Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By WINAMAXDONK
  • 1 Post By WINAMAXDONK

Téma: MuchBetter

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás MuchBetter

    Sziasztok!

    Van bárkinek tapasztalata ezzel a pénzügyi szolgáltatással kapcsolatban? Mert engem érdekelne. :-)
    Köszönöm előre is!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mire gondoIsz pontosan.Nekem van kérdezz nyugodtan.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Köszi!

    Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire jó ez az online pézügyi tranzakciókhoz a versenytársakkal összehasonlítva? Tehát nem kerül-e jelentősen többe, ha ezt használja az ember, mint a Skrill vagy a Neteller? Nem nyújt-e sokkal kevesebb lehetőséget?
    Mert nézegettem kicsit és szimpatikusnak tűnik, de teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren! Eddig csak játszadoztam, de lassan ideje lenne kicsit komolyabban foglalkozni a pókerrel és ehhez nem árt, ha egy jó pénzügyi rendszert haszálsz. Szerintem. :-)

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    https://muchbetter.com/all/wp-conten...etter-fees.pdf megkeresed a Skrillt és Netellert azokkal összetudod hasonlitani de emlékeim szerint ezek a feek nem nagyobbak.

    Kevesebb terembe tudod használni de honIapon az is fel van sorolva hogy hol.De ahol fix opcio PS,PS ES,Party,GG és még sok más helyen.Ugye ez egy app PC-n nem tudod.
    kohagyma likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nincs virtuaI card csak fizikai pl én szeretem ha van virtuaI is de ez az egyetIen szar amit tudok mondani.
    kohagyma likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Köszönöm! Akkor szerintem ez lesz a kiválasztott! :-)

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 10. 04.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni. Utaltam x összeget a MuchBetter-re. Nem nagy összeg, tényleg minimális. Nem is szeretnék vele foglalkozni. Lehetséges lenne törölni az egészet? Az alkalmazást töröltem. Csak attól félek hogy felszámolnak valamiféle díjat. Hogyan tudom az egészet törölni?

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok, igényeltem volna az ingyenes kártyát, de azt szeretné, hogy legyen a számlámon 115usd, ez miért van?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •