Oldal: 711 / 736 ElsőElső ... 211611661701709710711712713721 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.101 - 7.110 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #7101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Ja, gyakorlatilag élvezhetetlen, de hosszú idő után legalább valami élő sporteseményt lehet nézni a TV-ben.

  2. #7102
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Most nézem, az elég korrekt nyeremény 100 forintból Ilyenkor sajnálja az ember, hogy nem tette meg legalább egy ezressel.

  3. #7103
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Komoly.
    Egyébként hol lehet nézni?
    Melyik adó közvetíti?

  4. #7104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Sport tv 20:30-tól (ma pl. Sport1-en lesz)
    szroli likes this.

  5. #7105
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Köszönöm
    Online valahol?

  6. #7106
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a tarajos vereségének örültem, kellett a 100 forintos miszkemhez, szerencsére simán kikapott annak rendje és módja szerint. Amúgy elég unalmas és élvezhetetlen ez a darts a megszokottakhoz képest, de a semminél jobb.
    óriás elgé

  7. #7107
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De most komolyan, akkor mire figyeljünk? Hogy ne az írót találja el? Ha már kiesik, akkor mindegy, baszhatjuk az egészet. Én ezért váltottam pár éve fémszárra, mert a törzskorcsmámban, ahol a legtöbbet toljuk, sokszor a kőre esett, amikor például duplára dobásnál szó szerint a táblát sem találtuk el, így a műanyagnak rögtön annyi lett.
    Na most, hogy észrevettem hogy írtál, jöhet is a válasz:

    Szóval a lényeg, amit a darts oktatók mondanak ilyen esetben, hogy ne nézd meg a kipattant nyílat hogy hova esett! Voltaképpen tehát a koncentráció szempontjából nagyon fontos hogy ne vedd le a szemed a tábláról még akkor sem ha kipattant a nyíl, mert elvonja a fókuszodat és a koncentrációdat a dobásról.

    Voltaképpen ha a lábadba áll pont, akkor sem szabad odanézned, ha nem szeretnéd hogy "kizökkenj".

    Kis feladat: ha legközelebb versenyt látsz a tévében, figyeld majd hogy kipattant nyíl esetén odanéznek-e a játékosok hogy hova esett a nyíl. Lehet, hogy egy-kettő igen, de a legtöbb nem. Ez olyan, mint ahogy a közönséget és bekiabálásokat is ki kell zárni, ugyanúgy minden egyéb tényezőt is ami elvonhatja a figyelmed az előtted álló feladattól.

    Természetesen ez már profi szint, kocsmában való dobálgatásnál mindenki odanéz; inkább csak egy kis érdekességet szerettem volna veletek megosztani, hogy milyen apróságoknak is komoly jelentősége van ha valaki igazán jól szeretne játszani.
    Utoljára módosítva: Norris80 által: 2020. 04. 29. 22:51
    van Gerwen and Buksisak like this.

  8. #7108
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most, hogy észrevettem hogy írtál, jöhet is a válasz:

    Szóval a lényeg, amit a darts oktatók mondanak ilyen esetben, hogy ne nézd meg a kipattant nyílat hogy hova esett! Voltaképpen tehát a koncentráció szempontjából nagyon fontos hogy ne vedd le a szemed a tábláról még akkor sem ha kipattant a nyíl, mert elvonja a fókuszodat és a koncentrációdat a dobásról.

    Voltaképpen ha a lábadba áll pont, akkor sem szabad odanézned, ha nem szeretnéd hogy "kizökkenj".

    Kis feladat: ha legközelebb versenyt látsz a tévében, figyeld majd hogy kipattant nyíl esetén odanéznek-e a játékosok hogy hova esett a nyíl. Lehet, hogy egy-kettő igen, de a legtöbb nem. Ez olyan, mint ahogy a közönséget és bekiabálásokat is ki kell zárni, ugyanúgy minden egyéb tényezőt is ami elvonhatja a figyelmed az előtted álló feladattól.

    Természetesen ez már profi szint, kocsmában való dobálgatásnál mindenki odanéz; inkább csak egy kis érdekességet szerettem volna veletek megosztani, hogy milyen apróságoknak is komoly jelentősége van ha valaki igazán jól szeretne játszani.
    Amióta ezt itt megírtad, figyelem és valóban nem néz oda egyik sem. A korcsmában persze én továbbra is mindig, főleg, hogy amióta darcitiszem van, még csak bele sem sikerül zökkenni a játékba, szóval édes mindegy.
    Norris80 likes this.

  9. #7109
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Óriás darcmaraton indal a héten, keddtől vasárnapig mindennap megmérkőzések! Csapjunk is bele a kalbászos lecsóba:

    Smith-Anderson 5-7
    Gerwen-Cross 7-4
    Aspinall-Price 5-7
    Dobey-Gurney 5-7
    Wright-Durrant 7-4

  10. #7110
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Mehet a buli! Mi a tét?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •