Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Probirs 143 ezer dollárt nyert a High Rollersen

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Jajdejó

  2. #12
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet Totyapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy hogy tudjuk jól hogy a site mikor beülsz első pár allinnél támogat, aztán kezd csak el szopatni
    kösz az infót, ezentúl megnyerem az első pár all-int!
    kacsa1st and Buksisak like this.

  3. #13
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Azt a büdös... milyen hsz-ek vannak te jó ég!
    Buksisak likes this.

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Totyapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézzük reálisan, HS regek nagy része csal, persze ez legális csalás, hogy reentryzik az utolsó pillanatban és late regel az utolsó pillanatban, tegnap pl MynJoe 5000$osra late reg és nyer 1-2 allin és máris ITM és nyert fél óra alatt minimum 5Kt max 100K+, úgy hogy tudjuk jól hogy a site mikor beülsz első pár allinnél támogat, aztán kezd csak el szopatni és ő ezt kihasználva nyomtatja a pénzt, ennyi... ehhez ahogy az interjujából is kiderül nem kell semmi elemzés vagy pokertudás
    Üdv: Totyapoker
    de ha ez így van és te erre rájöttél, akkor miért nem csinálod te is így és nyomtatnád a pénzt te is?
    Buksisak likes this.

  5. #15
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Totyapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézzük reálisan, HS regek nagy része csal, persze ez legális csalás, hogy reentryzik az utolsó pillanatban és late regel az utolsó pillanatban, tegnap pl MynJoe 5000$osra late reg és nyer 1-2 allin és máris ITM és nyert fél óra alatt minimum 5Kt max 100K+, úgy hogy tudjuk jól hogy a site mikor beülsz első pár allinnél támogat, aztán kezd csak el szopatni és ő ezt kihasználva nyomtatja a pénzt, ennyi... ehhez ahogy az interjujából is kiderül nem kell semmi elemzés vagy pokertudás
    Üdv: Totyapoker
    Igen, ez így van, én is ezt szoktam tapasztalni a versenyeken és már kezdek besokallni tőle.
    Akik late regelnek és ollé mennek azokat támogatja a site és így tudnak odaérni.
    Szerinted kinek kellene emailt küldeni ezzel kapcsolatban, hogy végre legyen valami és ne csaljanak? Szerencsejáték zrt? Hajlandó vagyok elmenni akár Brüsszelig is!
    Utoljára módosítva: zo6Hwf által: 2020. 03. 31. 07:24

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez így van, én is ezt szoktam tapasztalni a versenyeken és már kezdek besokallni tőle.
    Akik late regelnek és ollé mennek azokat támogatja a site és így tudnak odaérni.
    Szerinted kinek kellene emailt küldeni ezzel kapcsolatban, hogy végre legyen valami és ne csaljanak? Szerencsejáték zrt? Hajlandó vagyok elmenni akár Brüsszelig is!
    Nem tudom eldönteni, hogy trolkodsz vagy komolyan gondolod e. De inkább az első
    Utoljára módosítva: Rudi8 által: 2020. 03. 31. 08:16
    banoster and zo6Hwf like this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    De birom, amikor nehanyan annyira vakon vannak, hogy meg a poent sem ertik

    Udv,
    Ibiza

  8. #18
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Totyapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézzük reálisan, HS regek nagy része csal, persze ez legális csalás, hogy reentryzik az utolsó pillanatban és late regel az utolsó pillanatban, tegnap pl MynJoe 5000$osra late reg és nyer 1-2 allin és máris ITM és nyert fél óra alatt minimum 5Kt max 100K+, úgy hogy tudjuk jól hogy a site mikor beülsz első pár allinnél támogat, aztán kezd csak el szopatni és ő ezt kihasználva nyomtatja a pénzt, ennyi... ehhez ahogy az interjujából is kiderül nem kell semmi elemzés vagy pokertudás
    Üdv: Totyapoker
    MynJoe megnyerte a Monday 6-Maxot
    gondolom vakon allinelt megint $1050-en a fiss

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Ha mar pre allinekrol beszélünk, nem hiába kell megtanulni postflop is jatszani!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •