Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By S0nnyB1ack

Téma: befejezetlen blöffök AKo KQo

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás befejezetlen blöffök AKo KQo

    sb vs bb ako 3barrel.jpg
    btu kqo.png
    be kellett volna riveren fejezni ezeket?
    a KQo-t treffeken akartam, de itt is bekellene?

  2. #2
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sb vs bb ako 3barrel.jpg
    btu kqo.png
    be kellett volna riveren fejezni ezeket?
    a KQo-t treffeken akartam, de itt is bekellene?
    A KQo handben a turn callra nem nagyon találok jó indokot, annál többet a foldra. Implied odds nincs, sorra várni nincs oddsunk, villain nagyon erős ranget reprezentál, lehetünk már drawing dead-ek. Arra callolni, hogy treff rivereken kitoljuk a potból az eddigiek alapján elég optimistának tűnik, egyrészről mennyi fold eq-nk lesz amikor checkel, másrészről ott lesznek azok a scenariok amikor lehetőségünk sem lesz hogy blöfföljünk mert ő maga betolja előlről. Blank rivereken ahol nem leszünk sd képesek szintén ott leszünk egy kellemetlen spotban mert vagy feladjuk a nagy potot egy checkbehindal vagy beleblöffölünk egy olyan range-be ami szarásig van blöffcatcherrel. Turn fold, kismillió jobb lapunk van hogy folytassuk.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2020. 05. 30. 10:30

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A KQo handben a turn callra nem nagyon találok jó indokot, annál többet a foldra. Implied odds nincs, sorra várni nincs oddsunk, villain nagyon erős ranget reprezentál, lehetünk már drawing dead-ek. Arra callolni, hogy treff rivereken kitoljuk a potból az eddigiek alapján elég optimistának tűnik, egyrészről mennyi fold eq-nk lesz amikor checkel, másrészről ott lesznek azok a scenariok amikor lehetőségünk sem lesz hogy blöfföljünk mert ő maga betolja előlről. Blank rivereken ahol nem leszünk sd képesek szintén ott leszünk egy kellemetlen spotban mert vagy feladjuk a nagy potot egy checkbehindal vagy beleblöffölünk egy olyan range-be ami szarásig van blöffcatcherrel. Turn fold, kismillió jobb lapunk van hogy folytassuk.
    turn x-el bb, én betelek
    mivel blöffölnél turn?

    van 12 kombó JJ, 66, AJs, KJs, QJs, JTs, amivel értékért akarok betelni
    turn blöff KcQc,Tc9c,KQo,
    riveren fd-ket nem hiszem hogy befejezem, KQo sztem jó lenne, rossz gondolat?

  4. #4
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    turn x-el bb, én betelek
    mivel blöffölnél turn?

    van 12 kombó JJ, 66, AJs, KJs, QJs, JTs, amivel értékért akarok betelni
    turn blöff KcQc,Tc9c,KQo,
    riveren fd-ket nem hiszem hogy befejezem, KQo sztem jó lenne, rossz gondolat?
    Jól benéztem a handet, nem callol hero hanem betel. Ha ezzel a sizeal akarsz betelni turnon akkor a 12 kombó value mellè 4 kombó blöfföt tehetsz. A treffes kombók jók mert van equityjük a call range ellen viszont egy pushra dobnunk kellene ami nem túl happy. Én olyan handeket blöffölnék inkább amik egyrészről blokkolják a maradék két bubit másrészről egy push esetén easy foldon vagyunk vele mint pl KhQh, KsQs, KhTh, QhTh, KsTs, QsTs esetleg TsTh ilyesmi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •