Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 34 (34) összesen
Like Tree59Likes

Téma: Szavazás - A barátnőd/párod/feleséged azt mondja: Drágám válassz, vagy én vagy a pók

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ohh volt ilyen szavazás Szembesültem ezzel a kérdéssel. Pár napra rá sírós telefon, hogy innentől mindig az lesz amit én akarok, csak bocsássak meg... Ha valaki szeret az támogat abban amit szeretsz, nem hogy megtiltja...
    Ibiza likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mekkora tanár vagy ! Most vált érthetővé hogy az én közeledésemet miért utasitottad vissza privátban anno

  3. #33
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ohh volt ilyen szavazás Szembesültem ezzel a kérdéssel. Pár napra rá sírós telefon, hogy innentől mindig az lesz amit én akarok, csak bocsássak meg... Ha valaki szeret az támogat abban amit szeretsz, nem hogy megtiltja...
    Mi újság van Tarjánban, papa, ott élsz még mindig? Én is ott laktam 14 éves koromig, utána lettem egri inas. Sok jót nem hallok felőletek, egyre több a félnótás féle kívül-belül setét bohócz.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mekkora tanár vagy ! Most vált érthetővé hogy az én közeledésemet miért utasitottad vissza privátban anno
    Ja hát az üzeneteidet nem tudtam hova tenni Pár nap nyugodt grind, + békülős jackpot, szerintem amit lehetett kihoztam belőle, tudom, hogy gonosz vagyok, de jó volt a szitu hogy ő all in van én meg freerollozok XD

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi újság van Tarjánban, papa, ott élsz még mindig? Én is ott laktam 14 éves koromig, utána lettem egri inas. Sok jót nem hallok felőletek, egyre több a félnótás féle kívül-belül setét bohócz.
    Hát igen, itt még előre fele fejlődés sosem volt, de legalább ingyen van mónika show, csak a buszmegállóig kell kisétálni XD
    van Gerwen likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •