Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree7Likes

Téma: MTT - 88 - jó a dobás?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Kocsit jobban belegondoltam es a pre call is rendbe lehet, de nem setmine a cel hanem postflop folytatni kell 1 overcard esetén , de egy 90T boardon is.

  2. #22
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha utána, akkor call? Meggyőztetek egyébként, utána történhetett akkor.
    Általában az 500/1000 vakszint ahol már itm környéke van, azt figyeltem meg. De sosem lehet tudni mert mindig variálnak a vakokkal... Mondjuk nem játszom sok versenyt.

    Valahol meg lehet nézni egyébként hogy milyen vakoknál volt itm?

    Látom megosztó a hand.
    Ha azt feltételezed, hogy az MP és a BB is feszes rangekkel fog itt buherálni akkor a fold mellett döntenék. Ha lazábbak akkor pedig a Call felé hajlanék. De erre való a HRC és az icmizer progi, amivel órákat el lehet tölteni, hogy mikor mi lesz a jobb lépés.

  3. #23
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a pre call-nak nem láttom az értelmét. Berakod a stack tizedet és mi a terv? Set mining 4es SPSRnél? Kiteszed maged pre egy squezenek de ha mindenki dob akkor sem akkora buli. Ha bármi 9 feletti megjelenik a floppon fogalmad sem lesz hol állsz és egy cbetre bedobod a favoritot. AI v fold of.
    Azért ez is elég baljós, ha egy 88 szerű lappal annyi a tervünk, hogy ha esik örülünk, ha nem sírunk.

    Teljesen jó pre a Call, azért lesz elég olyan forgatókönyv, hogy jól fogunk kijönni belőle.
    Riddler1988 likes this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Pokerben fontos felmérni, hogy ha egy 88 lappal callolunk pre, boardhoz mérve megfelelő arányban folytassuk az akciót az ellen range hez viszonyítva es a pozitcio is előny

  5. #25
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    1k/2k-n már ITM-ben vagyunk. ITM bubiban nagyon könnyű fold.
    Jó lenne tudni milyen játékos volt az openelő. Átlagos reg ellen jó a cold call preflop. Ha nem vagyunk magunkban biztosak postflop, akkor még a 3-bet allin is jobb a foldnál preflop.
    Short BB beteszi kb FE nélkül, lesz nála rengeteg Ax, erős blokkeres broadway lapok, pocket párok, de a range nem lesz túltolva. Ha a BB fish, akkor ezek nagy része a fletbe megy nála, még szűkebb a range. Eredeti openelő viszont nem fogja a teljes range-ét visszatolni amit elméletben tolhatna. Nem vállalja be a BE lapokat, lesz nála flat/fold és bár minimálisan capelt, de a range nagyon szűk. Azzal sem értek egyet, hogy KK-t 100%-ban lehetne capelni. Miután az openelő is betolta, ez sima fold.
    regie and Norris80 like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #26
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Szerintem ha nem két nyolcas jön a borzra, hanem mondjuk egy ász, akkor meg sem marad emlékezetedben ez a megosztás, így fel sem kerül ide.

  7. #27
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha nem két nyolcas jön a borzra, hanem mondjuk egy ász, akkor meg sem marad emlékezetedben ez a megosztás, így fel sem kerül ide.
    Van benne valami...

    Viszont az is igaz, hogy hosszan gondolkoztam rajta, hogy mi lenne a jó, aztán amikor megláttam a két nyolcast jött egy "én hülye" érzés is; a hosszas gondolkozás miatt meg már eleve határeset volt, így tehát ide került.

  8. #28
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1k/2k-n már ITM-ben vagyunk. ITM bubiban nagyon könnyű fold.
    Jó lenne tudni milyen játékos volt az openelő. Átlagos reg ellen jó a cold call preflop. Ha nem vagyunk magunkban biztosak postflop, akkor még a 3-bet allin is jobb a foldnál preflop.
    Short BB beteszi kb FE nélkül, lesz nála rengeteg Ax, erős blokkeres broadway lapok, pocket párok, de a range nem lesz túltolva. Ha a BB fish, akkor ezek nagy része a fletbe megy nála, még szűkebb a range. Eredeti openelő viszont nem fogja a teljes range-ét visszatolni amit elméletben tolhatna. Nem vállalja be a BE lapokat, lesz nála flat/fold és bár minimálisan capelt, de a range nagyon szűk. Azzal sem értek egyet, hogy KK-t 100%-ban lehetne capelni. Miután az openelő is betolta, ez sima fold.

    Köszönöm, és értem is.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •