Programok telepítése és törlése" útvonalra, hogy törölje a programot. 3. Válassza ki a partypoker alkalmazást, ezután kattintson a "Változtatás/Törlés" gombra, és kattintson a törlés opcióra. 4. Menjen a "C:/Programfájlok/"-hoz, és törölje a "Partygaming" mappát. Az újratelepítés előtt kérem kövesse az alábbiakat: 1. Kattintson az Asztalon a "Start" gombra, majd ezután válassza ki a "Futtatás" opciót. 2. Írja be hogy "regedit" és kattintson az "OK" gombra. 3. Kattintson a + jelre a "HKEY_CURRENT_USER" mellett. 4. Kattintson a + jelre a "SOFTWARE" mellett. 5. Keresse fel a "Partygaming" mappát, és válassza ki a mappát azzal, hogy egyszer rákattint. 6. Jobb kattintás a PartyGaming mappára, és törölje a "PartyGaming" mappát. A "Temp" és "AppData" tisztításához: 1. Kattintson az Asztalon ismét a "Futtatás"-ra. 2. Írja be hogy "%temp% és kattintson az "Ok"-ra. 3. Távolítsa el az összes adatot a "Temp" mappában. 4. Kattintson a "Futtatás"-ra, és írja be hogy "%appdata%", majd kattinson az "OK"-ra. 5. Törölje ki a "Party" mappát, ha megjelenik az "Appdata"-ban. 6. Törölje a következőket: "cef-cache","cef3-cache" az "Appdata" mappában. (C:\Felhasználók\xyz\AppData\Roaming\cef3-cache) Ezután kérem indítsa újra a gépet és telepítse újra a programot honlapunkról. Ehhez honlapunkon (https://www.partypoker801.com/hu) kattintson a "Letöltés" gombra az oldal közepén.23:48
    Zoltan Ha a probléma továbbra is jelentkezik, javasoljuk az alábbiakat: - Futtassa a programot adminisztrátorként/rendszergazdaként. A Start menüben válassza a partypoker-t. Kattintsunk rá jobb gombbal, majd válassza a "Futtatás rendszergazdaként" opciót. - Kapcsolja ki az antivírus szoftvert a partypoker kliens telepítésének idejére. Néha az antivírus szoftver megakadályozza a szoftver telepítését. A telepítés után ismét be lehet kapcsolni az antivírus szoftvert. - Végezze a telepítést csökkentett üzemmódban. A csökkentett üzemmód elindításához előbb be kell lépnie a Windows helyreállítási környezetbe (winRE). Ehhez többször ismételten kapcsolja ki, majd be az eszközt: 1. Az eszköz kikapcsolásához tartsa megnyomva a be-/kikapcsológombot 10 másodpercig. 2. Az eszköz bekapcsolásához nyomja meg újból a be-/kikapcsológombot. 3. A Windows indulásának első jelekor (egyes eszközökön például megjelenik a gyártó emblémája újrainduláskor) nyomja meg és tartsa megnyomva a be-/kikapcsológombot 10 másodpercig az eszköz kikapcsolásához. 4. Az eszköz bekapcsolásához nyomja meg újból a be-/kikapcsológombot. 5. A Windows újraindulásakor nyomja meg és tartsa megnyomva a be-/kikapcsológombot 10 másodpercig az eszköz kikapcsolásához. 6. Az eszköz bekapcsolásához nyomja meg újból a be-/kikapcsológombot. 7. Hagyja, hogy az eszköz teljesen újrainduljon. Ekkor belép a winRE környezetbe. Most, hogy eljutott a winRE környezetbe, az alábbi lépéseket követve indíthatja el a csökkentett üzemmódot: 1. A Válasszon egy lehetőséget képernyőn válassza a Hibaelhárítás > Speciális beállítások > Indítási beállítások > Újraindítás elemet. 2. Az eszköz újraindulása után megjelenik a lehetőségek listája. A Csökkentett üzemmód hálózattal lehetőség eléréséhez válassza az 5-ös elemet a listáról, vagy nyomja meg az F5 funkcióbillentyűt. 3. A Windows 10 ekkor csökkentett üzemmódban elindul. 4. Ekkor telepítse újra a programot honlapunkról. Ehhez honlapunkon (https://www.partypoker801.com/hu) kattintson a "Letöltés" gombra az oldal közepén. Ez win 7 esetében máshogy lehet.23:49
    Zoltan Abban az esetben, ha a probléma a fentebb leírt lépések után is esetlegesen fennállna, kérem, hogy egy képernyőmentés csatolásával a problémáról és az esetleges hibaüzenetekről, illetve a számítógépe operációs rendszerének verziószámával, a partypoker számláján regisztrált e-mail címről jelezze azt felénk, hogy technikusaink megvizsgálhassák a problémát. Képernyőmentés menete Windows környezetben: 1. Nyomja meg a Print Screen (prt scr vagy prt scn) gombot. (A kép a vágólapra kerül.) 2. Nyisson meg egy rajzoló programot (pl. paint, gimp) 3. Illessze be a vágólapon lévő képet. Használja a ctrl+v, shift+insert vagy a programon belül a beillesztés parancsot. 4. Mentse el a képet valamilyen megengedett grafikai formátumban (pl.: .jpg , .bmp , .gif) Ha tudni szeretné, hogy számítógépén éppen melyik verziószámú kiadás van használatban, alkalmazza a Windows gomb+R billentyűkombinációt, a "Megnyitás" mezőbe írja be a "winver" utasítást, majd kattintson az OK gombra. A megjelenő ablakocskában látni fogja a gépén futó build verziószámát.


    Kérem küldje az info@partypoker.com e-mail címre jpg, bmp, gif, vagy pdf formátumban, maximum 5 MB méretben. "

  5. #2795
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Atyaúristen

  6. #2796
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szia benyo87h! Köszönöm Szépen a részletes leírást, de egyszerűen most úgy felhúztam magam ezen a sz@rságon, hogy fogtam és kiutaltam az összes pénzt, és egyszerűen letöröltem.. 2hét múlva újra rakom, azt ha nem jó, akkor ezeken a lépéseken újra végig megyek!!

    Üdv,
    Kriszkova95

  7. #2797
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Mostanság nagyon sokszor megszakad a kapcsolatom a party pokerrel. Nem megy közben semmi más lényegében és 200 Mbps-et mérek a speedtesten.

    Valami ötlet, best practice, hogy hogyan lehet megoldani, hogy ne szakadjak meg 30 mp-enként?

    Üdv,

    Dark
    törpiszörpi likes this.

  8. #2798
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet kiki1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia benyo87h! Köszönöm Szépen a részletes leírást, de egyszerűen most úgy felhúztam magam ezen a sz@rságon, hogy fogtam és kiutaltam az összes pénzt, és egyszerűen letöröltem.. 2hét múlva újra rakom, azt ha nem jó, akkor ezeken a lépéseken újra végig megyek!!

    Üdv,
    Kriszkova95
    Üdv. Nincs mit, én azóta nem is jártam ott, hasonlóan vélekedem, kiidegelt. GL

  9. #2799
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 05.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Egyáltalán nem elérhetőek számomra az MTT-k ma este, egyszerűen azt írja a lobby-ban, hogy "Ilyen bajnokság, ebben az időpontban nem található"..
    Sit and Go és cash game lobbiban látom az asztalokat/versenyeket.
    Ti látjátok az MTT-ket vagy nálatok is van ez a probléma?

  10. #2800
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 05.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet pippomio99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Egyáltalán nem elérhetőek számomra az MTT-k ma este, egyszerűen azt írja a lobby-ban, hogy "Ilyen bajnokság, ebben az időpontban nem található"..
    Sit and Go és cash game lobbiban látom az asztalokat/versenyeket.
    Ti látjátok az MTT-ket vagy nálatok is van ez a probléma?
    ahh... : https://twitter.com/partypoker/statu...7Ctwgr%5Etweet

    KO series idején ez már tradicionális probléma
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •