Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
Like Tree31Likes

Téma: NL50 - AcTd - river blöff

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ha már preflop 4-bet akkor kicsinek találom a méretét. Flop fold. 8-as nem sok van a rangedben, ha blöffölsz, először saját magadat kell meggyőznöd, hogy más lapod van, és úgy alakítsd a bet size-od. Ezt a size-t inkább lecalloltam volna mint 1/3-1/2 potot.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Szerintem preflopp nagyon jó a visszaemelés, mert fizetteti a gyengébbet.
    Csak utána balszerencsés, hogy nem a jó pár jött. De szerintem ugyanígy kell játszani ezt.
    Egy olyan equilibrimbe esetleg be kéne tenni a handet.
    Utoljára módosítva: tacskokutya által: 2020. 04. 29. 15:57

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 04. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet tacskokutya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan equilibrimbe esetleg be kéne tenni a handet.
    Hogy micsini!? Flexelsz?

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet beci87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy micsini!? Flexelsz?
    Ezt nem értem
    De arra gondoltam, hogy olyan elemzésből kiderülni, mint amiről videokat szoktak csinálni.

  5. #15
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Eliquiribriumra gondolsz?

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet tacskokutya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem preflopp nagyon jó a visszaemelés, mert fizetteti a gyengébbet.
    Csak utána balszerencsés, hogy nem a jó pár jött. De szerintem ugyanígy kell játszani ezt.
    Egy olyan equilibrimbe esetleg be kéne tenni a handet.
    Na és hol lenne a ranged alja,amit 4 betelsz,hogy fizettesd a gyengébbet?

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én is ezen agyalok, hogy itt a 4betnek a blocker miatt tudok beképzelni valami értelmet, meg hogy elvegyük a kedvét, a sok 3betelgetéstől, de akkor sok foldot szeretnék kapni, ha szélesebb range-t akarok akkor lecallolom, de most ATo nem valami erős lap, inkább kis-közepes kasszához való...
    A board meg eléggé neki kedvez, preflop ezzel a size-al nem dobattunk el semmi sc-t, közepes párt.
    A river size nagyon nem tetszik, ha nagyon erősek vagyunk, miért nem 3/4-eljük legalább, ha gyengébb value handünk van ahhoz meg túl nagy, nem ad elő semmit, csak spórolós blöfföt.
    illese likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  8. #18
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni a megjátszásommal kapcsolatban. Roppant idegesít a river catch, mit ronthattam el? Főként erre irányulna a poszt, de ha mást is láttok, ne tartsátok magatokban.
    Esetleg turn bet lett volna a jobb? Vagy riveren túl nagy volt a méret? Ti hogy gondolkoztok ilyen szituban?

    Az ellenfél 10 hand alatt 20/10, semmi más infó.

    Köszönöm.


    PartyGaming - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by Holdem Manager 3

    Hero (BTN): $97.42 (194.8 bb)
    SB: $127.09 (254.2 bb)
    BB: $128.85 (257.7 bb)
    UTG: $84.97 (169.9 bb)
    MP: $73.18 (146.4 bb)
    CO: $63.81 (127.6 bb)

    SB posts $0.25, BB posts $0.50

    Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has
    3 folds, Hero raises to $1.00, SB raises to $3.75, fold, Hero raises to $7.50, SB calls $3.75

    Flop: ($15.50, 2 players)
    SB checks, Hero bets $5.50, SB raises to $13.50, Hero calls $8.00

    Turn: ($42.50, 2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($42.50, 2 players)
    SB checks, Hero bets $26.50, SB calls $26.50

    Results: $95.50 pot ($3.00 rake)
    Final Board:

    Hero mucks : (High Card, Ace)
    (Pre 67%, Flop 18%, Turn 31%)

    SB shows : (One Pair, Nines)
    (Pre 33%, Flop 82%, Turn 69%)

    SB wins $92.50

    Az egész hand elég randomnak tűnik mindkét oldalról, kezdve a preflop size-októl.Ezek a size-ok mindkét oldalról túl kicsik. Erre a 3bet size-ra te deepen, IP elég szélesen callolhatsz és viszonylag könnyű lesz eq-t realizálnod postflop. A te size-odról annyit, hogy normál 4bet size alapesetben is 2,2x-2,4x de deepen ezen inkább növelni kellene mint csökkenteni.

    Flopon lehet cbetelni a size-on lehetne vitatkozni, itt is azt lehet mondani, hogy 25% ami a standard, de a deepség miatt szintén növelhető kicsit a size, viszont a raise megadása szerintem botrányosan laza. 4bet potban vagyunk (bár tény, hogy két széles range találkozása) de mit gondol itt az ellenfél szerinted a te rangedről? Preflop 4bettor vagy és cbetelsz, a ranged tele van value-val meg erős draw-val, villain ez ellen a range ellen check-raisel, mit gondolsz mi itt az ő range-e szerinted? Mi volt a terved a flop bet-call-al?

    Turnon sikerült felszedni némi eq-t és az ellenfél check-el. Itt én a helyedben mindenképpen betelnék mivel egyrészt ebben a spotban feleslegesen törekszel showdownra kb sosem fogod azt megnyerni, valamint teljesen hitelesen repelsz itt flushoket van bőven a rangedben (de egyébként protectionből és játékegyszerűsítésből szerintem betelni kellene itt nem csak flushoket de az overpárokat is). Mivel jelen esetben nálad a treff A nem kell attól félned, hogy túl sok check-pusht fogsz kapni, tendencia szinten amúgy sem jellemző az efféle játék a limiten, a valuehandeket, flushoket de sokszor még a seteket, treffes overpárokat is általában nyomni fogják mint bolond a csengőt, bluffből meg kb 100ból 1szer fogja bárki is meglépni.

    Tény, hogy riveren az ellenfél nagyon capped de mielőtt elszánjuk magunkat a blöffre tegyük fel a kérdést, hogy mit akarunk előadni. Flusht? Fogsz valaha turnon flusht xbackelni? Vagy sort akarunk előadni? Preflop 4bettorként mennyi 8x van itt a rangeünkben (és mennyi van az ellenfélében)? Egy overpárt meglőnél így valaha ezzel a size-al? Ha belőtted azt, hogy milyen value van a rangedben amit hitelesen elő tudsz adni, akkor azt kellene belőni, hogy mi lehet az ellenfélnél a flop check raise után és mit fog ebből eldobni.
    illese, 11john11 and kacsa1st like this.

  9. #19
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez úgy xar, ahogy van. Mond, mit keresel nl50-en?
    Keveset. Ezért vagyok itt...

    Egyébként köszönöm konstruktív hozzászólásodat és külön köszönöm cizellált stílusodat.
    kacsa1st likes this.

  10. #20
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Köszönöm srácok a rengeteg észrevételt és elemzést, mindjárt reagálok is sorjában.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •