Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen
Like Tree15Likes

Téma: egyudrobert 05.30. szombati csomag

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet szr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudomásul kell venni, hogy ez egy fórum. Bárki, még olyan is hozzászólhat a topikodhoz, aki nem akar vásárolni. Erre nem az a válasz, hogy aki nem akar venni az ne pofázzon. Tudod erre az a válasz, hogy akinek nem tetszik ez a fórum, annak nem kötelező itt hirdetnie.
    Ha egy ilyen, egyáltalán nem durva hozzászólás után kiborulsz, nem tudom mit csinálsz három cooler után egy MTT-n.
    Nem borultam ki csak nem volt segítő szándékú a hozzászólása és arcátlannak nevezett...

  2. #22
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Offolás, hogy szóvá tesszük egy csomagnál: "elfelejtetted" bemutatni, miért érdemes befektetnünk. Semmiből nem tart egy Scope opt-in, semmiből nem tart egy screenshot a tarcker-ed bb grafjáról, vagy legalább néhány nyomorult stat, 19/15-öt tolsz, vagy 36/2-t....
    A helyedben azt csinálnám,amit csiga19794 irt
    Kb. mindannyian hasonlóakat írtunk neki. Norris még vett is tőle %-ot, még is tojt rá, hogy legalább válaszoljon neki, referenciát továbbra sem próbált mutatni. Nem tudom fejből a szabályzatot, de van ahol így csomagot kiírni nem is engedélyezett.
    akár privátba is elmondhatta volna a véleményét,ha tényleg segítő szándék lett volna benne
    Ostobaság lett volna privátba írni, teljesen témába vág, ide tartozik minden, miket írtunk
    nem volt segítő szándékú a hozzászólása és arcátlannak nevezett
    Miben kéne segíteni? Még mindig nem érted miről van szó? Általában tudni szeretnék a leendő befektetők, hogy mi az EV, erre hívtuk fel a figyelmed, amire tojtál rá, ehhez miféle segítséget igényelnél? Ha nem tudsz valamit és kérdezel, lenne bőven aki segít. Az is értelmezhető segítségnek, hogy felhívtam rá a figyelmedet, mekkora arcátlanság így viselkedni egy kedves befektetővel, aki kért/kérdezett/vásárolt tőled.

  3. #23
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Kedves Robi!


    Végig olvastam az utóbbi pár kommentet és engedd meg hogy véleményt formáljak és segítsek kicsit a kialakult helyzet mielőbbi megoldása és értelmezése érdekében, illetve az ügy elmérgesedésének megelőzéséért.

    Valóban vártam egy reakciót a referenciákra tett finom utalásommal kapcsolatban, ez sajnos nem történt meg. Számomra ez nem okozott akkora problémát hogy szóvá tegyem, én az ilyen kisebb csomagokból való vásárlást igazából "adományként" és segítségként fogom fel, ami tök jól is elsülhet ha sikerül valami komolyabb eredményt elérni, de ha nem, akkor sincs probléma, lévén az is szimplán jól esik ha csak segíthetek valakinek aki ugyanúgy ezt a csodálatos játékot szereti amit én, illetve mindannyiunk.

    Viszont nem vagyunk egyformák, és teljesen jogosnak érzem azt az igényt, ha valaki szeretné tudni az eddigi eredményeidet és ez alapján vásárolna, ezt pedig ugye nem kapta meg a mai napig sem, illetve csak részben.
    Nagy valószínűséggel ennek köszönhető, hogy holtponton van az értékesítés.

    Ahogy én olvastam - és ismerve a hozzászólókat azt gondolom hogy igazam van-; mindenki az ügy előrelendítése érdekében szólt hozzá és konkrét tippeket is kaptál amik segíthetnek illetve amikre nem gondolhattál eddig esetleg, a potenciális vásárlások növelése érdekében. Valaki még azt is jelezte, hogy vásárolna is ha lenne referencia, de ezt is figyelmen kívül hagytad...

    A reakcióid ezekre az észrevételekre sajnos finoman szólva hagynak némi kívánnivalót maguk után... Ezeket a tanácsokat inkább illene mind megfogadni és a lehető leghamarabb kivitelezni - a szócsatákba való bonyolódás helyett, hiszen elsősorban a te érdeked hogy a csomag elmenjen és lehetőséget kapjál nagyobb versenyeken is bizonyítani.

    Talán még nem késő és van visszaút, kérek mindenkit hogy borítsunk fátylat az utolsó pár kommentre és várjuk a staking kiírójának reakcióját a felmerült igényekre.


    Norris80
    Buksisak likes this.

  4. #24
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább a sharkscope-ra kéne opt inelni a pocketfives helyett. Pontosan nem emlékszem a menetére,de talán 3 centet kell küldened ps-ről a sharkscope nickre,amit vissza is adnak talán. Azért ezt ne vedd készpénznek,kérdezz utána. Azt vágod,hogy 215 dolcsit tudsz küldeni a ps-ről,ha nincs megemelve a limited? Ebből is lehet probléma a befektetőkkel.
    Köszi Csiga, már intézem is!

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Robi!


    Végig olvastam az utóbbi pár kommentet és engedd meg hogy véleményt formáljak és segítsek kicsit a kialakult helyzet mielőbbi megoldása és értelmezése érdekében, illetve az ügy elmérgesedésének megelőzéséért.

    Valóban vártam egy reakciót a referenciákra tett finom utalásommal kapcsolatban, ez sajnos nem történt meg. Számomra ez nem okozott akkora problémát hogy szóvá tegyem, én az ilyen kisebb csomagokból való vásárlást igazából "adományként" és segítségként fogom fel, ami tök jól is elsülhet ha sikerül valami komolyabb eredményt elérni, de ha nem, akkor sincs probléma, lévén az is szimplán jól esik ha csak segíthetek valakinek aki ugyanúgy ezt a csodálatos játékot szereti amit én, illetve mindannyiunk.

    Viszont nem vagyunk egyformák, és teljesen jogosnak érzem azt az igényt, ha valaki szeretné tudni az eddigi eredményeidet és ez alapján vásárolna, ezt pedig ugye nem kapta meg a mai napig sem, illetve csak részben.
    Nagy valószínűséggel ennek köszönhető, hogy holtponton van az értékesítés.

    Ahogy én olvastam - és ismerve a hozzászólókat azt gondolom hogy igazam van-; mindenki az ügy előrelendítése érdekében szólt hozzá és konkrét tippeket is kaptál amik segíthetnek illetve amikre nem gondolhattál eddig esetleg, a potenciális vásárlások növelése érdekében. Valaki még azt is jelezte, hogy vásárolna is ha lenne referencia, de ezt is figyelmen kívül hagytad...

    A reakcióid ezekre az észrevételekre sajnos finoman szólva hagynak némi kívánnivalót maguk után... Ezeket a tanácsokat inkább illene mind megfogadni és a lehető leghamarabb kivitelezni - a szócsatákba való bonyolódás helyett, hiszen elsősorban a te érdeked hogy a csomag elmenjen és lehetőséget kapjál nagyobb versenyeken is bizonyítani.

    Talán még nem késő és van visszaút, kérek mindenkit hogy borítsunk fátylat az utolsó pár kommentre és várjuk a staking kiírójának reakcióját a felmerült igényekre.


    Norris80
    Szia!

    Nem tudok sajnos a pocketfivesra regisztrálni,nem küld visszaigazoló email-t.Esetleg,ha te megtudod nézni az én statjaimat,akkor küldjél légyszi egy képet róla.(poekrstars: egyudrobert)Nem tudok mást kitalálni,mióta kiraktam ezt a csomagot,azóta próbálom a regisztrációt,de sikertelen.

    Én nem akartam ezt a szócsatát és a magam részéről lezártnak tekintem.

    Ha estig nem megy el a csomag,akkor holnap reggel a pénzeket visszaküldöm,vagy ha beleegyeztek átalakítom a csomagot úgy,hogy a magam részéről a tervezett 60$-t beleteszem a ti általatok küldött pénzekkel,ami jelen állás szerint kb.40 $,így összesen 100 $ értékben egy új csomagot állítanék össze.

    De tényleg nem szeretnék ráerőszakolni semmit senkire,nem probléma, ha visszamondjátok.

    Várom a javaslatokat!

    Szép napot !!!

  6. #26
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Lezártnak tekintem = továbbra is sz@rok az egészre, amikről ezek itt pofáznak
    Nem p5 kéne, hanem pl. scope opt-in, labs opt-in, HM/PT database-ből valami rólad...

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lezártnak tekintem = továbbra is sz@rok az egészre, amikről ezek itt pofáznak
    Nem p5 kéne, hanem pl. scope opt-in, labs opt-in, HM/PT database-ből valami rólad...
    Nem szarok az egészre,ezt már többször leírtam..nem tudok regisztrálni...

    a vitát zártam le és téged is erre szeretnélek kérni.

  8. #28
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Szövegértésből milyen osztályzatot adnál magadnak?

  9. #29
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Sharkscope optin +1

  10. #30
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Nem vagyok most gépközelben, megpróbálnál egy sharkscope reget / opt int is légyszi?

    Köszönöm.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •