Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Meddig fog tartani az új pókerboom?

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy darabig lesz forgalom minden online teremben.
    Mire alapozod ezt a magabiztos kijelentést? Fejtsd ki bővebben, hadd tanuljunk.

  2. #12
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Egyébként lehet, hogy csak addig tart amíg a karantén; viszont azt mondják ősszel újabb járvány érkezik. Vagyis ott is lesz egy pár hónap fellendülés. Nyilván amíg nem lesz vakcina, addig kicsit felpöröghet mindig egy pár hónapra.

    A másik dolog ami számunkra kedvező lehet, hogy talán a most kialakulóban lévő válság és valószínűsíthető távmunka és home office divat talán szintén becsalogat majd egy pár embert az online termekbe. Én legalábbis ezt várom.

    Ha belegondolunk, a kinti ijesztő világhoz képest itt béke és nyugalom honol, vírusmentes környezetben. Maximum a pénzedet vesztheted el, de az életed és az egészséged megmarad.

    Vagy már túltolom?

    A viccet félretéve, nekem pl. tök jól jött és megnyugtató, hogy ha élőben nem tudok játszani esetleg
    hónapokig a kialakult helyzet miatt, akkor online is tudom pótolni a kieső bevételt.
    Utoljára módosítva: Norris80 által: 2020. 04. 16. 23:23
    bostef likes this.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Remélem, még eltart egy darabig.
    Most nem csak én vagyok az egyetlen az asztalnál, aki szeretne flopot nézni, hanem 3-an négyen vagyunk minden partiban.
    A sok feszület meg hiába várja a nagy párt, valakinek úgy is 2 párja lesz. Kb már csak ezért megéri most játszani.
    trixilw, 4Balage4 and el_bandy like this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így néz ki a party most. Ez kizárólag cg.

    Csatolás 14392
    Lehet megnőtt a forgalom, viszont ezek az új játékosok szinte csak regek a leaderboardok miatt. Ma például 4 fisht számoltam össze 13 asztalon. Tök jó, hogy vannak fain promók, de ez auto azt is eredményezte, hogy totál regwar lett az egész. A rengeteg botról ne is beszéljünk.

  5. #15
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Tényleg sok reg van. Többek között én is most csatlakoztam, gondoltam kipróbálom ebben a hónapban.

    Viszont ha odapakolod magad rendesen, 7-800 dollárt ki lehet szedni csak rakebackből - raceből - chaseből NL25-50-en... Ez azért elég komoly.

    Ami meg a mezőny erősségét illeti, inkább onnan nézem hogy kénytelen vagy a játékfejlesztésre is időt szakítani, hogy legalább a gyenge regulárokat is legyűrhesd a mezőnyből, vagyis motivációt kell hogy nyújtson hogy fejleszd magad! Ez azért a hasznodra fog válni még ha nem is maradsz a teremben.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg sok reg van. Többek között én is most csatlakoztam, gondoltam kipróbálom ebben a hónapban.

    Viszont ha odapakolod magad rendesen, 7-800 dollárt ki lehet szedni csak rakebackből - raceből - chaseből NL25-50-en... Ez azért elég komoly.

    Ami meg a mezőny erősségét illeti, inkább onnan nézem hogy kénytelen vagy a játékfejlesztésre is időt szakítani, hogy legalább a gyenge regulárokat is legyűrhesd a mezőnyből, vagyis motivációt kell hogy nyújtson hogy fejleszd magad! Ez azért a hasznodra fog válni még ha nem is maradsz a teremben.
    Sziasztok,

    Nagyon furcsa hogy valaki azt irja legjobb mezony, aranykor idezi, masok meg hogy tiszta reg fest most nem tudom hogy csak nem akartok reklamot a pokernek vagy tenyleg igy van. Esetleg le lehetne irni a termeket hogy melyik jo es melyik kevesbe meg limit, mezony? Ipoker, stars? ilyesmi, jok?

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Viszont ha odapakolod magad rendesen, 7-800 dollárt ki lehet szedni csak rakebackből - raceből - chaseből NL25-50-en... Ez azért elég komoly..
    ezt heti rakeback vagy havi szinten érted?

  8. #18
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Természetesen havi szinten.
    allinkamikaze likes this.

  9. #19
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A szavazást lezártuk, a következő eredmények születtek, a "meddig tart az új pókerboom" kérdésre:

    0-1 hónap: 5%
    1-3 hónap: 45%
    6-12 hónap: 27%
    3-6 hónap: 22%
    Mindörökké: 2%

    Az új szavazásunk immáron aktív a főoldal alján tudtok szavazni, illetve a fórumba várjuk a részletes véleményeteket!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •