Oldal: 83 / 84 ElsőElső ... 337381828384 UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (833) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Melyik Terembe menjek??

  1. #821
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    +1 a Unibetre. NL5 es 10-en minden asztalnál van este legalább két mesebeli arc. NL25 már más kérdés ott kicsi a forgalom is, meg a népek is kezdenek kényelmetlenül visszajátszani. Sng kevés a tapasztalat, ott csak az ajándék jegyeket játszottam el, de nem tűnt úgy hogy a millions döntő asztalán vagyok. A HH le nem tölthetősége gáz tényleg.

  2. #822
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom jelenleg lehet játszani.
    Magyarországról nem elérhető a winamax a szabályozások óta sem sajnos

  3. #823
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 21.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm a válaszod ! Igen cash game

  4. #824
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarországról nem elérhető a winamax a szabályozások óta sem sajnos
    Regisztrálni nem tudsz magyar címről, de a kérdezőnek már van számlája. Az oldal nincs blokkolva, játszani lehet ebben biztos vagyok.
    banoster likes this.

  5. #825
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Igen, csak új regisztrációt nem lehet létrehozni, a korábban regisztrált magyarokat továbbra is fogadják.
    daniboy likes this.

  6. #826
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztrálni nem tudsz magyar címről, de a kérdezőnek már van számlája. Az oldal nincs blokkolva, játszani lehet ebben biztos vagyok.
    Az volt a kedvenc termem, szabályozáskor pedig kaptam egy mailt, hogy köszi szia szevasz, vedd ki a pénzed, csá. Úgyhogy nem tudok magyarként játszani a teremben.

  7. #827
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az volt a kedvenc termem, szabályozáskor pedig kaptam egy mailt, hogy köszi szia szevasz, vedd ki a pénzed, csá. Úgyhogy nem tudok magyarként játszani a teremben.
    Én ugyan nem játszom a teremben úgyhogy nem szeretnék félreinformálni senkit, de van a csoportban olyan aki tolja itt a mai napig és nem kell hozzá sem VPN, se más. Azt feltételezem, hogy magyar lakcímmel regisztrálva nem lehet itt játszani ahogy eddig is hangsúlyozva volt, de külföldiről igen, annak ellenére hogy éppen Magyarországon tartózkodsz.

  8. #828
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan nem játszom a teremben úgyhogy nem szeretnék félreinformálni senkit, de van a csoportban olyan aki tolja itt a mai napig és nem kell hozzá sem VPN, se más. Azt feltételezem, hogy magyar lakcímmel regisztrálva nem lehet itt játszani ahogy eddig is hangsúlyozva volt, de külföldiről igen, annak ellenére hogy éppen Magyarországon tartózkodsz.
    Igen, tökéletesen igazad van! Ha jól emlékszem, kértek egy Magyarországon kívüli címet, amit ha validálni tudtam volna, játszhattam volna tovább. (De lövésem sincs, hogy oldhattam volna ezt meg, pl. ha ellenőriznek egy IP-t. Szóval magyar játékosként, külföldi címmel lehetne játszani.

  9. #829
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, csak új regisztrációt nem lehet létrehozni, a korábban regisztrált magyarokat továbbra is fogadják.

    Ez k***a érdekes ... Akkor vajon, mikor bezártak számunkra, miért lettek előbb "frozen", majd deleted-ek a magyar accountok ? - Ez érdekes ... Nekem régről volt, de a szabályozás után pár hónappal törölték ...

  10. #830
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Èn màs jàtèkosoktól hallottam, h játszani tudnak a règi acc-jukon, de akkor elkèpzelhető, h valahogy megoldottàk ezt a cím kèrdèst.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •