Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree17Likes

Téma: $150.000-os heti cash game leaderboard-ok a partypokeren

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Én két éve szinte kizárólag a pp-n játszom. Egy időben voltak botok, volt egy időszak amikor kb. minden héten kaptam visszatérítést a lekapcsolt számlák után. Ennek ellenére nem annyira zavartak, valszeg nem voltak túl jók. Azt nem tudom, hogy most mennyi bot van, de a mezőny igenis verhető nl500-on is. Hétvégente szerintem nagyon jó a mezőny. Jók a regek, de jó a szoftver, és ennél jobb rb-et nem nagyon lehet találni. Én személy szerint nem hinném, hogy sok a bot, egyrészt a partynal van egy külön részleg akik ezzel foglalkoznak, másrészt meg annak ellenére, hogy jók a regek azért korántsem mondanám őket verhetetlennek. Gondolom a stars botok kiszűrésében előrébb tart, de a többi teremben erősen kétlem, hogy kevesebb bot lenne mint a pp-n.
    Admin, kacsa1st and HeroCallNogood like this.

  2. #12
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azóta nem játszom ott mikor a +15%-ot elvették, mivel hűséges/régi motoros vagyok így nem jár
    Ha a korábbi "3 éves szabályra gondolsz", amelynek értelmében nem vehettek részt a 3 évnél régebben regisztrált játékosok az exkluzív promócióinkban, akkor jeleznénk, hogy ez a szabály azóta megszűnt és Akadémiásként mind a 12 ezer dolláros race-szen, mind a 10-15%-os chase-szen részt vehetsz.
    kacsa1st likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a korábbi "3 éves szabályra gondolsz", amelynek értelmében nem vehettek részt a 3 évnél régebben regisztrált játékosok az exkluzív promócióinkban, akkor jeleznénk, hogy ez a szabály azóta megszűnt és Akadémiásként mind a 12 ezer dolláros race-szen, mind a 10-15%-os chase-szen részt vehetsz.
    Szia!

    Igen arra gondoltam. Jelenleg nem tervezek visszatérni PP-re, de ha úgy adódik észben lesztek
    Köszi az infot!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •