Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (92) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Pókerezni akarok, milyen számítógépet vegyek?

  1. #81
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    "Csak erős idegzetűeknek ajánlom (imádkozz, hogy sose legyen vele probléma): fujitsu-siemens, acer "

    Én nem tudom miért kell mindenhol szidni az ACER-t nekem csak olyan gépeim voltak az elmúlt 4 évben és soha semmi bajom nem volt velük

  2. #82
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet balazs456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Csak erős idegzetűeknek ajánlom (imádkozz, hogy sose legyen vele probléma): fujitsu-siemens, acer "

    Én nem tudom miért kell mindenhol szidni az ACER-t nekem csak olyan gépeim voltak az elmúlt 4 évben és soha semmi bajom nem volt velük

    Nem szidas, de az csak jelent valamit, ha a javitasi statisztikak alapjan ezek a tipusok hibasodnak meg a leggyakrabban.
    Magyar szervizek javitasi adatai alapjan is volt egy ilyen kimuatatas, de mar nem emlekszek, hogy hol lattam.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  3. #83
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet balazs456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Csak erős idegzetűeknek ajánlom (imádkozz, hogy sose legyen vele probléma): fujitsu-siemens, acer "

    Én nem tudom miért kell mindenhol szidni az ACER-t nekem csak olyan gépeim voltak az elmúlt 4 évben és soha semmi bajom nem volt velük
    a családban nálunk is van 1 acer, már vagy 2 éve müködik. mák
    de tudtuk mit vállalunk
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  4. #84
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet balazs456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Csak erős idegzetűeknek ajánlom (imádkozz, hogy sose legyen vele probléma): fujitsu-siemens, acer "

    Én nem tudom miért kell mindenhol szidni az ACER-t nekem csak olyan gépeim voltak az elmúlt 4 évben és soha semmi bajom nem volt velük
    Nekem egy Fujitsu Siemens Amilo A1667G laptopom volt 2005 áprilisától jó pár évig, nemrég ment nyugdíjba, Pokerstars 20+ asztalt PT3-mal simán vitte (nem játszom ennyin, csak teszteltem), UB-n 12-14 körül már kezdett akadozni, Ongamet nem próbáltam
    Nem romlott el sosem, ma is működik, de a 1280x800 -as monitor nem igazán jó multitable grindhez.
    “I'd rather be lucky than good.”

  5. #85
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet balazs456 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Csak erős idegzetűeknek ajánlom (imádkozz, hogy sose legyen vele probléma): fujitsu-siemens, acer "

    Én nem tudom miért kell mindenhol szidni az ACER-t nekem csak olyan gépeim voltak az elmúlt 4 évben és soha semmi bajom nem volt velük
    nyilván abból, hogy neked nem romlott el 3-4 darab mondjuk következik, hogy soha egy se másrészt ezek szerint a supporttal még sosem volt dolgod így erről is teljes bizonyossággal tudod azt állítani, hogy tökéletes.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #86
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Milyen konfigurációjú új gépet (asztali számítógépet/laptopot) javasoltok beszerezni 2020-ban napi 8-12 óra hosszú pókerezésre (cash és mtt vegyesen 4-12 asztalon).
    Csak pókerezésre használnám, segédszoftvereket is jó lenne ha bírná(HM/PT).
    Mondanám, pénz nem számít, pedig de...
    Legyen a 200-400ezer Forint közötti árkategóriában.
    Ha asztali gép, akkor monitorra, egérre, stb. is tegyetek légyszi javaslatokat.
    Ha ez így túl bonyolult, akkor az is elegendő infó lenne számomra, ha páran akik rendszeresen pókereztek leírnátok, hogy Ti milyen hardver/szoftver összeállítással toljátok manapság.
    Már napok óta bújom a netet és zsong a fejem a sok géptől, valaki ha ráér egy kicsit innen a fórumról gyújtson egy kis fényt, legyen oly kedves.
    Köszi szépen a segítséget!
    GL! DJ
    A fish aki fejlődni akar

  7. #87
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 03. 25.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nálam is napirenden van a kérdés. Holnap veszek gépet, valamennyire érték hozzá, közel sem vagyok egy zseni e téren finoman fogalmazva.
    Holnap vennék egy gépet 40.000ft ért

    Leírom a paramétereit, hogy szerintetek az ára korrekt-e és a másik hogy játékra kellene 12-16 asztalon, viszont nem használok egyenlőre programokat. Később majd pt4et.

    Paraméterei:
    Intel core i3 4160
    Asus B85M alaplap
    16gb ddr
    500gb sata 3 merevlemez
    350w táp

    Ezzel el lehet karistolni? Előre is köszönöm a segítséget.

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    I szériás Intel proci bármelyik.
    SSD minimum 250GB.
    Minimum 16GB RAM.

    Ez kb. a minimum követelmény, nem kell rákölteni szerintem 200-400ezret, ha nem gamer PC-t raksz össze.

    (Ja meg ha az SSD-det SATA3-mal kötöd össze + AHCI módban bootolod, akkor kihasználod a teljes gyorsaságát.)
    djeleven likes this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  9. #89
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Szia!

    Kb. egy éve állítottam össze új konfigot, hasonló igények alapján, egy hozzáértő fórumközösség segítségét is alapul véve. Bár én emiatt azt javasolnám másnak is, hogy ott érdemes informálódni ("milyen gépet vegyek" topic).
    Nálam is sok óra, sok asztal (CG is, MTT is), sok kliens, számos egyéb szoftver egy idejű futása.... gamerkedés 0. Minőség, megbízhatóság, és viszonylag csendes működés volt szempont, felső-közép kategóriából.
    Azóta nem nagyon követtem, mennyit fejlődött a technika. Életem első AMD-s rendszere, nem bántam meg, maximálisan elégedetten használom azóta is:

    MSI B450 Gaming PLUS
    Ryzen 7 2700x 3.70Ghz
    G.SKILL 16GB Aegis DDR4 3000MHz CL16 KIT
    MSI GF GT 1030 LP OC 2GB GDDR5 OC (ugye a 0 gaming miatt minimál VGA, de akkor már legyen halk!)
    Sams. 500GB 860 EVO M.2 Sata 2280 MZ-N6E500BW
    WD Purple 2TB 5400rpm 64MB Sata3 (WD20PURZ)
    BE QUIET! Pure Power 11 600W CM
    BE QUIET! Silent Base 600

    Monitorok: egyéni igények kérdése, egyáltalán hányat akarsz használni, melyik kijelzőre miket akarsz pakolni, asztalokat szereted e egy nagy kijelzőn tartani, vagy többre.... kliensek, egyebek melyiken....
    Én átszoktam arra, hogy asztalok csak egy monitoron, másikon egyéb játék közben használt cuccok. A fő monitor szeretem ha nagy, nem ultra wide, és semmiképp ne legyen nagy képpontsűrűségű!

    Egér: Oscar Gaming Mouse(X-710BK) |
    Elég egyszerű, egy elődjét megszerettem, így megmaradtam a márkánál. Kipakoltam rá a grindhoz gyorsgombokat, nekem nem nagyon kell ennél jobb.

    Jelenleg milyen géped van?
    djeleven likes this.

  10. #90
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 03. 25.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Amit írtam tudna valaki segíteni az árban amit írtam, hogy jónak mondható-e? Előre is köszönöm. Ez elég egy belépőszintre pókerhez?

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •