Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: 3bet pot IP as PFR river döntés

  1. #11
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tudnánk, hogy nem egy nagy 4bettor, akkor kerülhet a range-ébe AA is, meg AQ+ is, meg TT is, amiket betelhet riveren, de akkor még az AQ-t sem lehetne megadni.
    Hogy ennél a playánál itt valaha is AA legyen az extrém valószínűtlen. Egyrészről mindössze 1 ilyen kombója lehet, másrészről akik nem nagy 4bettorok azoknak meg általában azért szűk a 4bet rangeük mert 4betelnek egy 1-2-3%-os rangetetőt 0% blöffel, nem azért mert 3betre OP lassítanak ász párt.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2020. 05. 10. 14:33

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos nincs benne 3 utca value, ezért flop cbet, turn check, akkor riveren lesz egy szélesebb range több blöffel, meg blöffcatchel. River meg call vagy bet, ha checkel. Így alacsonyan tartanám a kasszát + gyengébb lapot reppelnék, ami river value.
    Riveren valószínűleg meglesz a ~27% a callra.
    Valószínűleg nincs benne 3 utca value, de lehet turn bet után a rivert is checkelni és nem osztottunk ingyen eq-t az egy zöldes pp-knek, KQoffoknak esetleg bármilyen gyengébb suited Ax-nek hogy riverelje a második párját, de kiszedtük a max value-t az összes gyengébb ászból amik ellen rossz rivereken (jellemzően zöld, vagy T) már nem betelnénk újra.

  3. #13
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel ismeretlen tört stackes játékos elég nehéz itt megmondani mi az a range amivel a 48as stackjéből 35-t donkol. Szvsz általánosságban ez gyakran value line erősebb kézzel.
    Lehet azt is találgatni, hogy nem inkább valami 1/3 körüli/alatti size-t használna rosszabb Ax-el.
    Ha nincsenek idevágó statok/noteok akkor itt csak találgatni fogunk.
    Egyetértek. Sajnos nincs semmi használható stat vagy note úgyhogy marad a tendency és ahogy írtad is szerintem is nagyon sokszor lesz ez value. Egyékbént elképzelhetőnek tartom, hogy annak ellenére hogy berakta a stackjének a 70%-át itt amúgy blokkbetel, de azt is leginkább valami kétpárral, settel.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nincs benne 3 utca value, de lehet turn bet után a rivert is checkelni és nem osztottunk ingyen eq-t az egy zöldes pp-knek, KQoffoknak esetleg bármilyen gyengébb suited Ax-nek hogy riverelje a második párját, de kiszedtük a max value-t az összes gyengébb ászból amik ellen rossz rivereken (jellemzően zöld, vagy T) már nem betelnénk újra.
    Hát igen, nekem se tetszik az ingyen equity része a dolognak, de aggronak tűnik, szerintem könnyebb bet hibára késztetni, mint callra. A turn checkre meg harapnak. 70%+ blank river lesz, amiben egyrészt blöffölhet, másrészt egy T is könnyebben herocallol a szaggatott linera. Turn cbettel nagyobb nyomás alá helyezed, nagyon leszűkül a range.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  5. #15
    Team Hero Ocsi_Bacsi_UK avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Nekem is tetszene a turn check bizonyos %-ban, bar a bet is teljesen megfelelo.

    A preflop statok alapjan nekem is agresszivabbnak tunik, legalabbis a 3betje eleg magas. Ugye riveren nagyjabol negybol egyszer kell bluffot fognunk, ami szerintem meg fog torteni. Amivel biztosan callolnek, azok az olyan top parok, amiknek a kiserojeben treff lesz, ezzel is blokkolva a slow playelt flushoket.

    Egy fold to 3bet stat tenyleg jol jonne, hogy legalabb nagyjabol be tudjuk loni a ranget. Termeszetesen ha keveset dob, akkor tobb suited hand lesz nala, akkor mar nem biztos, hogy jok leszunk a river callal. Valamint egy wwsf, utcankenti agg%, x/r, utcankenti donkbet stat is johetne, hiaba csak 500 handunk van rola, legalabb korvanalazodna bennunk villain jatekstilusa, range
    KisMuck likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy ennél a playánál itt valaha is AA legyen az extrém valószínűtlen. Egyrészről mindössze 1 ilyen kombója lehet, másrészről akik nem nagy 4bettorok azoknak meg általában azért szűk a 4bet rangeük mert 4betelnek egy 1-2-3%-os rangetetőt 0% blöffel, nem azért mert 3betre OP lassítanak ász párt.
    Rendben, arra gondoltam, hogy jó lenne tudni, van e 4bet range-e egyátalán. 500 hand azért elég arra, hogy ezt tudjuk. Részletkérdés, nem is tettem a range-ébe olyanokat, amikről beszéltem. Egyébként meg, faxom tudja mennyit dobsz 4betre, ha sokat simán callozok ellened AA-t ilyen szituban és szopkodhatod a GTO-dat.

  7. #17
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsi_Bacsi_UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy fold to 3bet stat tenyleg jol jonne, hogy legalabb nagyjabol be tudjuk loni a ranget. Termeszetesen ha keveset dob, akkor tobb suited hand lesz nala, akkor mar nem biztos, hogy jok leszunk a river callal. Valamint egy wwsf, utcankenti agg%, x/r, utcankenti donkbet stat is johetne, hiaba csak 500 handunk van rola, legalabb korvanalazodna bennunk villain jatekstilusa, range
    Like. Ennyi.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •