Oldal: 31 / 81 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #301
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Borzasztó a softver továbbra is. Folyamatosan sitoutra rak valamiért több asztalon is és még mindig megvan a random kliens bezáródás is! Emellett sztem nem is verhető a rake lowstakesen igazán hogy megérje itt játszani a 30%os rakeback mellett! Nem ajánlom senkinek sem a termet!

  2. #302
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 14.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Mast is kidobott az asztalokrol a szoftver? Es nem is tudom ujra inditani..
    Ilyenkor a versenyeimmel mi tortenik,ha naluk van a hiba esetleg?

  3. #303
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    374

    Alapbeállítás

    üdv.

    kipróbáltam ezt a termet. first depo bónusznál megállt a csík, hogy mennyit játszottam eddig ki. Most ilyenkor mi van?!?! hiába tolom a játékot nem mozdul .

    update: megy a bónus, csak lassan frissül.
    Utoljára módosítva: HajduJan által: 2020. 04. 18. 15:45

  4. #304
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Van valami adat, hogy mennyien játsszák ezt a trágya spin and goldot?

  5. #305
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    A Betkings a mai nappal beolvadt a GG pokerbe. Ezáltal a Betkingsen levő pénzem eltűnt a számlámról, illetve a szoftverbe nem tudok belépni, hiszen a GG pokerrel volt egy vitám korábban, amiért a számlámat átmenetileg zárolták.

    Szóval, rohadtul elegem van abból, hogy ezeken a fos oldalakon nyerni sem lehet, de még azt a pár dollárt is benyelik, amit még hajlandó vagyok befizetni.

  6. #306
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Betkings a mai nappal beolvadt a GG pokerbe. Ezáltal a Betkingsen levő pénzem eltűnt a számlámról, illetve a szoftverbe nem tudok belépni, hiszen a GG pokerrel volt egy vitám korábban, amiért a számlámat átmenetileg zárolták.

    Szóval, rohadtul elegem van abból, hogy ezeken a fos oldalakon nyerni sem lehet, de még azt a pár dollárt is benyelik, amit még hajlandó vagyok befizetni.
    Mielőtt mindenféle rémhírt terjesztenél, hogy "benyelik" a pénzed, érdemes tájékozódnod a dolgokról.

    Ha a póker számládon volt a pénzed, az ott is maradt. Amennyiben a main balanceon volt, akkor vedd fel a supporttal a kontaktot, készségesen segítenek. Nem érdeke egy teremnek se a pénzed "benyelni". Nem beszélve arról, hogy már napokkal ezelőtt e-mailban is tájékoztatták a játékosokat a változásról, és a betkings weblapján is volt róla infó.

    Tehát, amit most tehetsz : Felrakod az új szoftvert , kérsz egy új jelszót, mert a régivel nem lehet belépni. Belépsz, és ha a póker számládon volt a pénz, az ott is lesz. Ha a main számládon volt, akkor írj a supportnak.

    GL
    -JustARide likes this.

  7. #307
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt mindenféle rémhírt terjesztenél, hogy "benyelik" a pénzed, érdemes tájékozódnod a dolgokról.

    Ha a póker számládon volt a pénzed, az ott is maradt. Amennyiben a main balanceon volt, akkor vedd fel a supporttal a kontaktot, készségesen segítenek. Nem érdeke egy teremnek se a pénzed "benyelni". Nem beszélve arról, hogy már napokkal ezelőtt e-mailban is tájékoztatták a játékosokat a változásról, és a betkings weblapján is volt róla infó.

    Tehát, amit most tehetsz : Felrakod az új szoftvert , kérsz egy új jelszót, mert a régivel nem lehet belépni. Belépsz, és ha a póker számládon volt a pénz, az ott is lesz. Ha a main számládon volt, akkor írj a supportnak.

    GL
    Köszi, biztos úgy lenne, ha nem lennék túl az általad felsoroltakon, és esetleg be tudnék lépni, a kilencedszeri újratelepítés és jelszókérés után.

  8. #308
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, biztos úgy lenne, ha nem lennék túl az általad felsoroltakon, és esetleg be tudnék lépni, a kilencedszeri újratelepítés és jelszókérés után.
    Supporttal beszéld le, kapsz ideiglenes jelszót, azzal be fogsz tudni lépni igérem

  9. #309
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Idézet -JustARide eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Supporttal beszéld le, kapsz ideiglenes jelszót, azzal be fogsz tudni lépni igérem

    Ahhaha. Szóval, mivel a GG pókeren be volt zárva a számlám, és a Betkings accokat átköltöztették ide, ezért most duplikációnak veszik a Betkingses számlát, mintha egy újat csináltam volna a GG-n, amit ugye nem lehet.

    Nice

  10. #310
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Kifizették már vkinem a márciusi rake chase díjait?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •