Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL20 - Rossz river döntés?

  1. #21
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Érdekes, pedig én is látom:

    flop.PNG

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    nálam is ez van:



    én S0nnyB1ack equilab-os postjából tudtam meg mi a 3. lap a floppon

    egy biztos a handdel kapcsolatban: bárhogy is döntünk a handben (akár helyesen vagy rosszul) kb semmi hatása nem lesz a winrate-re 100k mintán. úgy tippelném ekkora mintán kb 1x fordulhat elő ilyen szitu (limp pot, mutiway, 3 utca bet amit raise majd reraise követ).

    OP helyében inkább olyan szitukat elemeznék amelyek minden session-ben előfordulnak (akár többször is). azok a spotok hozzák a legtöbbet (vagy viszik) amelyek gyakran előjönnek még akkor is ha azok csak kis/közepes kasszák.

    ilyen handeket csak kedvtelésből/kíváncsiságból van értelme elemezni vagy akkor ha már az összes egyéb problémás szitut megoldottunk!
    Buksisak likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Basszus lehet Fish vagyok, de akkor sem kapok figyelmet a profik ellen. Ez egy A magas flop, sztem ahol 2 utca Bet jol balance-ol akar egy pure KJo backdoor fd-vel egy utca bluff ha nem javul. Fd 2 utca bluff , Ax 2 utca Velue Bet es bluff catch. Flush pure Velue

  4. #24
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam is ez van:

    egy biztos a handdel kapcsolatban: bárhogy is döntünk a handben (akár helyesen vagy rosszul) kb semmi hatása nem lesz a winrate-re 100k mintán. úgy tippelném ekkora mintán kb 1x fordulhat elő ilyen szitu (limp pot, mutiway, 3 utca bet amit raise majd reraise követ).

    OP helyében inkább olyan szitukat elemeznék amelyek minden session-ben előfordulnak (akár többször is). azok a spotok hozzák a legtöbbet (vagy viszik) amelyek gyakran előjönnek még akkor is ha azok csak kis/közepes kasszák.

    ilyen handeket csak kedvtelésből/kíváncsiságból van értelme elemezni vagy akkor ha már az összes egyéb problémás szitut megoldottunk!
    Egyetértek, nem egy aranybánya a river call és nem is ezen fog múlni hogy nyerünk-e hosszútávon.
    kacsa1st likes this.

  5. #25
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basszus lehet Fish vagyok, de akkor sem kapok figyelmet a profik ellen. Ez egy A magas flop, sztem ahol 2 utca Bet jol balance-ol akar egy pure KJo backdoor fd-vel egy utca bluff ha nem javul. Fd 2 utca bluff , Ax 2 utca Velue Bet es bluff catch. Flush pure Velue
    A magas flop oké, és? Mennyit számít ez egy limpelt potban két fish ellen? Mit akarunk előadni rajta SB-ről a pre call után? Balansz??? Ki ellen akarsz balanszolni a két limpelő ellen? Egy korábbi postodban egy csomó dead money-ról beszélsz, hol van az a csomó dead money? 4bb a pot flopon. Vagy a turn pot-ra gondolsz? Miután hero kapott két callt a flop donkra a turn pot kifejezetten contested, semmiképpen sem dead-money.
    kacsa1st likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Régebben isolaltunk egy limpet , mert akkoriban Dead moneynak hívtuk. Jelenleg 4 bb van a potban es leirtam egy ranget. Ha nem limpelt pot lenne, nyilvan nem lenne jo aggressor ellen a Bet strategy.

    leirhatnad, hogy mi a helyes line! Gondolom egy check call , majd turn call vagy fold javulás nelkul. Esetleg reraise ha javultunk, de az erős line sztem.

    en csak leirtam , hogy milyen lapokkal jatszanek ugy.

    Mi a helyes játék limpelt potban ?
    Utoljára módosítva: regie által: 2020. 05. 07. 10:18

  7. #27
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régebben isolaltunk egy limpet , mert akkoriban Dead moneynak hívtuk. Jelenleg 4 bb van a potban es leirtam egy ranget. Ha nem limpelt pot lenne, nyilvan nem lenne jo aggressor ellen a Bet strategy.

    leirhatnad, hogy mi a helyes line! Gondolom egy check call , majd turn call vagy fold javulás nelkul. Esetleg reraise ha javultunk, de az erős line sztem.

    en csak leirtam , hogy milyen lapokkal jatszanek ugy.

    Mi a helyes játék limpelt potban ?
    Limperek ellen nem kell balanszálni a rangeünket mert nagyon nem érdekli őket, ahogy általában a lineok és a betsize-ok sem. Mivel általában a limper weak, sokat callolgató játékos lesz ezért teljesen el lehet ellenük hagyni a blöfföket (pozin kívül és multiway pedig kiváltképpen) és bőven elég egy full valueheavy ranget betelni ellenük. Ha mégis szeretnénk valamit blöffölből is betelni akkor minimum legyünk pozícióban (ez nagyon ritka lesz mivel legtöbbször nem fogunk overlimpelni) és olyan handel kezdjünk potot építeni ami egy naked flushdraw-nal több eq-val rendelkezik fd+oesd, fd+gs, oesd + két over, fd+over stb.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Es hogyan lesz a legtöbb Velue a handben?

    nekem tetszik FD vel az 1 utca Bet give up vagy call ha can odds is.

  9. #29
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Es hogyan lesz a legtöbb Velue a handben?

    nekem tetszik FD vel az 1 utca Bet give up vagy call ha can odds is.
    Sonny pont leírta mi a hátránya ebben a spotban ezzel a FD-val a flop betnek.

    lehet nem láttad

    "Flopon személyszerint nem kezdenék el donkolni mivel kb két be nem határolható de általában brutál széles range ellen mész amiben az eq nélküli handektől a húzókon keresztül a nutsokig kb minden ott van szóval számítanék azért itt callokra, aztán mikor nem esik ki turnon a szín akkor ott leszünk OP egy megnövelt kasszában egy gyenge draw-val, kevés fold equityvel, nem épp egy ideális spot sem betre, sem checkcall-ra."
    regie likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Mióta hívjuk donknak a leadet? Riveren nagyon vékony a call, mondhatnánk mindegy, hogy dobunk-e, vagy megadunk, de pont ezért nem mindegy. +EV-t nagyon nem jelent, de varianciát annál inkább. Ez egy fold a river akció miatt.
    kacsa1st likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •