Oldal: 27 / 81 ElsőElső ... 1725262728293777 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #261
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet cimbi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a videót! sajnos nem tudok angolul,így próbáltam a videón látottak alapján végigcsinálni úgy hogy nem értem hogy mit mért csinálok. sajnos nem sikerült. Az elején a winrarnál a srácnak 2kb adatokra szedte szét ,1es leosztásokra. Nekem nagyobb adatokra azaz több leosztásokra sikerült szétszedni,és nem értem hogy miért. a másik meg a a parancssorba beilleszti for%fin(*,txt)do type"%f" c:cashhands,txt
    nekem ez se sikerült,hiába a videó ha nem értek angolul!
    A videoban azt mondja el, hogy nem lehet hm2-be importalni a handeket, csak hm3-ba. Az onnan exportalt handeket viszont mar lehet importalni a hm2-be.
    Ez azota sem valtozott. Egyebkent hm3-ban is folyamatos hibak voltak. Meg mindig nem tokeletes, de egyre kevesebb a hiba.
    Hm2 valszeg nem is fogja importalni, mivel mar csak novemberig van support, igy uj dolgokkal nem hinnem, hogy foglalkoznanak, plane ha ez mar mukodik a hm3-ban.
    banoster likes this.

  2. #262
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Mit jelent a GGPoker-en a PVI rake számítás?

    Gyakori kérdés még mindig, ezért pár szóban ismét leírjuk nektek:

    A PVI rake számítási módszer a Player Value Index (Játékos érték mutató) rövidítése. A módszert a GGNetwork minden terme használja, vagyis az összes GG-s teremnél PVI rake-ben számolják a rake termelésedet. (Hold'em és Omaha cash game-ek esetén és a Rush and Cash asztaloknál használják.)

    A módszer lényege, hogy minden játékos kap egy 0 és 2 közötti PVI pontszámot. A hobbista játékosok mutatója szinte biztosan 1 fölött lesz, míg a nyerő, a rendszerből pénzt kivevő játékosoké szinte biztosan 1 alatt. A PVI mutatószám egy dinamikusan (session-ről session-ra) változó mutató, a játékos magatartása (akár az hogy mennyit kell várni rád az asztalnál vagy mennyi chat-et használsz) és a játékstílusa is befolyásolja.

    A PVI mutatószámod a fentiek miatt nagyban hatással van a PVI gross rake számodra. Amennyiben nyerő játékos vagy és a PVI mutatód átlagos értéke (csak a példa kedvéért) 0,5, illetve a "valós" rake termelésed értéke $3000 egy adott hónapban, akkor a PVI gross rake-ed:

    $3,000*0,5= $1,500

    Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban kérdésed lenne, keress minket bizalommal!


    Miért érdemes a PókerAkadémia oldalán keresztül regisztrálnod a GGNetwork hálózatba?


    • Mert kiemelkedően jó exkluzív deal-t adunk a hálózatba! Amennyiben jobbat találsz, mint a miénk, jelezd nekünk és kimatekozzuk számodra a lehető legjobb ajánlatot.
    • Szakértői kezekben leszel, a rake termelésedet illetően bármikor szívesen elmagyarázzuk, hogy mit látunk és hogyan áll össze a végső szám.
    • Márciusban lesz 13 éve, hogy jelen vagyunk a piacon, ránk biztosan hosszú távon számíthatsz.



    GGPoker terembemutató és regisztráció >>

  3. #263
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Megy a terem rendesen másnál, csak nálam nem tölt be?

  4. #264
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én befejeztem egy hete, ha hetekig nem tudnak megoldani egy ilyen elég nagy problémát, hogy folyamatosan disconnect van, meg kiültet, meg kiírja hogy afk vagyok olyan asztalokon ahol folyamatosan játszok (visszaszámol pár másodpercet és bezárja), akkor ezek nagy ívben tesznek a játékosokra, 1 cent raket nem érdemelnek.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  5. #265
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nem lehet hogy tényleg van valami lokális hibád? Velem a Unibet szórakozott és már majd bele őrültem, mire találtam egy vacak kábelt egy kritikus helyen. Amúgy nem volt igazán nagy baj, de a póker kliens nagyon chatty ezért egy olyan hiba ami mondjuk egy 5% error rate-et okoz simán kivághat. Egy network tesztet lefuttatni talán megéri

  6. #266
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Végig grindoltam decembert és januárt is, és nem volt dc-m egy se, csak olyan volt (egyszer) amikor abszolút elment a net akkor a szolgáltatómnál volt a probléma. Hónap elején volt egy kliens update, onnantól kezdve lett használhatatlan. Bár most egyenlőre úgy döntöttem megyek az unibetre, ha végre sikerül a supporttal szótérteni.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  7. #267
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Spin and Go játékosok figyelem!

    A tegnapi napon nyilvánossá vált a GGPoker Jackpot SNG játékának (Spin and Gold) néhány részlete (rake, szorzó-frekvencia és vakstruktúra), amiről itt írtunk >>


    A mai napon pedig a Spin&Gold Challange-ről írtunk, ami némi extra cashback-et biztosít majd. Cikkünk erről itt olvasható >>


    Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban kérdésed lenne, keress minket bizalommal!


    Miért érdemes a PókerAkadémia oldalán keresztül regisztrálnod a GGNetwork hálózatba?


    • Mert kiemelkedően jó exkluzív deal-t adunk a hálózatba! Amennyiben jobbat találsz, mint a miénk, jelezd nekünk és kimatekozzuk számodra a lehető legjobb ajánlatot.
    • Szakértői kezekben leszel, a rake termelésedet illetően bármikor szívesen elmagyarázzuk, hogy mit látunk és hogyan áll össze a végső szám.
    • 13 éve jelen vagyunk a piacon, ránk biztosan hosszú távon számíthatsz.



    GGPoker terembemutató és regisztráció >>

  8. #268
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Velem is gyakran előfordul sajnos. Ma nagyn ideges voltam, amikor magas párral nyitottam, lazy reg raise, kis tank, közben meg kidobot az összes asztalról... :-)
    A jelenség nagyon érdekes, mert nagyon gyorsan történik minden: kidob az asztalokról, de az asztalokat nyitva hagyja és azonnal visszaülhetek. Kivéve, ha várakozott más, mert azt addigra beültette helyettem! És lezajlik mindez max 10-15 sec alatt, tehát simán meg kellene várnia - mégha nálam is van a hiba. Lassan már azt is be kell kalkulálni pénzbetolásnál, hogy mennyit bukhatok, ha pont akkor dob ki. :-(

  9. #269
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Már fut a GGPokeren az update, 13:00-ra ígérik hogy készen lesznek.

  10. #270
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Holnap 13ra?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •