Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (62) összesen
Like Tree38Likes

Téma: A PokerStars bevezette az All-In Cashoutot

  1. #41
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Hogy érted hogy nem reális? MW potban még nem keveredtem olyan szituba, hogy alkalmazzam.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    En nem vagyok biztos benne, de ha van egy 5 10 10 dolláros stack es van 33 % a lapok ellen 8.3 dollart kell adnia. Passz ! Irtam es gondolkodtam, de nem ertem mi alapján számolja ki. Plo-ban AA val is csak annyit kapunk es lehet, hogy veszítünk az 5 dollar ellen, de a 10 dollar ellen nyerünk akkor 10 dollárunk lesz, nem 8.3

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En nem vagyok biztos benne, de ha van egy 5 10 10 dolláros stack es van 33 % a lapok ellen 8.3 dollart kell adnia. Passz ! Irtam es gondolkodtam, de nem ertem mi alapján számolja ki. Plo-ban AA val is csak annyit kapunk es lehet, hogy veszítünk az 5 dollar ellen, de a 10 dollar ellen nyerünk akkor 10 dollárunk lesz, nem 8.3
    Nem igazan. A main pot 5+5+5=15 erre van 33%od az 5$ + hozza a 10$side potbol a megfelelo %od a masik 10es stack lapja elleni %nak megfeleloen. Jol mondom?

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha van egy 5 10 10 dolláros stack es van 33 % a lapok ellen 8.3 dollart kell adnia. .... nem ertem mi alapján számolja ki.
    25*0.33=8.25

    az a qurva matek!
    kohagyma and fszt2 like this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Idézet Lyukszormok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazan. A main pot 5+5+5=15 erre van 33%od az 5$ + hozza a 10$side potbol a megfelelo %od a masik 10es stack lapja elleni %nak megfeleloen. Jol mondom?
    Nem néztem utana, de ha valaki jatszik ott, dobhatna egy screen shot ot hogy is van!

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 26.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En nem vagyok biztos benne, de ha van egy 5 10 10 dolláros stack es van 33 % a lapok ellen 8.3 dollart kell adnia. Passz ! Irtam es gondolkodtam, de nem ertem mi alapján számolja ki. Plo-ban AA val is csak annyit kapunk es lehet, hogy veszítünk az 5 dollar ellen, de a 10 dollar ellen nyerünk akkor 10 dollárunk lesz, nem 8.3
    Tudod az a baj, hogy senki nem érti ezt a bejegyzésed, mert nem találták még fel az értelmezéséhez szükséges nyelvtant. Még az sem derül ki belőle, hogy mi a vélt problémád, mert egymásnak ellentmondó dolgokat írsz benne.

    Ha mindhárom játékos equity-je pontosan ugyanaz, akkor játszol egy main potért, ahol 15$ megnyerésére van 33%-od, és játszol egy side potért, ahol további 10$ megnyerésére van 50%-od, szóval összességében 15*0,33 + 10*0,5 = 10$ equity-d van a potban és ennyit is kapsz (minusz 1%) a cashoutnál, ami magától értetődő, mivelhogy ennyivel indultál neki egy teljesen flip szituációnak. Nem akarlak elkeseríteni, de nem fogsz tudni olyan dolgot mondani a pokerrel kapcsolatban, amire a PS nem gondolt már jóval korábban.
    Utoljára módosítva: PCdude által: 2020. 06. 10. 00:57
    illese, kohagyma and kacsa1st like this.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Verd ki!

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 26.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Gondolkodj már egy kicsit, idetolsz egy ilyet, hogy "nehogy kikérd multiway potban, mert nem reális %-os kifizetést kapsz", de bele se gondolsz, hogy amit állítasz, az valójában mit jelentene? Nyilvánvalóan ha úgy lenne a cashout equity-je meghatározva, ahogy írod, figyelmen kívül hagyva a main- illetve sidepotok nagyságát, csak tisztán equity-t számolva, akkor nem lenne más dolgod a rendszert kihasználó regularként, csak arra figyelni, hogy te ülj a lehető legkisebb stack-kel, és felvállalni minden multiway potot.
    Flush67 and regie like this.

  9. #49
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PLO szemszögből szerintem 1% elég sok annak fényében, hogy gyakori a stackelődés és az esetek nagy részében 60/40-40/60 szituációkban. Mivel kisebb téteken (PLO100 alatt) a rake környezet így is elég magas, ezzel a plusz 1%-kal tovább csökken az edge és ez a feature csak egyszerű rake növelés.
    Mintha nagy mintán kötnék biztosítást pénzfeldobásra...
    Így 10 hónappal az eredeti kommentem után, átértékeltem a tapasztalataimat és bár az 1% még mindig sok, heavy grindereknek tényleg csak extra rake, azonban ez az 1% valójában annak az ára, hogy ne emésszen fel a variancia, kiegyensúlyozottabb állapotban lehessen játszani. Rendszeresen, de hobbiból játszóként én megszerettem a feature-t és nekem kevésbé fáj az extra rake, mint 5 zsinórban elvesztett 70-30 száz leosztás alatt, ami érezhetően ki tud zökkenteni, még ha tudom is, hogy nem kellene.

  10. #50
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így 10 hónappal az eredeti kommentem után, átértékeltem a tapasztalataimat és bár az 1% még mindig sok, heavy grindereknek tényleg csak extra rake, azonban ez az 1% valójában annak az ára, hogy ne emésszen fel a variancia, kiegyensúlyozottabb állapotban lehessen játszani. Rendszeresen, de hobbiból játszóként én megszerettem a feature-t és nekem kevésbé fáj az extra rake, mint 5 zsinórban elvesztett 70-30 száz leosztás alatt, ami érezhetően ki tud zökkenteni, még ha tudom is, hogy nem kellene.
    run it twice ingyé' van, az nem elég?
    kacsa1st likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •