Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree17Likes

Téma: $150.000-os heti cash game leaderboard-ok a partypokeren

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás $150 000-os heti cash game leaderboard-ok a partypokeren


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Ne játsszatok a Partyn! Rengeteg a bot és a reg. Esélyetek sincs!
    HeroCallNogood likes this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 10. 26.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet sendyouhome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne játsszatok a Partyn! Rengeteg a bot és a reg. Esélyetek sincs!
    Raadasul csalik a szoftver is
    HeroCallNogood likes this.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 05. 15.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet harcibarac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raadasul csalik a szoftver is
    Kérlek ne légy szarkasztikus. Nyílt titok, hogy a Party szét van botozva,chip dumpingolnak és botokkal van széttömve. Próbálj meg hosszú távon profitálni a partyn, és akkor ugassál!
    HeroCallNogood likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Mar egy hettel korabban is volt cash game leaderboard, csak az kisebb dijazas volt es szet voltak valasztva a diamond+ es normal jatekosok.
    Ezen a heten mar egyutt van a teljes mezony, viszont felemeltek a prize poolt.

    Eleg nehez odakerulni az elso helyekre, mert brutal mennyiseget tesznek bele, de pl a sajat limitemen chaten minden jatekos valaszolt, aki az elso 10ben van. Egy-egy itm helyzes mar siman 100% rakebacket eredmenyezhet a tobbi cashbackkel egyutt szoval ertheto, ha sok jo jatekos ide tette at a szekhelyet. Ettol meg azert nem lesznek botok.

    Kivancsi vagyok, hogy mekkora forgalomnovekedest var a party a promotol, mert az itm helyek high stakesen veszteseget hoznak nekik, es mar az FF promonal is igy volt. Erdekes meg, hogy a PLO jobban porog high stakesen, mint az NLH.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleg nehez odakerulni az elso helyekre, mert brutal mennyiseget tesznek bele, de pl a sajat limitemen chaten minden jatekos valaszolt, aki az elso 10ben van. Egy-egy itm helyzes mar siman 100% rakebacket eredmenyezhet a tobbi cashbackkel egyutt szoval ertheto, ha sok jo jatekos ide tette at a szekhelyet. Ettol meg azert nem lesznek botok.

    Az semmit nem jelent, hogy chaten valaszolgatnak. Attol meg botozhatnak. Party meg evek ota tele van botokkal, ami a HUSNG/spint illeti, es meg azokkal is szenvedtek.
    Nem az a kerdes, hogy vannak-e botok, hanem hogy mennyi

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Azt gondolom, hogy a cash game leaderboard kapcsán leginkább a cash game részlegről érdemes beszélni. Nekem egyébként egész pozitív összképem van a high stakes CG-ről a teremben.

  8. #8
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    21 hónapon keresztül (2017 júliustól 2019 áprilisig) grindeltem a PartyPoker PLO 25, 50 és 100 cash game limitein.
    Nagyon rossz döntés volt. A saját hibám, h nem ismertem fel (nem akartam elhinni magamnak), h akik ellen a hand mennyiség legnagyobb részét játszom, azok robotok. A kezdetektől fogva "furcsák" voltak, mégis inkább magamat okoltam a nehézségekért és igyekeztem felvenni ellenük a kesztyűt, mintsem, h farkast kiáltsak.
    GTO botok voltak ezek egy nagy adag population tendency elleni exploitással módosítva, megfűszerezve. Feszes range-ek, plusszos non sd, magas squeeze, sok float, magas stab, sok flop raise, stb. jellemezte őket. 50/50/35 agresszió %-kal tolták. Irreálisan jó ev bb/100-at hoztak a vakokból.
    Úgy gondolom nem kizárható az összejátszás gyanúja sem. Nagyrészt ezek az IP-k a volt Szovjetunió valamely tagállamából voltak.
    Éppen akkor jelentettem őket, amikor elkezdődtek ezek a "nagy, bot ellenes tisztogatások" a site-on. Első körben kb. 40 számla esetében ismertek el csaló tevékenységet, az általam jelentettekből. Majd küldtem még nekik további kb. 60 gyanúsíthatót, amire úgy emlékszem már nem is reagáltak a továbbiakban
    Ezekből a botokból 3-4 db mindig ott ült az összes 6-max asztalomon. Végül $360-t kaptam vissza a lefoglalt pénzekből

    2019 április óta nem játszottam a teremben. Nem tudom, h mi a helyzet mostanság.

    Azért írtam le mindezt, h mindenki pontosabban mérlegelhessen és jobb döntést tudjon hozni, h játszik vagy nem játszik ebben a teremben.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt gondolom, hogy a cash game leaderboard kapcsán leginkább a cash game részlegről érdemes beszélni. Nekem egyébként egész pozitív összképem van a high stakes CG-ről a teremben.
    Gondolom HS-re nehezebb lenne belőni a botokat + a jóval kisebb és hozzáértőbb mezőnyben hamarabb lekapcsolnák őket (a HS regek nyomására, nyilván nem maguktól).
    Annak viszont örülök h jól megy sorod! Hajrá/GL!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Amikor nagy dirrel durral bejelentették h lekapcsoltak xy db botot akkor teljesen véletlenül nl50FF teljesen megszűnt. A többi limiten is szemmel láthatóan csökkent a pool. Bár friss tapasztalatom nincs velük sok jóra nem számítanék nl25-200-on.

    Nyilván ha vki veri így is a terepet akár a jó RB-vel azoknak GL és respect.
    Én azóta nem játszom ott mikor a +15%-ot elvették, mivel hűséges/régi motoros vagyok így nem jár
    HeroCallNogood likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •