Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Finding Equilibrium - check-raise LLinusLLove módra

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindig csak megadok, amíg nem elég erős a lapom! Ha a másik nem emel akkor én 1 vakot rakok oda ezzel sakkban tartva, ha beesik a tuti akkor meg allin és gondolkodjon, hogy mim lehet!
    Hát nem tudom, de szerintem az allinre mindig eldobják, kivéve ha jó párjuk van.
    Az meg azért ritka. Szerintem a blöffel jó nagyot hívni, jóval kicsit, nagyon jóval meg közepeset. De ennyire persze nem muszáj túlbonyolítani, mert azért bele lehet kavarodni.
    De egy szakmabeli, például Akadémia pró is leírrhatná a taktikáját, mert szerintem mi csak találgatunk.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Ez egy nem rossz lap bluffbe fordulni deepen, mert olyankor Stackert akarunk jatszani nutsal is. Mivel kapott outot ezért jo a turn Bet. Mivel esely nincs es valoszinu h nuts kozeli hande van az ellenfélnek a River push nem biztos h működni fog 35%-ban

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Marcow, annak akkor van értelme, ha feszesebb rangel mész, mint az ellenfel

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    'Amiről nem irtam, hogy minél nagyobb size miatt csak szűkebb ranget véd ezért befelyezheti a munkát egy turn nagy bettel mire riverre mar csak nuts kozeli handek érkeznek mindenhova

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem akarlak elkeseriteni regie, de lenyegeben az elemzes minden reszeben hibaztal. Remelem az asztaloknal azert jobban koncentralsz.

    1) meg csak 100bb sincs elottunk, ez nem deep jatek

    2) A torn folytatasnal sokkal fontosabb az ellenfel range, mint az, hogy mi kaptunk outot, ami lenyegeben csak egy lyuksor itt.

    3) Hogyan szamoltad ki, hogy 35%-ban kell mukodnie ennek a bloffnek? Boven 50% felett kell sikeresnek lennie.

    Kezdoknek nem ajanlott ezeknek a high stakes partiknak a kovetese, mert sokkal tobb rossz dolog rogzulhet bennuk, mint jo.
    allinkamikaze and kacsa1st like this.

  6. #16
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindig csak megadok, amíg nem elég erős a lapom! Ha a másik nem emel akkor én 1 vakot rakok oda ezzel sakkban tartva, ha beesik a tuti akkor meg allin és gondolkodjon, hogy mim lehet!
    Vagyis 1 bb-t beleraksz a tegyük fel 20 bb-s potba, ezzel sakkban tartva őt?

  7. #17
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kezdoknek nem ajanlott ezeknek a high stakes partiknak a kovetese, mert sokkal tobb rossz dolog rogzulhet bennuk, mint jo.
    az ijesztgetés stratégiát már láthattuk egy amatőr játékostól, most egy profitól, az amatőrnél sem mindig működött.

    (még mielőtt valaki belém köt, ott a kettőspont D...xD)

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kezdoknek nem ajanlott ezeknek a high stakes partiknak a kovetese, mert sokkal tobb rossz dolog rogzulhet bennuk, mint jo.
    Oké, de akkor egy középhaladó például honnan tanuljon?
    Én például Innespy-t szoktam nézni, de az oroszt nem értem. Mondjuk ő is high stakes, szóval talán nem is baj. De kisebb tétesek meg nem szoktak közvetíteni.
    Youtubeon esetleg? Az se baj ha alap szintű.

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem meg olyan csomagom van telekomnál, hogy külföldről is bármikor hívhatok, én is imádok hívni és lekopogom de tényleg nem nagyon szokott nagy baj történni velem, uh lehet valami abban amit mondasz
    Na most szépen belekavarodtál a hazugságodba! Hívni és lekopogni nem is lehet egyszerre. Vagy ez ,vagy az.

  10. #20
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    imádok hívni de mixed stratot tolok

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •