Oldal: 149 / 212 ElsőElső ... 4999139147148149150151159199 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.481 - 1.490 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1481
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet jáná89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Egy olyan problémám lenne,hogy belépek az unibet poker kliensbe és ahogy indítok egy asztalt egyből kilép és bezárodik a kliens!És ugyan ez a problémám még egy másik teremmel is!Nemrég lett újra telepítve a sz.gépm előtte nem volt ilyen problémám!
    Valaki segítsen aki ért a gépekhez,hogy mi lehet a baj?Köszönöm
    Lehet hogy a vírusirtódnak nem tetszik pár fájl. Nézd meg hogy nem tett-e karanténba párat! Ha igen akkor állítsd vissza és jelöld ezeket megbízhatónak!
    illese likes this.

  2. #1482
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Sziasztok !
    Rake race díjat kaptunk ?

  3. #1483
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Rake race díjat kaptunk ?
    Hétfő előtt már biztos nem jön meg.De nem kell parázni, én már 1,5 éve játszok itt folyamatosan és minden hónap első felében meg szokott jönni.

  4. #1484
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Áh ez a magyar support kinyír, kézzel lábbal nem tudom elmutogatni neki, amit akarok, holott fórumon angol nyelven eléggé megoldott egyszerű a problémám (skrill email cím csere), szóval megoldás 19-ig van magyar support, 20-kor írok nekik.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  5. #1485
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Az Unibet €3,000-os exkluzív cash race márciusban is elérhető a PókerAkadémia játékosainak!

    Unibet ajánlatunk márciusra:

    • €3,000 exkluzív cash race (kb 14%-os átlagos visszatérítés várható a februári race alapján, de az első két helyezett várhatóan 26% feletti extra visszatérírtést rakhat zsebre!)
    • akár 62% központi VIP program
    • €200 első befizetési bónusz + Unibet Open ticket + Freeroll ticketek
    • Az Unibet ajánlatunkra legjobb deal garanciát adunk rá! Amennyiben máshol esetleg ennél jobbat találsz, vedd fel velünk a kapcsolatot és mi kimatekozzuk neked a lehető legjobb dealt hogy biztosan a legjobban járj.



    Unibet terembemutató és regisztráció >>

  6. #1486
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Unibeten se a pókerkliensen.se a normál weboldalon nem tudok bejelentkezni.......nálatok mi a helyzet?
    HeroCallNogood likes this.

  7. #1487
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet gabriel73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Unibeten se a pókerkliensen.se a normál weboldalon nem tudok bejelentkezni.......nálatok mi a helyzet?
    Szintén zenész.
    HeroCallNogood likes this.

  8. #1488
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Globális probléma volt elvileg egész nap.

  9. #1489
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Az Unibet €90 000-t oszt szét születésnapja alkalmából

    Anyagunk itt olvasható >>


    Az Akadémiás exkluzív €3,000-os race-ünk pedig márciusban is elérhető lesz játékosainknak!

  10. #1490
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ezek retardáltak... február 18.-án megváltoztattam az email címem, az accountom adatai közt meg is változott, viszont a skrill email címem nem, 19.-én írtam a magyar supportnak, hogy változtassák már azt is a megadott email címemre, erre beállított nekem egy számla hitelesítést skrill befizetéssel a régi email címemre (amit nem akarok többé sehol használni). Feltöltöttem nekik screen shotot a skrillemről (account details, meg fully verified van rajta) amit visszautasítottak, továbbra is befizetést kérnek a régi skrill címemről. 2x beszéltem az angol supporttal, akik látszólag értették a magyarral ellentétben, aki azzal akarta megoldani a problémát ami a szerverükön van, hogy én töröljem a sütiket a gépemről... Na de mindkétszer továbbküldték a technikai csapatuknak. Most március 2.-án már fogalmam sincs mit csináljak, ha beszélek a supporttal olyan mintha a falnak beszélnék... Eleve konkrétan emlékszem, hogy pár éve, mikor először játszottam a teremben belekötött, hogy nem egyezik a 2 email cím, és hogy azt a szabályzatuk tiltja. Azt írja a hitelesítésnél, hogy biztonsági ellenőrzés a pénzfelvételen... 1 cent sincs az unibet számlámon, pont, hogy befizetni akartam...
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •