Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (53) összesen
Like Tree31Likes

Téma: NL50 - AcTd - river blöff

  1. #21
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Sziasztok!


    Először is mindenkinek nagyon szépen köszönöm, aki érdemben hozzászólt a handhez, külön köszönet pedig a Team Hero tagoknak!

    Őszinte leszek: nem is néztem meg hogy "él-e" a kézelemző fórum ezen az oldalon, nemrég kezdtem el ide írogatni, illetve nemrég csöppentem vissza az online játékba; de most már látom, hogy nagy szomorúságomra nem igazán posztol handet senki...

    Mindezek ellenére úgy döntöttem, hogy nem fogom zavartatni magam, hiszen a játékom fejlődéséhez elengedhetetlen hogy megkérdezzek nálam okosabbakat és tapasztaltabbakat a kérdéses megjátszásaimról.

    Éppen ezért töretlenül posztolni fogok hátha akad ugyanígy egy pár segítőkész srác akik által felcsíphetek egy-két tudásmorzsát; ha pedig nem szokás már itt posztolni, akkor próbálok divatot teremteni és egy régóta elfeledett, habár nagyon hasznos játékfejlesztési elemet visszahozni a hétköznapjainkba, valamint kihasználni jelen közösség erejét.

    Még egyszer köszi mindenkinek és GL az asztaloknál!

    (elvégre egy póker oktató oldalon vagyunk vagy mifene...)
    Utoljára módosítva: Norris80 által: 2020. 04. 30. 00:07
    Lefty Gekko likes this.

  2. #22
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm srácok a rengeteg észrevételt és elemzést, mindjárt reagálok is sorjában.
    Erre már csak ma délután fog sor kerülni sajnos.

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Először is mindenkinek nagyon szépen köszönöm, aki érdemben hozzászólt a handhez, külön köszönet pedig a Team Hero tagoknak!

    Őszinte leszek: nem is néztem meg hogy "él-e" a kézelemző fórum ezen az oldalon, nemrég kezdtem el ide írogatni, illetve nemrég csöppentem vissza az online játékba; de most már látom, hogy nagy szomorúságomra nem igazán posztol handet senki...

    Mindezek ellenére úgy döntöttem, hogy nem fogom zavartatni magam, hiszen a játékom fejlődéséhez elengedhetetlen hogy megkérdezzek nálam okosabbakat és tapasztaltabbakat a kérdéses megjátszásaimról.

    Éppen ezért töretlenül posztolni fogok hátha akad ugyanígy egy pár segítőkész srác akik által felcsíphetek egy-két tudásmorzsát; ha pedig nem szokás már itt posztolni, akkor próbálok divatot teremteni és egy régóta elfeledett, habár nagyon hasznos játékfejlesztési elemet visszahozni a hétköznapjainkba, valamint kihasználni jelen közösség erejét.

    Még egyszer köszi mindenkinek és GL az asztaloknál!

    (elvégre egy póker oktató oldalon vagyunk vagy mifene...)
    Az a baj, hogy szerintem nem mindenki veszi komolyan ezeket az elemzéseket és úgy kel kiválogatni az építő kritikát.
    Szerintem a backing csoportok miatt van kihalva a fórum.
    Lehet jobban járnál, ha jeletkeznél. Vagy ha nem, akkor folytasd a handeket és simán lehet, hogy felfedeznek. Utóbbi talán még lehet jobb is.
    GL
    Norris80 likes this.

  4. #24
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Köszönöm, ez sajnos minden fórumon jelen van, de én azért észrevettem a sok szemét között a gyémántot is.

    Nyilván gyorsabban lehet haladni backinggel, de egyelőre nem tervezem azt hiszem. Magányos farkas vagyok...

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    2 Heros is valaszolt, es gyakran kommentel daniboy is pl.
    3bol 2 oktato, ha jol latom...

    En inkabb azt latom, hogy alig raknak be leosztasokat az emberek.

    Elmult EGY EVBEN a micro reszlegre 10 leosztas jott, 3 ember altal.
    6 leosztas jott small stakes reszlegre, 3 ember altal.

    Ezzel szemben 21 backinges leosztast tettek be az Erdekes handek topikba.

    Ennek leginkabb az az oka, hogy a "maganzok" kozott sok a lusta szar jatekos. Esetleg volt 75$ja solverre, es mivel reg ellen megy a leosztas, emiatt eg a pofaja betenni, ha amugy par kattintassal ki is solverezhetne.

    Mondjuk hallottam tobb csoportbol is, hogy oda is keves leosztasokat kuldenek a jatekosok. Valahol kotelezove is tettek...

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, ez sajnos minden fórumon jelen van, de én azért észrevettem a sok szemét között a gyémántot is.

    Nyilván gyorsabban lehet haladni backinggel, de egyelőre nem tervezem azt hiszem. Magányos farkas vagyok...
    Szerintem itt pont most pont nem. A team hero tagok meglepően sok munkát beletéve korrektül válaszoltak, szóval szerintem respect. Értelmetlen kutyázás sem volt sok pedig amúgy a lejátszás minden utcán bugos volt, mint kifejtették. Szóval szerintem postolj nyugodtan.
    Ibiza likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Szerintem is tök korrektül válaszolgatnak a herosok és igazából az is jó, hogy az érdekes handekbe nem kerülnek be olyan handek, ahol mindenféle számok között elveszik a leosztás, hanem többnyire érthető szavakkal elmondják, hogy mi a történet.

    respect +1
    Ibiza likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Először is aki vágja a tendenciákat, felvázolná hogy a std 100bb eff SB v BU resteal range hogyan változik reg vs reg 200bb deep-en, továbbá hogy mi egy f.szán felépített defend range ez ellen!? Amennyire én képben vagyok, ilyenkor nem igazán 4betelünk a value hand-jeinkkel, innentől kezdve a bluff frek. is csökken. Megállja e a helyét, ha ilyenkor 0% 4bet range a stratégiánk? Mindenesetre deep-en a büdös életbe nem jutna eszembe ezt az ATo-t 4betelni, 100bb eff jó lesz a széles SB range ellen néhány ilyen offsuit blocker bluff.
    Egyébként a 2bb steal eléggé oldskool, ajánlom Misi videóját: http://media.pokerakademia.com/misirulez/Project_1.mp4
    Flop cb szerintem std, vs xr nem vagyok biztos, jó BD EQ-nk van, de bármelyik lejön, soha nem kapunk kifizetést.... egylapos sorral, egylapos flössel....
    Turn flösseit nem hiszem hogy valaha csekkelnie kéne, szerintem betelnünk kell, FE-nk is van, ill. az milyen gondolat ilyen deep-en, hogy ha XC-t tol, minden nem pározódott riveren a nut flush blockerrel all-innal kínáljuk meg?
    SötétEgér likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Itt a pont a flusht 2 utcán kellett volna reppelni, a turn checkkel nagyon lecappeltük magunkat, ezek után én több foldra (meg x/r-re is) számítanék egy 1/3 potos bettel mint a ~2/3-al, mert legalább azt reppeljük ami még lehet nálunk.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    100% hogy nem profitál a cbet. Sztem nézzetek utana hasonló boardon 100bb deep játékban !

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •