Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree21Likes

Téma: GGPoker - az online pókerpiac elmúlt öt évének nagy sztorija

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Szerintem a kliens nagyon gagyi! próbál a fulltilt-re hasonlítani, gyerekes nagyon, de ha ez tetszik vaakiknek játszanak ott számadatilag hány tízezerrel van a stars alatt player/nap- ra gondolok.. 80-100 ezer?
    Sokan az alapján ítélik meg hogy ott van leszerződtetve Daniel Negreanu+ egyéb 'profik' de ők oda mennek ahol a legtöbbet ajánlják nekik, ha ez egy zug Moldova-i kaszinó lenne akkor azt a plecsnit raknák a ruhájukra.. pénz beszél..
    Utoljára módosítva: G4mbl3r által: 2020. 06. 05. 14:58

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan mint a piacos kínai Adidos.
    Lehet jól néz ki de valami nincs rendben vele!
    Ez a terem jól néz ki?? Szerintem ocsmány témák vannak, skin-ek meg minden grafikai elem gagyi.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet G4mbl3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a kliens nagyon gagyi! próbál a fulltilt-re hasonlítani, gyerekes nagyon, de ha ez tetszik vaakiknek játszanak ott számadatilag hány tízezerrel van a stars alatt player/nap- ra gondolok.. 80-100 ezer?
    Sokan az alapján ítélik meg hogy ott van leszerződtetve Daniel Negreanu+ egyéb 'profik' de ők oda mennek ahol a legtöbbet ajánlják nekik, ha ez egy zug Moldova-i kaszinó lenne akkor azt a plecsnit raknák a ruhájukra.. pénz beszél..
    egyáltalán nem lepődnék meg, ha negró egyetlen partit sem játszott volna még az oldalon (ha van egyáltalán regisztrált fiókja)
    G4mbl3r likes this.

  4. #14
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet aggressivepostflopcbet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyáltalán nem lepődnék meg, ha negró egyetlen partit sem játszott volna még az oldalon (ha van egyáltalán regisztrált fiókja)
    Ezen felbuzdulva rákerestem, hogy van-e vmi elérhető játszott handje és sikerült erre a videóra akadnom: https://www.youtube.com/watch?v=2gvXNuAVSMw

    nem néztem végig, kb addig bírtam hogy magyarázza hogyan kell aranyat bányászni a spin&go-hoz vagy vmi ilyen marhaság.. mindig van lejjebb úgy tűnik

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 01. 11.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen felbuzdulva rákerestem, hogy van-e vmi elérhető játszott handje és sikerült erre a videóra akadnom: https://www.youtube.com/watch?v=2gvXNuAVSMw

    nem néztem végig, kb addig bírtam hogy magyarázza hogyan kell aranyat bányászni a spin&go-hoz vagy vmi ilyen marhaság.. mindig van lejjebb úgy tűnik
    laza egy millió dolláros egyenleg befigyel. persze ilyen variancia mellett nem árt

  6. #16
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet G4mbl3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a terem jól néz ki?? Szerintem ocsmány témák vannak, skin-ek meg minden grafikai elem gagyi.
    Hát sztem is gyerekes, inkább hasonlít valami internetes game-re de sokaknak tetszik.
    G4mbl3r likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    A magas rakeback ellenére is ez a terem egy túlhypeolt kalap szar szerintem.
    G4mbl3r likes this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magas rakeback ellenére is ez a terem egy túlhypeolt kalap szar szerintem.
    20%ot nem mondanám magasnak... inkább kevésnek annak tükrében hogy milyen magas a rake

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Igen az így elég masszívnak tűnik elsőre de komolyan kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy (már amennyire) ismerve így a tv-ből, internetről Negreanu életvitelét ( bellaggio bobby's room, super hyper high roller mtts... etc...) mit csinál a GG Pokeren reklámon kívül??? Nem létezik hogy van rá ideje, jó most pont volt meg van ez a pár hónap bezártság, elhiszem h játszik is online, de ahogy vége sztem elő sem veszi a laptopját kb 2 évig
    Véleményem szerint semmi valóság alapja nincs annak hogy ő neten grindol életvitelszerűen..
    Utoljára módosítva: G4mbl3r által: 2020. 06. 06. 09:16

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 17.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát sztem is gyerekes, inkább hasonlít valami internetes game-re de sokaknak tetszik.
    És még tudod hogy mit nem értek?
    Persze ez is szubjektív vélemény, a jó nőkön is lehet vitatkozni, valakinek a vörös, valakinek a fekete, szőke...
    De szerintem többen vagyunk azon az állásponton, hogy ha már pénzről van szó, és elég komoly összegekről, (valakinek $100, $1000$ valakinek $10K....) ez is szubjektív, de a lényeg hogy nem játékpénz.. szóval nem érzik úgy hogy ennek meg kellene azért adni a legalább 'komolynak tűnő hátteret' ? Gyerekfilmre emlékeztető figurák stb... Persze valakinek a 'Harry Potter', valakinek a 'Bárányok hallgatnak' a komoly.
    Ha egy pokerhez full nem értő külső szemlélő megkérdezné hogy mit csinálsz miközben high stakes pokerezel ( vagy mid stake, vagy mikro, teljesen mindegy) a válaszodra nem hinné el hogy te pénzben játszol, mert egyszerűen GAGYI KISgyerekes az egész. Nem akarom a PS-t sztárolni, de azon látszik hogy nem 12 éveseknek készült..

    Kicsit körülményesen írtam, de remélem érthető..

    Sokaknak tetszik-kel meg az a véleményem, hogy nagy része azért játszik ott mert új, és valóban élvezik ezt a gagyi stílust, kisebb részük meg azért játszik ott, mert valszeg valamilyen okból a választott játéktípusban hatalmas edge-t éreznek ott, és csak bizniszként tekintenek rá, nem érdekli a körítés, egyszerűen pozitív hozamú a játék ott. Mint például Németh András!
    Utoljára módosítva: G4mbl3r által: 2020. 06. 06. 09:15
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •