Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (53) összesen
Like Tree31Likes

Téma: NL50 - AcTd - river blöff

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is aki vágja a tendenciákat, felvázolná hogy a std 100bb eff SB v BU resteal range hogyan változik reg vs reg 200bb deep-en, továbbá hogy mi egy f.szán felépített defend range ez ellen!? Amennyire én képben vagyok, ilyenkor nem igazán 4betelünk a value hand-jeinkkel, innentől kezdve a bluff frek. is csökken. Megállja e a helyét, ha ilyenkor 0% 4bet range a stratégiánk?
    Nem valtozik brutalisan az SB 3bet range

    ATo-t dobja SB, AJo-t 3beteli 60%ban (100bbn AJot mindig 3beteli, es ATo-t 3beteli kb 50%ban)
    KJot nem 3beteli 200bbn, 100on igen

    PP ugyanaz, 55 esetek feleben, amugy 66+
    Suited lapok ugyanazok, tehat Ax suited (kiveve A6s, A2s A3s), K9s+ Q9s+ J9s+, T9s, illetve T8s frekvencija csokken, 100bn majdnem mindig, 200on ritkabban

    100bbn dobja a picsaba az 98s 87s 65s 54s lapokat, 200bbn ugyanakkor ezek kozul 76s 30%ban 3bet, 65s meg 20%ban, amugy dobja

    Olyan hatalmas valtozas nincs.

    A BTN range ugy valtozik, hogy AKo-t 75% call 25% 4bet, mig 100bbn ezt gyakrabban 4beteli.
    Amugy megmarad a 100%os 4bet AA/KK/AKssel, QQval pedig 50-50.
    AQs 100bbn mindig call, 200bbn viszont 50-50ben el4beteli.
    AJs ATs mindig call 100bnn, de 200bbn 25 es 30%ban 4bet.
    A8s 35% 4bet, A7s 22%, ezt a ket lapot 4beteli amugy csak kis frekvencival 100bbn is.

    Nehany tobb suited komboval megad: K6s+ mehet es amugy ezeket a kombokat dobja 100bbn, mig callozza 200bbn, tehat ezzel szelesiti:
    T7s, 86s, 75s, 64s, 53s

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ami meg erdekes:
    SB 100bbn AA-val mindig csak callozik 4betet, de 200bbn mindig el5beteli.
    AKo es AKs bekurja 100bbn, de 200bbn csak AKo es KKt tolja be 50%ban. KK amugy 50% 4bet nonallin, AKo pedig 35% call 15% 4bet nonallin.
    AKs 65% 4bet nonallin, 35% call.

    QQval pedig csak callozik 4betet, amit 100bbn persze betol.

  3. #33
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Kösz, melyik software "mondta meg"? Ez a színtiszta GTO megoldás, vagy figyelembe van véve (aktuális tét) rake struktúra, poptend is?
    Anélkül, hogy sok fogalmam lenne a deep elvekről, normál reg ellen részemről sem igazán változik az SB rstl range-em, gyengébb reget viszont letámadok, inkább csak suited kombókkal szélesítve, ill. ahogy írtad is, az offsuit kombók alja akkor átmegy 100%-ban a flat-be (ATo-KJo...). A leírásból a mid SC-k dobása furcsa számomra, azokat kivétel nélkül védem "vagy így vagy úgy".
    Ahogy fentebb is említettem, normál reg ellen 150+ bb deep-en a teljes range-emmel csak call-olom a 4betet, erről nem tudom ki mit gondol, ha jól rémlik MTT-s oktatóanyagban találkoztam ezzel az elmélettel.
    A BTN range ugy valtozik, hogy AKo-t 75% call 25% 4bet, mig 100bbn ezt gyakrabban 4beteli.
    A gyakrabban tudtommal 100%

  4. #34
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100% hogy nem profitál a cbet. Sztem nézzetek utana hasonló boardon 100bb deep játékban !
    100bb deep-en teljesen más lesz flop-on mindkét fél range-e, érdemes egy lapon vizsgálni akkor a két szituációt?
    S0nnyB1ack likes this.

  5. #35
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Fentebb vázolt 200bb deep range-ekkel néztem GTO-t, Norris kedvéért ATo is került az IP-nek Rendesen agyon lesz cbetelve ez a board, nem kérdés:

    illese and Norris80 like this.

  6. #36
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    GTO vs. GTO a további játék az aktuális lappal call a kis size XR-re, és bet turn-ön vs skip bet.

  7. #37
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendesen agyon lesz cbetelve ez a board
    Ez a legtöbb boardon elég standard jelenség IP agresszor és OP caller viszonyában.

  8. #38
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Való igaz, engem nem döbbentett meg

  9. #39
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GTO vs. GTO a további játék az aktuális lappal call a kis size XR-re, és bet turn-ön vs skip bet.
    A turn bettel egyet tudok érteni viszont még ha GTO vs GTO jó is a flop call akkor sem bet-callolnék az adott handben flopon, mivel szerintem nl50-en a regularok 98%-a nem játszik GTO-t még megközelítőleg sem.
    illese likes this.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz, melyik software "mondta meg"? Ez a színtiszta GTO megoldás, vagy figyelembe van véve (aktuális tét) rake struktúra, poptend is?
    Anélkül, hogy sok fogalmam lenne a deep elvekről, normál reg ellen részemről sem igazán változik az SB rstl range-em, gyengébb reget viszont letámadok, inkább csak suited kombókkal szélesítve, ill. ahogy írtad is, az offsuit kombók alja akkor átmegy 100%-ban a flat-be (ATo-KJo...). A leírásból a mid SC-k dobása furcsa számomra, azokat kivétel nélkül védem "vagy így vagy úgy".
    Ahogy fentebb is említettem, normál reg ellen 150+ bb deep-en a teljes range-emmel csak call-olom a 4betet, erről nem tudom ki mit gondol, ha jól rémlik MTT-s oktatóanyagban találkoztam ezzel az elmélettel.
    A gyakrabban tudtommal 100%
    Szintiszta GTO, zoom500 rake.

    Felejsd el az SBrol valo flatelest, plane ezekkel az ATo KJo lapokkal. Ebben a megoldasban nincs SB flat range, csak 3bet. En is ezt ajanlom, kiveve ha kicsi a minraise BTNtol, vagy ha BB fish, de reg vs reg szimplan 3bet vagy foldolj SBrol.

    Az az elmelet rossz, hogy deepen OOP csak callozzunk 4betet. Nem valami szaz eves anyagban volt?

    AK: ebben a megoldasban nem 100%, de magas Lehet nyugodtan 100%, ha GTO mixeli a jatekot 1 lappal, akkor nyugodtan valaszthatod 100%ban az egyik akciot, nincs nagy EV kulonbseg, es soha senki nem fogja tudni es soha senki nem fog alkalmazkodni ahhoz, hogy te az egyik akciot valasztod mindig a mixeles helyett (ezt ugy altalanossagban mondom, foleg postflop szitukra)

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •