Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (40) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL20 - Rossz river döntés?

  1. #11
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nagyon érdekes, mert a Unibet-en ez 10EUR-ig jellemző. 25-ön már sokkal agróbbak. Jobbára el is kenik a számat
    Változó a mezőny ebben az évben azon a téten ott: januárban-februárban erősebb és kisebb mezőny volt márciusban nagy és érezhetően gyengébb mezőny, áprilisban kicsit kisebb és erősebb volt márciushoz képest és most a Bootcamp idején kicsit erősebb mint áprilisban.
    illese likes this.

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet pecsimarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    iPoker - €0.20 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    CO: 106.8 BB
    BTN: 191.85 BB
    Hero (SB): 130.35 BB
    BB: 50.8 BB
    UTG: 165.05 BB
    MP: 189.35 BB

    Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has

    fold, MP calls 1 BB, CO calls 1 BB, fold, Hero calls 0.5 BB, BB checks

    Flop: (4 BB, 4 players)
    Hero bets 2.8 BB, BB calls 2.8 BB, fold, CO calls 2.8 BB

    Turn: (12.4 BB, 3 players)
    Hero bets 8.65 BB, BB calls 8.65 BB, CO calls 8.65 BB

    River: (38.35 BB, 3 players)
    Hero bets 17 BB, BB raises to 38.35 BB and is all-in, CO raises to 59.7 BB and is all-in, Hero fold

    CO shows (Two Pair, Aces and Sevens)
    (Pre 61%, Flop 65%, Turn 55%)
    BB shows (One Pair, Aces)
    (Pre 39%, Flop 35%, Turn 45%)
    CO wins 123.25 BB


    Sziasztok!

    Érdekelne a véleményetek hogy itt a river dobással vajon hibáztam é?
    Egy nagyon fontos dolog így a handek postolásával kapcsolatban, de már sokszor elhangzott: Ne tegyél be mutatást!

    Nagyon durván befolyásolja a kommenteket. Ha valaki mutatott volna itt egy A vagy K magas flusht, egyből lenne egy csomó egyetértő komment, hogy "persze standard fold".

    Preflop nem rossz a call, nagyon jó oddsot kapsz arra hogy flopot nézz még ha pozid rossz is gyenge ellenfelek ellen ki lehet egészíteni.

    Flopon személyszerint nem kezdenék el donkolni mivel kb két be nem határolható de általában brutál széles range ellen mész amiben az eq nélküli handektől a húzókon keresztül a nutsokig kb minden ott van szóval számítanék azért itt callokra, aztán mikor nem esik ki turnon a szín akkor ott leszünk OP egy megnövelt kasszában egy gyenge draw-val, kevés fold equityvel, nem épp egy ideális spot sem betre, sem checkcall-ra.

    Turnon, riveren így már standard hogy betelnék értékért a két gyenge játékos ellen. Így hogy gyakorlatilag két raise-t is kaptunk nem éppen egy happy call, de nem pont két gyenge játékos ellen akarom beszórni a rangem tetejét szóval én megadnám mert a value-rangeük nagy részét domináljuk.

    Durván 21-22% százalék potoddsot kaptunk riverre, ennyi eq-nk kell hogy legyen a nullás callhoz. Ha azt feltételezzük a két ellenfélről hogy mindketten kizárólag flushokkel pusholnak akkor pont megvagyunk:

    MP2 21.43% 21.43% 0.00% Qs2s
    MP3 39.29% 39.29% 0.00% AsKs, As9s, Ks9s, As8s, Ks8s, 9s8s, As7s, Ks7s, 9s7s, 8s7s, As6s, Ks6s, 9s6s, 8s6s, 7s6s, As5s, Ks5s, 9s5s, 8s5s, 7s5s, 6s5s, As4s, Ks4s, 9s4s, 8s4s, 7s4s, 6s4s, 5s4s
    CO 39.29% 39.29% 0.00% AsKs, As9s, Ks9s, As8s, Ks8s, 9s8s, As7s, Ks7s, 9s7s, 8s7s, As6s, Ks6s, 9s6s, 8s6s, 7s6s, As5s, Ks5s, 9s5s, 8s5s, 7s5s, 6s5s, As4s, Ks4s, 9s4s, 8s4s, 7s4s, 6s4s, 5s4s


    Ha hozzávesszük hogy néha lehet valamelyiknél blöff, vagy szélesebb ranget fognak value-pusholni akkor méginkább callolni kellene.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: png 1.PNG (47,6 KB, 0 views)
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2020. 05. 06. 10:07
    banoster, kacsa1st and pecsimarci like this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    2 utca bluff vagy Velue balance es sok Dead money is van, mivel sokszor Ax folytathatja. Nem tudom, mivel jobb egy check call, mint vegigloni

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @S0nnyB1ack:

    "Flopon személyszerint nem kezdenék el donkolni mivel kb két be nem határolható de általában brutál széles range ellen mész amiben az eq nélküli handektől a húzókon keresztül a nutsokig kb minden ott van szóval számítanék azért itt callokra, aztán mikor nem esik ki turnon a szín akkor ott leszünk OP egy megnövelt kasszában egy gyenge draw-val, kevés fold equityvel, nem épp egy ideális spot sem betre, sem checkcall-ra."
    +1

    azért azt nem hinném hogy minden flush ott van mindkét playánál (mint az equilab-ban), azt meg végképp kizárnám (olyan szűk infoval, hogy fishek), hogy CO c3b AI megy gyenge flössökkel és akkor már nem leszünk meg egy necces callra (ahol a raket nem is számoltuk).

    (utólag könnyű call )
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #15
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @S0nnyB1ack:
    azért azt nem hinném hogy minden flush ott van mindkét playánál (mint az equilab-ban),
    Mivel nem sokat tudunk a játékukról csak annyit hogy rossz így én nem vettem ki semmilyen flusht a rangeükből, de ha mégis kellene pont a legerősebb kombókkal kezdeném, azokkal amik riveren vernek minket, mivel még a fishek is gyakrabban fognak pre emelni suited broadwayekkel AKs,AQs,AJs,ATs,KQs,KJs,QJs,JTs vagy akár A2s-A9s lapokkal mint mondjuk egy T6s vagy 84s lapokkal.

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @S0nnyB1ack:
    azt meg végképp kizárnám (olyan szűk infoval, hogy fishek), hogy CO c3b AI megy gyenge flössökkel
    Mi alapján tudjuk végképp kizárni hogy egy ismeretlen gyenge játékos nem fog raise-brokeolni olyan erős kombókat mint a flush? Belegondol a call rangekbe és rájön hogy -EV a push?
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2020. 05. 06. 21:10

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    jól mondod az ATs+ és KTs+ flush-ök viszonylag ritkán lesznek náluk (most 1db AsKs lehetne csak), de a többi A és K magas flöss mind ott van. én ha nem tudom hogy hajlamos overplayre akkor könnyen elengedek egy Q magas flusht 3 way.

    "Mi alapján tudjuk végképp kizárni hogy egy ismeretlen gyenge játékos nem fog raise-brokeolni olyan erős kombókat mint a flush?"

    ez jogos, rosszul fogalmaztam: azt zárom ki hogy jók vagyunk 21%-ban! ha tippelnem kéne biztos 10% alá tenném hogy itt mi húzzuk a potot.

    ezt meg arra alapozom hogy ez az első olyan leosztás amit én láttam ahol ezen line után nincs senkinél nuts. bár az is igaz hogy nem kerülök ilyen limpelt potos helyzetekbe és ha igen akkor sem próbálok OOP óriás kasszát építeni.
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2020. 05. 06. 22:09
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    az is igaz hogy corona járványt sem láttam még, lehet ez picit a call felé billenti a dolgokat
    de nekem akkor is nehezemre esne elhinnem hogy két srác is túljátsza a kezét egy teljes beülőért. erre itt a bizonyíték rá, de szerintem jó dobást csinált hero!!!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #18
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Az amit viszont senki sem vett észre és elég fontos infó lehet: hol a flop harmadik lapja?...

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 04. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az amit viszont senki sem vett észre és elég fontos infó lehet: hol a flop harmadik lapja?...
    És ezt miből szűrted le? Mert az eredetin kívül még 2x idézve is van a teljes hand és minden alkalommal ott van mind a 3 lap flopon...

  10. #20
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet beci87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezt miből szűrted le? Mert az eredetin kívül még 2x idézve is van a teljes hand és minden alkalommal ott van mind a 3 lap flopon...
    Az jó mert én sem látom. Mi a harmadik lap?
    Capture.PNG
    Utoljára módosítva: zo6Hwf által: 2020. 05. 07. 08:15

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •