Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By beci87
  • 1 Post By Ibiza
  • 1 Post By SötétEgér

Téma: sb vs bu A3s gameplan?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás sb vs bu A3s gameplan?

    A3s.png
    kinek mi itt a terve? ha blank esik vagy egy más színű Q akkor sztem 3barrelezem, hülyeség? setet slowozot AA AKt jól blokkolom, többi handdel nem annyira happy neki végig callolni

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 04. 10.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Szerintem ennél jobb blokkerre lenne szükség, legalábbis nekem nem tűnik std-nak hogy az ellenfél preflop AA és AK-t slowoljon. A többi hand az elég tág fogalom, lesz bőven erős blöffcatcher a rangében, a mi handünk pedig nem nagyon tud javulni.
    forexnub likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Itt az a baj, hogy egy button raise call range tele lesz olyanokkal amik ellen a mi harmadik párunk kevés. Három utcás színtiszta bluffot meg szerintem nem pozíción kívül kell előadni, legalább valami backdoor esély kellene az emelgetéshez.
    A flop bet nagyon kicsi. A floppon van egy jókora range előnyöd a PF 3bet miatt. Egy ilyen boardon viszont királlyal sokkal nagyobbat emelnél mint 1/3.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Tok standard range cbet egyharmaddal.
    En itt elesben valszeg a gutshotokat utom tovabb az egyertelmu bloffot mellett.
    GTO uti az osszes A3s kombot meg 66 felet, de csekkeli T9st meg J9s felet.
    A3s a jatek amugy ezen a riveren: checkcall.... De ehhez feltetelezi, hogy BTN bekurja riveren 22, 44, 55, A3s, meg 11 kombo asz magast (AJo fele, meg az ott maradt Ax suitedeket)

    Nem lepne meg, ha elesben jobb EV lenne betolni riveren, checkcall helyett, mert GTO itt megad ~8 kombo Qx komboval, 4 kombo 8xszel amit szerintem elengednek.
    forexnub likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Szerintem ezt vagy így turnon fel kell adni, vagy 3 barrel. Mondjuk így hogy semmi infó az ellenfélről az előbbi jobban tetszik.
    forexnub likes this.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Ez egy nagyon sima flop check call, mivel szélesebb showdown Velue ranget reprezentalsz mint a betel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •