Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (138) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Skrillről pénzlevét legolcsóbb módja?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet KnipFloyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Én is ezt a módszert látom a legkedvezőbbnek, van Skrillem és nyitottam Transferwise accountot (mindkettő USD), viszont nem tudok USD küldeni a Trasnferwise accountra, nem tudom felvenni a withdraw-nál az USD accountot.
    Kell hozzá rendelni kártyát a Skrilltől? Tudnál segíteni hogy hogy lehet összekötni a kettőt?

    Előre is köszi!
    Szia!

    Nem kell transferwise accountra küldeni, csak a skrilles bankkártyát kell megadni, miután a bankszámla adataidat kitöltötted, technikailag egy kártyás vásárlás.
    djeleven likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 30.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Kripto deposit euros alapu netellerre/skrillre->onnan transferwiseal a skrilles euro alapu kartyat hasznalva kuldeni euros alapu magyar raiffeisenes bankszamlara elvileg 1%-ert az olcsobb, mintha ugyanigy depositolnek netellerre/skrillre es onnan bank wire-val raiffeisenes euros alapu bankszamlara? A Skrill szerint a bank wire 10euro fix amit nehezen hiszek, mert ok mindenbol szazalekot vonnak..de ha igy lenne, akkor ertelem szeruen ez jobban megerne, ha nagyobb osszeget szeretnek kikerni, otlet?

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Nem kell transferwise accountra küldeni, csak a skrilles bankkártyát kell megadni, miután a bankszámla adataidat kitöltötted, technikailag egy kártyás vásárlás.
    Köszi szépen, megvilágosodtam, pont így kellett pénzt feltölteni transferwise-ra a számlanyitáshoz, de valahogy nem láttam a fától az erdőt...
    Már csak annyi kérdésem van hogy ehhez kell kártyát rendelni a Skrilltől, vagy elég a virtuális kártya is?

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet KnipFloyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen, megvilágosodtam, pont így kellett pénzt feltölteni transferwise-ra a számlanyitáshoz, de valahogy nem láttam a fától az erdőt...
    Már csak annyi kérdésem van hogy ehhez kell kártyát rendelni a Skrilltől, vagy elég a virtuális kártya is?
    Hát én fizikait használok, de szerintem jónak kell lennie a virtuálisnak. Pont olyan mintha webshopban vásárolnál az egész.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én fizikait használok, de szerintem jónak kell lennie a virtuálisnak. Pont olyan mintha webshopban vásárolnál az egész.
    Köszi szépen, rengeteget segítettél, örök hála!
    SötétEgér likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Itt is felteszem a kérdést, mert fentebb előfordult hasonló szituáció.

    Neteller USD számláról szeretnék utalni USD-t Revolutra. Addig el is jutok, hogy hozzá kell adni egy új bank accountot, beírok mindent(IBAN,BIC), de a pénznemek között nem szerepel az USD - teljesen mindegy, hogy mit választok ki országnak.. Vagyis, nem tudom megadni a hozzáadott bankszámlánál az usa dollárt, de ausztrál dollár, tuniszi dollár, svéd korona választható.

    Amikor még üres minden mező, akkor sem lehet usd-t választani, miközben a számlám is abban van és a fogadó számla is tudja $-ban fogadni.

    Mi okozza ezt a problémát?
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2020. 05. 22. 15:06

  7. #27
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Egyszerűen csak csinálj úgy, mintha vásárolnál. Nincs fee-je sem.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen csak csinálj úgy, mintha vásárolnál. Nincs fee-je sem.
    Ezt hogy érted, hogy csináljak úgy, mintha vásárolnék? Hogy kerül át a neteller számláról a revolutra? Nem utalni (money out) kell?

    Vásárolni akkor tudok, ha már a Revolut számlán van a pénz. Több helyen is az olvasható, hogy fee nélkül lehet átjuttatni netellerről revolutra.. Ha ausztrál $-ban küldöm, az nem éppen költséghatékony..
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2020. 05. 22. 18:16

  9. #29
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Megnyitod a Revot, hozzáadsz egy usd számlát, hozzáadod a neteller kártyád és befizetsz.
    Ascent888 likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Így már értem, köszönöm szépen!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •